Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 80 z 80

Temat: Powrót do bójek itd.

  1. #76
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    w sumie godziny do ustalenia, napisałem tak dla przykładu
    W sumie czekam też na godziny co do pory gdzie da się łapać wszędzie tylko nie w miastach, bo mapka bójkowa nie ma większego sensu, za pewne nikt nie będzie tam chodził :/
    nikt nie będzie chodził na bójkową, ale jak wszędzie będą bójki, to ludzie na pewno będą z chęcią walczyć.
    "Do not use" Logic.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 05-05-2016 o 11:57 Powód: Prośba moda... rly...

  2. #77
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2012
    Postów
    12
    Można ankietę zrobić...

  3. #78
    Magician
    Konto usunięte
    Według mnie warto poczekać na gildie, może one coś wreszcie wprowadzą, tvt aktualnie poza iś to jakaś totalna masakra, punkty rankingowe drużyn są totalnie bezużyteczne, nie ma po co walczyć pojedynków, bo nic nie dają choćby to, że jakaś drużyna jest na 1 miejscu, mam nadzieję, że gildie będą na prawdę czymś co pobudzi walki tvt i zachęci graczy, że warto walczyć, właśnie dlatego jest małe zainteresowanie, bo nic z tego nie ma w porównaniu do pvp, gdzie zgarnia się mnóstwo żetonów, co do ograniczeń może i są słuszne, ale tvt obecnie nie istnieje poza iś, które są zaledwie raz na tydzień, jak ktoś gra tylko dla fabuły to jego sprawa, ale wszyscy powinni być zadowoleni, bo jak już pare osób wspominało to nie każdemu chce się tylko codziennie i na okrągło bić te samy mini bossy, zbierać jakieś muszelki i wyczekiwać tylko na update i na kolejne mini, prócz wprowadzenia gildii, powinny być też organizowane ''poważne'' turnieje tvt z poważnymi nagrodami, co myślę, że jeszcze bardziej zachęci graczy do walk tvt

  4. #79
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    niestety Ci którzy czekają na gildie, się rozczarują ponieważ powstaną za 10 lat :/
    Administracja od początku gry mówiła że będą gildię, lata mijają i nic się nie dzieje.
    Do dupy z taką administracją.
    Wszystko za wolno się dzieje!

  5. #80
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Toborn Zobacz post
    Można ankietę zrobić...
    ja już stworzyłem jedną ankietę związaną z bójkami
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...%C5%82-Tomiego
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    niestety Ci którzy czekają na gildie, się rozczarują ponieważ powstaną za 10 lat :/
    Administracja od początku gry mówiła że będą gildię, lata mijają i nic się nie dzieje.
    Do dupy z taką administracją.
    Wszystko za wolno się dzieje!
    A ty myślisz, że admini nie mają nic do roboty?
    na pewno gildie też są po trochu robione, jednakże nie oczekuj, że zostaną stworzone błyskawicznie, skoro admini robią wszystko naraz.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 09-05-2016 o 11:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •