Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: Lag po rozpoczęciu walki przed zamknięciem okna i wyniku poprzedniej walki.

  1. #16
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    U mnie czasami nawet okna własnie nie ma po walce czy wygrałem czy przegrałem. Po prostu kończy się walka i nic sie nie dzieje.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    takie bledy sa juz od dawien dawna

  3. #18
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    takie bledy sa juz od dawien dawna
    A co z błędem zacinających się animacji podczas walki? Minęło tyle czasu a błąd dalej nie naprawiony...

  4. #19
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Dziwi mnie jedna rzecz.... Dlaczego to nie jest naprawione? Przecież to stary błąd.

  5. #20
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Dziwi mnie jedna rzecz.... Dlaczego to nie jest naprawione? Przecież to stary błąd.
    Również się dziwię. Dwa i pół roku to dość długo na naprawienie błędu.

  6. #21
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Również się dziwię. Dwa i pół roku to dość długo na naprawienie błędu.
    mfo.

    Co do laga animacji uderzenia zdarza się tak z 5 razy na walkę.

  7. #22
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    mfo.

    Co do laga animacji uderzenia zdarza się tak z 5 razy na walkę.
    Niestety, tak jest. Nie wiem czy tak trudno naprawić jakiś błąd? Chyba aż tak nie.

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Niestety, tak jest. Nie wiem czy tak trudno naprawić jakiś błąd? Chyba aż tak nie.
    Łatwo i szybko, gdy wiadomo jak go powtórzyć. Wtedy łatwo wykryć przyczynę.
    Błędy typu "czasami się zdarza" są trudne do naprawienia, bo często trzeba to robić "na czuja". Pojawienie się błędu może wymagać zaistnienia kilku warunków jednocześnie, może być uzależnione od systemu/przeglądarki i pluginów/specyficznych okoliczności w samej grze/warunków łącza internetowego.

    Błąd z animacjami był "przerabiany" już kilka razy, cześć powodów została usunięta (te które udało nam się odtworzyć). Kolejne podejście pewnie będzie, ale bez nowych danych może okazać się to czasem straconym.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Pomagając znaleźć przyczynę to zawsze się zdarza jak się czegoś trzymamy (teleport, targ) pewnie ze względu na to, że kiedyś nie dało się takich osób zaatakować, natomiast randomowo zdarza się to po walkach na arenie. Zobaczę jeszcze na innej przeglądarce.

  10. #25
    Mi się zdarza - można powiedzieć że zawsze - w sytuacji następującej: walka auto - okno z wynikami walki - kolejna walka tj okno z przygotowaniem zanim zamknęłam poprzednie. Tak samo jeśli zapiszę się offline ale stoję na postaci i jest kilka walk bez mojej reakcji, po powrocie najczęściej postać jest zamrożona, o ile oczywiście wyskakujący alert nie wywali do panelu.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    Mi się zdarza - można powiedzieć że zawsze - w sytuacji następującej: walka auto - okno z wynikami walki - kolejna walka tj okno z przygotowaniem zanim zamknęłam poprzednie. Tak samo jeśli zapiszę się offline ale stoję na postaci i jest kilka walk bez mojej reakcji, po powrocie najczęściej postać jest zamrożona, o ile oczywiście wyskakujący alert nie wywali do panelu.
    tak samo, jak nie zamknę okna z wynikami walki z mini, a kolega zaatakuje swojego, to włącza mi się walka, ale nic się w niej nie dzieje

  12. #27
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    Mi się zdarza - można powiedzieć że zawsze - w sytuacji następującej: walka auto - okno z wynikami walki - kolejna walka tj okno z przygotowaniem zanim zamknęłam poprzednie. Tak samo jeśli zapiszę się offline ale stoję na postaci i jest kilka walk bez mojej reakcji, po powrocie najczęściej postać jest zamrożona, o ile oczywiście wyskakujący alert nie wywali do panelu.
    Mam tak samo.


    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    jak nie zamknę okna z wynikami walki z mini, a kolega zaatakuje swojego, to włącza mi się walka, ale nic się w niej nie dzieje
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...rzedniej-walki

  13. #28
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    nie tylko po arenie jest blokada ruchu, właśnie tego doświadczyłem po tp a wcześniej sprawdzałem aukcje na targu

  14. #29
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    zostało to w końcu naprawione?

    Żeby nie dublować postów,ma ktoś coś takiego że podczas walki jeśli użyje się kamienia to postać podczas interakcji się zacina? skutkuję dopiero f5

  15. #30
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    zostało to w końcu naprawione?

    Żeby nie dublować postów,ma ktoś coś takiego że podczas walki jeśli użyje się kamienia to postać podczas interakcji się zacina? skutkuję dopiero f5
    Tak...w 3/4 walk .

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •