Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 80

Temat: Powrót do bójek itd.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2016
    Postów
    29

    Powrót do bójek itd.

    Ilość bójek po dodaniu tego limitu znacznie sie zmniejszyła i sporo osób na to narzeka, kiedyś jak nie było tego to było dobrze.
    Fajnie by było jak by była jeszcze raz przemyślana decyzja co do usunięcia limitu lub chociaż go zwiększenia o parę lvl

  2. #2
    Kiedyś sama proponowałam by każda mapka prócz miast i map eventowych była mapką bójkową. A zamiast limitu na to że nie można atakować dużo niższych lvl to zmienić to na taki limit by nie dropiło nic z graczy którzy mają dużo niższy lvl od nas

  3. #3
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Na tak, powinnie znieść te blokade na bójki

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    kiedyś też już to proponowałem większość była za i ja nadal jestem za. z wszystkich zmian dodanie limitu było najgorsze.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 27-04-2016 o 13:08

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    sporo osób jest za tym....
    ale za przeproszeniem mają to gdzieś...

    wystarczyło by w każdym mieście np zapisać się u mistrza areny i tam wejść
    dozwolone byłyby tam walki grupowe jak i pojedyńcze bójki

    np
    eternia - od 10 do 20 lvl
    langeburg - od 21 do 30 lvl
    urkaden - od 31 do 40 lvl
    eliar - od 41 do 50 lvl
    devos powyżej 51 lvl

    taki limit obejmował by też walki grupowe z akceptacją przez każdego z graczy

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Na nie, teraz jest okej.

    Edit: chyba, że coś do wzoru, tak jak kaczor napisał
    Ostatnio edytowane przez Troy Lee ; 27-04-2016 o 13:17 Powód: nowy post

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Na nie, teraz jest dobrze.
    jak by było cos takiego jak proponuje to nikt by Ci nie kazał tam wchodzić a np na mapce mialbys swiety spokoj ^^

  8. #8
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Kiedyś sama proponowałam by każda mapka prócz miast i map eventowych była mapką bójkową. A zamiast limitu na to że nie można atakować dużo niższych lvl to zmienić to na taki limit by nie dropiło nic z graczy którzy mają dużo niższy lvl od nas
    Tez proponowalem bojki wszedzie, poza miastami. Z ograniczeniem dropu byloby znacznie lepiej, niz z tym limitem, bo nie oszukujmy sie, kto atakuje dla zysku? Calosc za

  9. #9
    Rebellious
    Konto usunięte
    Za wszystkimi pomysłami jestem wymienionymi powyżej xD

  10. #10
    Bojki z kazdym powinny zostac przywrocone. Jak bedzie trzeba, podam argumentację.

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Pomysł że wszędzie mapki bójkowe poza miastami jest ok.
    Limit na ataki jest pod kilkoma względami do dupy.
    Np. wyzywa nas 35lvl na mapce bójkowej (mamy 50) i nie można go zaatakować.
    Zamiast limitów na ataki mogliby zrobić listę dedaczy jak w margonem.

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Zdaje mi się, że wszystkie mapy poza miastami i tymi, co są potrzebnymi do przejścia fabuły są bójkowe.
    Limit dla mnie jest super i bym go nie zmieniał. Nigdy nie lubiłem jak mnie/kogoś innego łapały wyższe lvl. Dla was to była fajna szansa na tvt, dla nich była to strata czasu i możliwie to był jedyny moment na spalenie eny w danym dniu. Poza tym, bardzo rzadko było u mnie czegoś takiego, że niższe lvl mnie wyzywały itp., a jak już zdarzały się takie przypadki to ignor działał na wszystko.

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Zamiast limitów na ataki mogliby zrobić listę dedaczy jak w margonem.
    Jak już takie coś piszesz, to powiedz jak to wygląda bo nie grałem długo w margonem i nie wiem co to jest.

  13. #13
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Limit na nie. Co to za frajda nakopać niskiemu levlowi?
    Co do bójek poza miastem na wszystkich mapach... Na nie. Chce spokojnie przechodzić grę i robić to co mi w niej sprawia przyjemność. TvT i PvP w obecnym wydaniu nie jest czymś co mi się podoba. Dno i tona zaśmierdłych wodorostów. Kowal i ograniczenia zdolności i miksów na grupę zabiło tvt.

    Najlepiej jakbyście mieli mapę "bez zasad" gdzie każdy może walczyć z każdym, z dropem "10%" (5% przegrany i 5% dopłaca system) bez godziny przerwy i darmowymi (?) miksami. Zamiast męczyć osoby których to nie interesuje.

  14. #14
    Ja mam bardzo proste rozwiązanie do tych co są przeciwni wszystkich mapek bókowych poza miastami i mapkami eventowymi. Nie chcecie tego bo interesuje was tylko fabuła lub/i nie lubicie obecnego systemu pvp/tvt. Od jakiegoś czasu istnieje taki przycisk jak poddanie ( w opcjach walki). Umożliwia on natychmiastowe zakończenie walki plus daje nam godzinną ochronę przed kolejnymi bójkami. Można jeszcze dodać dla początkujących graczy gdy będą wychodzić z dill by ich na przykład mama poinformowała że poza murami miasta może ich zaatakować każdy gracz, mogą poprosić kogoś o pomoc lub gdy nie mają czasu mogą poddać walkę.

  15. #15
    Od jakiegoś czasu istnieje taki przycisk jak poddanie ( w opcjach walki).
    ;D Może ta opcja powinna być jakoś uwypuklona albo wyposażona w informację, że to nie boli i naprawdę można się poddać, zamiast pół godziny płakać/wyzywać/przeklinać rodzinę agresora do 10 pokoleń wstecz.
    Niepokojące jest tylko to, że nie można poddać walki jeśli nie zrobi tego każdy z sojuszników, więc mogłoby być np. tak że to zaatakowany podejmuje decyzję o poddaniu się lub nie.

    Najlepsza w temacie bójek byłaby opcja "wszędzie poza miastami", dzięki temu może by sie coś działo, odkąd nie leci uzbrojenie, przegrana bójka nie jest już żadną znaczącą krzywdą, a każdy niezainteresowany mógłby się poddać (i wtedy, z protem, wykorzystać "jedyny moment na spalenie eny w danym dniu").

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •