Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Komunikaty ostrzegawcze

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76

    Komunikaty ostrzegawcze

    Przeglądając forum i dostając x wiadomości z prośbą o login/hasło pomyślałem, że można by wprowadzić komunikaty ostrzegawcze, a mianowicie gdy otrzymujemy wiadomość na czacie z obojętnie jaką treścią, ale w zdaniu jest login/hasło itd. to wyświetla się na na czacie/na ekranie kolorem czerwonym komunikat:
    Pamiętaj! Administracja nigdy nie poprosi Cię o podanie loginu i hasła. Osoba, która żąda Twoich danych to najprawdopodobniej oszust, który chcę Cie okraść!

    Tak całkiem dodatkowo, gdy w mieście na czacie głównym ktoś będzie pisał kur*a, pierdol*** itd. można też dodać komunikat, który pojawia się na czacie głównym u danego gracza:
    Pamiętaj! Twoje słowa świadczą o Twojej kulturze. Istnieje masa innych słów, którymi możesz zastąpić ordynarne frazy.
    Czy coś w tym rodzaju.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Przeglądając forum i dostając x wiadomości z prośbą o login/hasło pomyślałem, że można by wprowadzić komunikaty ostrzegawcze, a mianowicie gdy otrzymujemy wiadomość na czacie z obojętnie jaką treścią, ale w zdaniu jest login/hasło itd. to wyświetla się na na czacie/na ekranie kolorem czerwonym komunikat:
    Pamiętaj! Administracja nigdy nie poprosi Cię o podanie loginu i hasła. Osoba, która żąda Twoich danych to najprawdopodobniej oszust, który chcę Cie okraść!

    Tak całkiem dodatkowo, gdy w mieście na czacie głównym ktoś będzie pisał kur*a, pierdol*** itd. można też dodać komunikat, który pojawia się na czacie głównym u danego gracza:
    Pamiętaj! Twoje słowa świadczą o Twojej kulturze. Istnieje masa innych słów, którymi możesz zastąpić ordynarne frazy.
    Czy coś w tym rodzaju.

    Pozdrawiam.
    Już istnieje takie coś. Wystarczy wejść w wiadomości.

  3. #3
    1. Za
    2. Gdyby stworzono taki zbiór słów to już lepiej byłoby do tego dodać auto-mute.

    Już istnieje takie coś. Wystarczy wejść w wiadomości.
    Na chacie nie ma niczego takiego.

  4. #4
    Na chacie nie ma niczego takiego.
    Bo nie potrzeba. Jeżeli ktoś jest trzeźwo myślący to nigdy nie poda loginu/hasła. Nie chcę, by przy każdym napisaniu słowa "hasło" wyświetlany będzie spam. Jest adnotacja w wiadomościach, a to, że wszyscy ją olewają to mogą mieć pretensje tylko do siebie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Bo nie potrzeba. Jeżeli ktoś jest trzeźwo myślący to nigdy nie poda loginu/hasła. Nie chcę, by przy każdym napisaniu słowa "hasło" wyświetlany będzie spam. Jest adnotacja w wiadomościach, a to, że wszyscy ją olewają to mogą mieć pretensje tylko do siebie.
    Jest multum takich postów, w których gracze jednak dali się oszukać, niektórzy mają po 10,12 albo i więcej lat (bez urazy młodzi przyjaciele) i łatwo łykają haczyk. Tak często piszesz słowo hasło/login, że będzie Ci to tak przeszkadzać? Heh, rozumiem . Ja również nigdy nie podaje hasła jak i znaczna część z nas również, jednakże jesteśmy wspólnotą i powinniśmy dbać o wspólne dobro.
    Ostatnio edytowane przez Troy Lee ; 30-04-2016 o 17:18

  6. #6
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    dobry pomysł

  7. #7
    Nowi gracze w 90 % nie złapali by się na takie haczyki jak :
    - darmowe Mfy
    - pomoc w pokonaniu bossa
    Gdyby było ostrzeżenie na czacie.
    Ci co mają lvl większy od 60 raczej się nie złapią na takie haczyki lecz osoby które mają mniejszy niż 50 mogą się nabrać, można więc dodać opcje wyłączenia ostrzeżeń jak by komuś sprawiało to bardzo problem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    1) Kolejny irytujący wskakujec, jakby ten przy używaniu słowa "sellam, sprzedam" nie był wystarczająco olewany. Osoby które nie wiedzą że się nie daje passów pewnie nawet by go nie zauważyły albo zignorowały. Pewnie nawet jak zostanie "wpisany na czat" to i tak go zignorują, bo "przecież ten gracz co robi poradniki nie może mnie oszukać".
    2) Już lepszy knebel. Jakoś nie lubię tych zbiorów słów zakazanych zawsze na listę trafi jakieś niewinne słowo ("sobota") lub zlepek 2 słów ("dowcip Ani")

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Coś podobnego do tego w PW ma być (+wykrywanie puszczenia hasła), ale naprawdę nie sądźcie, że to wiele pomoże. Wiem z doświadczenia - gracz okradziony, ok sprawdzam specjalnie komunikat w PW - oczywiście zaakceptowany i nic to nie pomogło. Ba, pomagam mu odzyskać konto, tłumaczę czego ma nie robić, a za kilka dni robi dokładnie to samo i znowu chce pomocy. Ręce opadają.

  10. #10
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Wiadomo, zawsze znajdą się jakieś rodzynki, ale może w ten sposób ich liczba się zmniejszy :P no i czekamy na panel, bo trochę irytujące są te spamy: "Pokonać ci bossa".

    - - - - - - - - - -

    P. S. Z drugiej strony jak nikt nie będzie się nabierał na te pokonywania bossów, to pewnie się takim gagatkom szybko znudzi spamowanie.

  11. #11
    Użytkownik Avatar erik
    Dołączył
    15-07-2015
    Postów
    27
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Przeglądając forum i dostając x wiadomości z prośbą o login/hasło pomyślałem, że można by wprowadzić komunikaty ostrzegawcze, a mianowicie gdy otrzymujemy wiadomość na czacie z obojętnie jaką treścią, ale w zdaniu jest login/hasło itd. to wyświetla się na na czacie/na ekranie kolorem czerwonym komunikat:
    Pamiętaj! Administracja nigdy nie poprosi Cię o podanie loginu i hasła. Osoba, która żąda Twoich danych to najprawdopodobniej oszust, który chcę Cie okraść!

    Tak całkiem dodatkowo, gdy w mieście na czacie głównym ktoś będzie pisał kur*a, pierdol*** itd. można też dodać komunikat, który pojawia się na czacie głównym u danego gracza:
    Pamiętaj! Twoje słowa świadczą o Twojej kulturze. Istnieje masa innych słów, którymi możesz zastąpić ordynarne frazy.
    Czy coś w tym rodzaju.

    Pozdrawiam.
    Miałem taki przypadek jak pewnie połowa.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    Ja jestem na tak

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •