Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 80

Temat: Powrót do bójek itd.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jak komuś tak przeszkadza strata 5 eny to może iść przecież na piechotę. na niektórych mini dojście pieszo kosztuje mniej energi niż od tp np: Bogini/Skrzydlata Kobra.Nawet jeśli droge blokują jakieś potworki np : szkielety u smoka mroku bądź skrzaty na moście do ogra to można sobie wyłączać i włączać widoczność potworów.
    więc w czym problem ?

  2. #32
    Na nie. Jest limit i jest dobrze. No fakt że można wykupić ochrone przed atakami ale nie wszyscy gracze mają MF

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Jak komuś tak przeszkadza strata 5 eny to może iść przecież na piechotę. na niektórych mini dojście pieszo kosztuje mniej energi niż od tp np: Bogini/Skrzydlata Kobra.Nawet jeśli droge blokują jakieś potworki np : szkielety u smoka mroku bądź skrzaty na moście do ogra to można sobie wyłączać i włączać widoczność potworów.
    więc w czym problem ?
    Jak komuś tak przeszkadza brak bójek, to może się dogadać z kimś w tej kwestii (chociażby te całe armie wymyślone przez graczy, gadajcie z takimi graczami i się z nimi lejcie), więc w czym problem?

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    takie zainteresowanie ,a oczywiście pewnie nikt z tym nic nie zrobi...
    temat poruszany wiele razy... i nic

    moj pomysl jest calkiem niezly:
    kazde miasto ma mozliwosc zapisania sie u mistrza areny na specjalna arene ze specjalnym przedzialem lvl ,gdzie dozwolone sa bojki ,takze bedac w grupie osob

  5. #35
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Jak komuś tak przeszkadza brak bójek, to może się dogadać z kimś w tej kwestii (chociażby te całe armie wymyślone przez graczy, gadajcie z takimi graczami i się z nimi lejcie), więc w czym problem?
    W tym że to minus 30 lvl lub ludzie, z którymi wygrasz w 3 minuty...

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    takie zainteresowanie ,a oczywiście pewnie nikt z tym nic nie zrobi...
    temat poruszany wiele razy... i nic

    moj pomysl jest calkiem niezly:
    kazde miasto ma mozliwosc zapisania sie u mistrza areny na specjalna arene ze specjalnym przedzialem lvl ,gdzie dozwolone sa bojki ,takze bedac w grupie osob
    Tzn. Bójkownia, Tomi mówił, że jak tak bardzo chcemy to można tak zrobić. W którymś temacie to pisał.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    mysle ze przydalo by sie cos takiego tej grze ,niech zrobia

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2012
    Postów
    12
    Limit powinien być zniesiony, jak ktoś zostanie zaatakowany to i tak będzie miał potem godzinną ochronę więc nie ma większego problemu w przejściu fabuły,a tak poza tym to co ta za gra bez żadnego ryzyka,że straci się jakiś przedmiot??

  8. #38
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Czyli krótko mówiąc limity są złe, bo nie można zarobić paru k za jednego hita... Przy zerowych stratach własnych. Po co wymyślać skrypty na expienie i chodzić na mini jak można sobie ubić szybko kogoś w wiekowym/ na uroczej.

    Macie tyle mapek bójkowych na których jest multum graczy z waszego przedziału, a wy wolicie łatwy zysk na niskich lev "który rozwija walki drużynowe w grze".
    Aż tak złych umiejętności bojowych chyba nie macie że musicie się "rozwijać" na 30 lev.

  9. #39
    vegoo
    Konto usunięte
    Nie ma co się oszukiwać bójki w obecnym systemie gry przed zmianami, umarły. To już nie jest to samo co kilka lat wstecz, gdzie co chwila trzaskali się gracze. Głównie gra sprowadza się do zbierania, wymieniania mini, sama rutyna, nuda, monotonność, brak elementu zaciekawienia. Bójki zawsze wzbudzały emocje. Teraz jedynie wszyscy czekają, no może większość na is niedzielne. Możliwość rywalizacji i porządnej bójki oczywiście dla wyższych lvl. Limit bójkowy, nawet się nie wypowiadam w tej kwestii. Trzeba mieć wzgląd na graczy poszczególnych grup. Teraz istnieją tzw gracze fabulaki gdzie tylko expią, zbierają kolekcjonują czy też grają tylko pod fabułę. Mamy też drugą grupę, która aktywnie uczestniczy w pvp, tvt, bójki iś, tej grupy graczy nie zadowala takie ciągłe, zbieranie epxie i wymienianie. Mfo to chyba gra pvp i tvt głównie do tego powinna się sprowadzać. Nie chcesz uczestniczyć w bójce, to poddaj się jak to pisano wyżej. Zróbcie coś co będzie przykuwać uwagę z tymi bójkami.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Macie tyle mapek bójkowych
    myślę, że to jest problem, gracze w wielu miejscach się nie odnajdują.

    Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu byłaby właśnie jedna lokacja przeznaczona tylko do bójkowania, o której Tomi kiedyś pisał.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał vegoo Zobacz post
    Mamy też drugą grupę, która aktywnie uczestniczy w pvp, tvt, bójki iś, tej grupy graczy nie zadowala takie ciągłe, zbieranie epxie i wymienianie.
    To niech się zgadają na forum i naparzają się ze sobą w wyznaczonych godzinach, w wyznaczonym miejscu, skoro jest ich tylu.

  11. #41
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    myślę, że to jest problem, gracze w wielu miejscach się nie odnajdują.

    Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu byłaby właśnie jedna lokacja przeznaczona tylko do bójkowania, o której Tomi kiedyś pisał.

    - - - - - - - - - -



    To niech się zgadają na forum i naparzają się ze sobą w wyznaczonych godzinach, w wyznaczonym miejscu, skoro jest ich tylu.
    Są różne poziomy trudności, więc to nie byłoby takie łatwe. Poza tym mogą przyjść sami swoi czy tam sojusznicy i kolejny problem. +nie każdy ma czas o danej godzinie czy danym dniu.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Nie chce mi się czytać wszystkiego (no dobra przeczytałem tylko posty sic), ale gdyby była możliwość wyłączenia bójek (również my nie możemy wtedy nikogo zaatakować + wykluczenie z iś) z możliwością zmiany co tydzień to chyba było by całkiem przyjemne.

    Wrzuciłoby się przed pierwszą lokacją z bójkami jakiegoś umierającego wojownika (czy coś w ten deseń) który uświadomiłby nowego gracza o możliwości "zabezpieczenia się" przed atakami, wraz z przyjęciem konsekwencji (tak to, te podane w pogrubionej czcionce).

    Tylko w wyżej opisanych przypadkach trzeba by włączyć bójki na każdej mapie poza miastem i ważnych miejscach dla fabuły (czyli tylko tam gdzie walczymy z bossami).

  13. #43
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Są różne poziomy trudności, więc to nie byłoby takie łatwe. Poza tym mogą przyjść sami swoi czy tam sojusznicy i kolejny problem. +nie każdy ma czas o danej godzinie czy danym dniu.
    serio? z kolegami już nie możecie się bójkować? pff. Ile razy ze znajomymi walczyliśmy.
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Nie chce mi się czytać wszystkiego (no dobra przeczytałem tylko posty sic), ale gdyby była możliwość wyłączenia bójek (również my nie możemy wtedy nikogo zaatakować + wykluczenie z iś) z możliwością zmiany co tydzień to chyba było by całkiem przyjemne.

    Wrzuciłoby się przed pierwszą lokacją z bójkami jakiegoś umierającego wojownika (czy coś w ten deseń) który uświadomiłby nowego gracza o możliwości "zabezpieczenia się" przed atakami, wraz z przyjęciem konsekwencji (tak to, te podane w pogrubionej czcionce).

    Tylko w wyżej opisanych przypadkach trzeba by włączyć bójki na każdej mapie poza miastem i ważnych miejscach dla fabuły (czyli tylko tam gdzie walczymy z bossami).
    ja za takie coś podziękuję, chcę iść sb poexpić, muszę włączyć zabezpieczenie, więc przez tydzień nie mogę walczyć w bójkach, do tego odpada mi iś. pff.

  14. #44
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Jeżeli nie chcesz bójkować to exp tam, gdzie nie da się atakować.
    Najlepsze expowiska są na bójkowej

  15. #45
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    serio? z kolegami już nie możecie się bójkować? pff. Ile razy ze znajomymi walczyliśmy.


    ja za takie coś podziękuję, chcę iść sb poexpić, muszę włączyć zabezpieczenie, więc przez tydzień nie mogę walczyć w bójkach, do tego odpada mi iś. pff.

    no wiesz, walki z kolegami to nie to samo co walki z wrogami, nie lubię walk "dla beki" ogólnie, bo to nawet nie bójki.


    a pomysł leonardo spoko, akurat dla takich ludzi co nie chodzą na iś, bo ci co chodzą na iś to przeważnie lubią być atakowani, lub nikt ich nie atakuje ze względu na ich "wysokośćxd"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •