Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: "Hacki" gracza Aren

  1. #1
    HuckaM
    Konto usunięte

    Ważne "Hacki" gracza Aren

    Dnia 12 Czerwca 2016r. gracz o nicku Aren napisał do mnie na prywatnym czacie czy nie chce kupić "Hacków" do gry.

    Wysłał mi w wiadomość:

    Od:
    Aren
    12.06.2016 19:23:24
    Witam.

    Sprzedaje hacki na punkty MF, złoto oraz doświadczenie.


    Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z hacków na złoto to wyślij SMS o treści MFKOD pod numer 7255, a następnie wyślij mi kod zwrotny, który zostanie przesłany po wysłaniu SMS-a. Koszt SMS-a wynosi tylko 2,46 zł.


    Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z hacków na doświadczenie to wyślij SMS o treści MFKOD pod numer 7455, a następnie wyślij mi kod zwrotny, który zostanie przesłany po wysłaniu SMS-a. Koszt SMS-a wynosi tylko 4,92 zł.


    Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z hacków na punkty MF to wyślij SMS o tej samej treści i na ten sam numer co SMS na hacki na doświadczenie (koszt SMS-a również jest taki sam). Kod zwrotny również należy przesłać do mnie.


    Aby korzystać z wszystkich hacków należy wysłać SMS o treści MFKOD pod numer 7655. Kod zwrotny również należy przesłać do mnie. Koszt SMS-a wynosi tylko 7,38 zł.

    To samo jako zdjęcie:



    Gdy powiedziałem mu, że leci na forum:

    19:24 Aren dobra taki żart sam to zmyśliłem xd
    19:24 HuckaM PODOBA CI SIE TA OFERTA ?
    19:25 Aren ale na serio
    19:27 Aren ej
    19:27 HuckaM Tak
    19:28 Aren na serio mnie na forum dajesz
    19:28 HuckaM Tak
    19:28 Aren ale to było dla jaj
    19:29 HuckaM Taa... już ci wierze
    19:29 Aren bardziej ty dostaniesz za kłamstwo
    19:30 Aren weź sie
    19:32 Aren ej

    To samo jako zdjęcie:



    Nie wierze tej osobie, że jest to żart. Nie wiadomo ile osób wcześniej mógł nabrać na te "Hacki".

    Pozdrawiam HuckaM

    PS: Przepraszam jeśli zły dział.

  2. #2
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Mnie też chciał oszukać ale wiadomo że chodzi mu o MF

  3. #3
    Cytat Napisał HuckaM Zobacz post
    Dnia 12 Czerwca 2016r. gracz o nicku Aren napisał do mnie na prywatnym czacie czy nie chce kupić "Hacków" do gry.

    Wysłał mi w wiadomość:

    Od:
    Aren
    12.06.2016 19:23:24
    Witam.

    Sprzedaje hacki na punkty MF, złoto oraz doświadczenie.


    Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z hacków na złoto to wyślij SMS o treści MFKOD pod numer 7255, a następnie wyślij mi kod zwrotny, który zostanie przesłany po wysłaniu SMS-a. Koszt SMS-a wynosi tylko 2,46 zł.


    Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z hacków na doświadczenie to wyślij SMS o treści MFKOD pod numer 7455, a następnie wyślij mi kod zwrotny, który zostanie przesłany po wysłaniu SMS-a. Koszt SMS-a wynosi tylko 4,92 zł.


    Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z hacków na punkty MF to wyślij SMS o tej samej treści i na ten sam numer co SMS na hacki na doświadczenie (koszt SMS-a również jest taki sam). Kod zwrotny również należy przesłać do mnie.


    Aby korzystać z wszystkich hacków należy wysłać SMS o treści MFKOD pod numer 7655. Kod zwrotny również należy przesłać do mnie. Koszt SMS-a wynosi tylko 7,38 zł.

    To samo jako zdjęcie:



    Gdy powiedziałem mu, że leci na forum:

    19:24 Aren dobra taki żart sam to zmyśliłem xd
    19:24 HuckaM PODOBA CI SIE TA OFERTA ?
    19:25 Aren ale na serio
    19:27 Aren ej
    19:27 HuckaM Tak
    19:28 Aren na serio mnie na forum dajesz
    19:28 HuckaM Tak
    19:28 Aren ale to było dla jaj
    19:29 HuckaM Taa... już ci wierze
    19:29 Aren bardziej ty dostaniesz za kłamstwo
    19:30 Aren weź sie
    19:32 Aren ej

    To samo jako zdjęcie:



    Nie wierze tej osobie, że jest to żart. Nie wiadomo ile osób wcześniej mógł nabrać na te "Hacki".

    Pozdrawiam HuckaM

    PS: Przepraszam jeśli zły dział.
    Dział dobry.

    Może i sobie taki żart wymyślił ale powinien mieć to na uwadze że jakiś młodziak nie zaznajomiony aż tak bardzo z internetem wysłałby ten sms, kod zwrotny podałby tej osobie a w zamian nie dostałby nic. A to już podchodzi pod wyłudzanie.

    Bardzo dobrze, że zgłaszasz. Bo mimo wszystko jest to odstępstwo od regulaminu i stosowne upomnienie dla niego się należy.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Głównym winowajcą jest tu ZXCV, który rozsyłał tę wiadomość do wielu graczy, w tym do Arena (który chyba pozazdrościł pomysłu). Kara proporcjonalnie dla obu.

  5. #5
    HuckaM
    Konto usunięte
    Dziękuje za szybkie załatwienie sprawy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •