Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Pomocnicy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2016
    Postów
    9

    Pomysł Pomocnicy

    Tak, wiem powstał już taki temat (https://forum.mfo3.pl/showthread.php...omocnicy+walce), ale ja mam trochę inny pomysł. W każdym mieście byłby budynek, w którym możnaby wynająć pomocnika na określony czas za pieniądze. Gdyby się takiego pomocnika wynajęło, to po lewej stronie ekranu pojawiłaby się zakładka ''pomocnik''. Po jej kliknięciu można uzbroić pomocnika w zbroję. Gdyby czas minął, uzbrojenie które daliśmy pomocnikowi przechodziło by do naszego ekwipunku. Pomocnik chodziłby za nami po mapie.

  2. #2
    Hous
    Konto usunięte
    Dobry pomysł

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Dobry pomysł
    Ale chyba nie działa na Bossy, minibossy i graczy?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Na nie lub w innej formie. ,,Pomocnik'' może się wylogować lub nic sobie z tego nie robić i dostanie zapłatę.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Lord Pramysz Zobacz post
    Tak, wiem powstał już taki temat (https://forum.mfo3.pl/showthread.php...omocnicy+walce), ale ja mam trochę inny pomysł. W każdym mieście byłby budynek, w którym możnaby wynająć pomocnika na określony czas za pieniądze. Gdyby się takiego pomocnika wynajęło, to po lewej stronie ekranu pojawiłaby się zakładka ''pomocnik''. Po jej kliknięciu można uzbroić pomocnika w zbroję. Gdyby czas minął, uzbrojenie które daliśmy pomocnikowi przechodziło by do naszego ekwipunku. Pomocnik chodziłby za nami po mapie.
    W takim wypadku nie potrzebne byłyby grupy, (opcja "zaproś do grupy") gdyż każdy by korzystał z tych pomocników lub najłatwiejsza opcja, że każdy w grupie miał takiego pomocnika to razem byliby w 8.
    No właśnie, a co w sprawie bossów, bójek i mini ?
    Moim zdaniem gra zostałaby za bardzo ułatwiona, tak jak wbijanie lvli.
    Na nie.
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 26-04-2016 o 20:10

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2016
    Postów
    9
    Cytat Napisał Yesterich Zobacz post
    W takim wypadku nie potrzebne byłyby grupy, (opcja "zaproś do grupy") gdyż każdy by korzystał z tych pomocników lub najłatwiejsza opcja, że każdy w grupie miał takiego pomocnika to razem byliby w 8.
    No właśnie, a co w sprawie bossów, bójek i mini ?
    Moim zdaniem gra zostałaby za bardzo ułatwiona, tak jak wbijanie lvli.
    Na nie.
    Jak napisałem ''możnaby wynająć pomocnika na określony czas ZA PIENIĄDZE"

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Lord Pramysz Zobacz post
    Jak napisałem ''możnaby wynająć pomocnika na określony czas ZA PIENIĄDZE"
    To nic nie zmienia i tak taka zmiana nie wejdzie.
    Tak jak jest teraz jak dla mnie, jest w porządku.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    dobry pomysł,jestem na TAK

  8. #8
    Na nie.
    Wyobraź sobie że idziesz na minibosa globalnego (Necrona) z 3 pomocnikami.
    Gra straciła by sens ponieważ, zapewne chcesz aby pomocnicy oddawali ci cały drop.
    Gracze by stracili kontakt z innymi graczami chodzili by tylko wszędzie z pomocnikami.
    Jak chcesz mieć jakąś pomoc to poproś innego gracza a nie kombinujesz z pomocnikami.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2015
    Postów
    11
    Kolego prosze okradli mnie wydałem na to konto duzo pieniedzy nie gralem 1 tydzien wchodze a tam nic nie mam prosze pomocy

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Hacker Zobacz post
    Kolego prosze okradli mnie wydałem na to konto duzo pieniedzy nie gralem 1 tydzien wchodze a tam nic nie mam prosze pomocy
    raczej oszukujesz

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Stanowczo na nie. Z takim pomocnikiem przeciętny gracz na 23 poziomie biłby 3 diablice. Nie byłoby balansu, a rozwój postaci byłby za szybki. Dodam, że moby są mniej więcej robione tak, że pod warunkiem sprzyjających nam atrybutów, gracz, który pokona bossa, ma dostęp do coraz lepszego expowiska, którym są te moby w grupie dwóch. Wyobraź sobie, że przeciętny gracz z poziomem 60, który ledwo co ubił Lewiatana, już może bić 3 żółwie (na 68) lub 3 kraby (na 67) i nie musi się męczyć, bo nawet ze skryptem automatycznym będzie sobie spokojnie expił i nie będzie miał problemów. Chyba, że ktoś jest naprawdę dobry i jest dobrze przygotowany.

    A później będzie więcej spamu w Eternii, że "nie mogę pokonać bossa, jest za trudny, osłabcie go", bo nie ma pomocnika z nim. I co on biedny pocznie?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •