Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 78

Temat: Planowane zmiany PvP

  1. #46
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Dlatego ja caly czas uważąm, że to gemy celności powinny mieć zwiększone o 1% celność, żeby nie było tego typu przepychanek, jednak wpłynie to negatywnie na low lvle, więc moim zdaniem celność v2 = 4% celności zrobiłaby duże lepsze efekty =] Co do odbicia kamyka, to piszesz tak jakby robil to każdy, a branie odbicia vs mag jest bardzo ryzykowne. Pozdrówki.
    Z tego co wiem nie robili teraz gemów cela/uników, ponieważ musiałyby mieć 3,5% bonusu a tak się nie da. Dodatkowo gemy dwójki nie mają wpływu na low lvl, bo są możliwe do założenia od 51lvl

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Różdżki mają tendencję do nakładania negatywnych statusów na przeciwnika, ja bym dodał jakąś szansę na nałożenie pozytywnego na używającego. Wojowie mają np. nakładaną pomyślność albo przyspieszenie.

  3. #48
    Rebellious
    Konto usunięte
    A ja bym kompletnie nic nie zmieniał co do broni.

  4. #49
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    A ja bym kompletnie nic nie zmieniał.
    jo tys

  5. #50
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    jo tys
    Co znaczy "jo tys"? I dokończyłem post jak coś teraz.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Co znaczy "jo tys"? I dokończyłem post jak coś teraz.
    Ja też.

  7. #52
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    A według mnie to robi się coraz większe szambo ... bo kilka graczy co sobie nie radza z niczym jęczą miesiacami ... ażwejda jakies zmiany tylko upierdliwe dla reszty a ci gracze przestaj grac

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76
    Czyli po prostu czas zmienić profesje na woja w zasadzie do niej wrócić xd. Bo te zmiany są dla mnie głupie i bezsensowne ( jak dla większości jak wiedzę )
    Chodzi o te rózgi bo reszta jest okej

  9. #54
    Rebellious
    Konto usunięte
    Jeżeli te różdżki zostaną osłabione (w sumie zlikwidowane, bo nikt ich nie będzie używał) to w MFO3 będzie istniała jedna profesja, bo tamta się zapadnie. Więc ja bym nic nie zmieniał w Różdżkach. No chyba, że wejdą te nienormalne zmiany dla woja, to wtedy trzeba by było je ulepszyć..

  10. #55
    Hous
    Konto usunięte
    Dlaczego w zapowiedziach ,,krola gory'' Nazwa była: Król Góry. W temacie dot. bety nazwa jest: Krół Góry... ja widzę różnice...

  11. #56
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Blood Rider Zobacz post
    Różdżki mają tendencję do nakładania negatywnych statusów na przeciwnika, ja bym dodał jakąś szansę na nałożenie pozytywnego na używającego. Wojowie mają np. nakładaną pomyślność albo przyspieszenie.
    Na tak

    -----------------
    Cytat Napisał Sataniel Zobacz post
    Czyli po prostu czas zmienić profesje na woja w zasadzie do niej wrócić xd. Bo te zmiany są dla mnie głupie i bezsensowne ( jak dla większości jak wiedzę )
    Chodzi o te rózgi bo reszta jest okej
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Jeżeli te różdżki zostaną osłabione (w sumie zlikwidowane, bo nikt ich nie będzie używał) to w MFO3 będzie istniała jedna profesja, bo tamta się zapadnie. Więc ja bym nic nie zmieniał w Różdżkach. No chyba, że wejdą te nienormalne zmiany dla woja, to wtedy trzeba by było je ulepszyć..
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Dokladne zmiany beda podane jutro okolo 14.
    Juz zapowiadam, ze nie bada tak drastyczne jak w pierwszym poscie
    -----------------

    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Dlaczego w zapowiedziach ,,krola gory'' Nazwa była: Król Góry. W temacie dot. bety nazwa jest: Krół Góry... ja widzę różnice...
    Za chwilę poprawie ten błąd

  12. #57
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Blood Rider Zobacz post
    Różdżki mają tendencję do nakładania negatywnych statusów na przeciwnika, ja bym dodał jakąś szansę na nałożenie pozytywnego na używającego. Wojowie mają np. nakładaną pomyślność albo przyspieszenie.
    magowie obecnie mają do nałożenia 5 negatywnych, wojowie 2 pozytywne, 2 negatywne statusy (z czego magowie mają 4 w jednej broni, a wojowie 2).

  13. #58
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    magowie obecnie mają do nałożenia 5 negatywnych, wojowie 2 pozytywne, 2 negatywne statusy (z czego magowie mają 4 w jednej broni, a wojowie 2).
    Niby tak, ale mag ma raczej 2 atrybuty nabite, nie sądzę by ktoś bił wszystkimi 4. Nawet jeśli tak zrobi to kosztem dmg.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Niby tak, ale mag ma raczej 2 atrybuty nabite, nie sądzę by ktoś bił wszystkimi 4. Nawet jeśli tak zrobi to kosztem dmg.
    no dobra, ale jeśli mag będzie miał do wyboru pomiędzy pozytywnymi, a negatywnymi, to będzie za mocny, bo teraz wojownik może użyć 2 negatywnych, o ile nie ma nabitego toporu, a mag może mieć nabite dowolne atry. Dlatego uważam, że jeśli mag ma dostać pozytywne, to woj więcej negatywnych, ew. niech mag straci jakieś negatywne.

  15. #60
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    no dobra, ale jeśli mag będzie miał do wyboru pomiędzy pozytywnymi, a negatywnymi, to będzie za mocny, bo teraz wojownik może użyć 2 negatywnych, o ile nie ma nabitego toporu, a mag może mieć nabite dowolne atry. Dlatego uważam, że jeśli mag ma dostać pozytywne, to woj więcej negatywnych, ew. niech mag straci jakieś negatywne.
    Jak jest jest dobrze. :d

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •