Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Lag po rozpoczęciu walki przed zamknięciem okna i wyniku poprzedniej walki.

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Lag po rozpoczęciu walki przed zamknięciem okna i wyniku poprzedniej walki.

    Czasami po walce automatycznej na arenie nie wyskakuje okienko ze zwycięstwem/przegraną i postać nie może się ruszyć dopóki się nie reloguje.
    Błąd występuje od dawna, pewnie miewa go więcej osób, ale nie chce im się zgłaszać.
    Windows 8/Chrome.

  2. #2
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Potwierdzam. Pomimo, że nie zdarza się nagminnie, potrafi być uciążliwy.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2013
    Postów
    25
    Mi też się tak zaczęło robić, ale dopiero od jakiegoś czasu. Wcześniej tak nie miałam.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Potwierdzam, błąd stary jak mfo.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To już chyba nieaktualne?

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Dzieje się tak, gdy np. zostanie się zaatakowanym trzymając się targu/nie wyłączając ówcześnie raportu z poprzedniej walki (dotyczy chyba tylko manualnej - bo pod raportem jest jeszcze okienko walki)

  7. #7
    Mi się nieraz zdarzało zupełnie losowo, bez trzymania czegokolwiek i bez otwierania raportów, ostatnio chyba - ciężko dokładnie określić - jeszcze w tym tygodniu. Spróbuję wskazać walkę o ile zajdzie to następnym razem. Głównie na auto. Oczywiście występowało też, jak zostawiłam się na arenie bez wylogowania i było kilka walk po sobie (afk)

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Mi się zdarzało, że jak mnie zaatakowali w bójce na auto kiedy się teleportowałem np. na cmentarzysko to po przegranej walce w mieście nie da się ruszać i trzeba reloga zrobić.

  9. #9
    Też mi się zdarzało, ostatnio nie walczyłem, ale problem pojawiał się u mnie, np. podczas oglądania raportów.
    Oglądałem jakiś raport, a w tle ktoś mnie zaatakował auto i nawet tego nie widziałem. Dopiero po zamknięciu przeglądanego raportu było okno z wynikiem walki i jak się je zamykało to postać była "zamrożona", dopiero f5 pomagało.
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 11-05-2016 o 10:38

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Lag po rozpoczęciu walki przed zamknięciem okna i wyniku poprzedniej walki.

    https://youtu.be/ub2gjXQW3yg

    Zgłaszałem ponad rok temu, ale BaGGy usunął wszystkie moje posty, zanim zostało to poprawione.
    Lag po rozpoczęciu walki przed zamknięciem okna właściwie to tylko wyniku poprzedniej walki.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 27-07-2016 o 19:33

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ja na ten lag natrafiłem się, podczas wymiany, gdy nie zdążyłem zamknąć okna wyników po poprzedniej walce z mini bossem.
    Aż dziw, że nie poprawili

  12. #12
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669

    Blokada ruchu po walce na arenie

    Generalnie zanim napisałem ten temat popytałem paru osób i nie tylko mnie się to zdarza. Po walce na arenie w bardzo wielu przypadkach nie da się ruszyć na mapie i dopiero f5 pomaga. Wcześniej tego nie doświadczałem.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    od jakiegoś czasu też to mam, ale nie po każdej walce.

  14. #14
    About
    Konto usunięte
    Również to mam

  15. #15

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •