Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Jaka będzie przyszłość MFO2?

  1. #1
    Chaosek
    Konto usunięte

    Jaka będzie przyszłość MFO2?

    Witam
    piszę ten temat ponieważ chciałbym się dowiedzieć jakie będą dalsze losy mfo2 po premierze 3.
    Bo teraz i tak gra już mało osób.
    Wczoraj zrobiłem sobie blokade turkiem na 20lv i moim rankowcem biłem wszystkich pod ukarden (żeby wbić rank i dostać się na testy).
    Niestety zauważyłem iż walk było strasznie mało.
    1 walka na 15 minut?
    I to na 20lv!
    Wbiłem na inne postacie, 55, 70, 100 i też zauważyłem pustki przed miastami.

    Jeśli tak dalej pójdzie to po premierze mfo3 w mfo2 już nikt nie będzie grał.

    Może jednak dało by się coś z tym zrobić?


    1. Wprowadzić częstsze turnieje publiczne.
    2. Połączyć wszystkie światy w jeden wspólny w3.

    Wiadomo że byłby problem z nickami, ale można by dać każdemu graczowi który się przeniesie darmową zmianę nicku.
    Lub do nicków podopisywać w1, w2.


    Co o tym myślicie?

  2. #2
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Połączenie światów raczej nie wchodzi w grę (kwesta techniczna).
    Granie w MFO2 to już tylko dla fanów pozostało. Podzieli ono losy olda (i prawidłowo).
    A robić się z tym już nic nie opłaca. 1 kwietnia się wszystko zmieni...

  3. #3
    tester
    Konto usunięte
    Połączyć by się i dało, ale dużo z tym zachodu a chętnych do grania pewnie nie będzie. Przed startem mfo2 też się ludzie zarzekali że old jest lepszy i będą grać...

  4. #4
    minek
    Konto usunięte
    To oczywiste że v2 stanie się opcją dla koneserów, ale dodałbym na głównej stronie odnośnik w stylu "sprawdź również starszą wersje naszej gry"- tak jako ciekawostkę, kto wie może jakiś mały procent graczy nie znajdzie uznania w v3 a wpadnie im w oko v2 i też pozasila MF zamiast szukać innych gier.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jack Sparrow-W1 Zobacz post
    To oczywiste że v2 stanie się opcją dla koneserów, ale dodałbym na głównej stronie odnośnik w stylu "sprawdź również starszą wersje naszej gry"- tak jako ciekawostkę, kto wie może jakiś mały procent graczy nie znajdzie uznania w v3 a wpadnie im w oko v2 i też pozasila MF zamiast szukać innych gier.
    Tak zapewne będzie (typu sprawdź też wersję classic itp), a nawet w pierwszym etapie po starcie v3, planujemy aby nadal MF2 miało stronę startową pod główną domeną, do czasu aż ustabilizuje się ilość graczy na v3 - w końcu mogą być problemy z przyjęciem od razu wszystkich chętnych.

  6. #6
    IGL-W1
    Konto usunięte
    Ja miałem pewne zastrzeżenia co do MFO3..... mimo kilku zdecydowanych zalet względem MFO2.
    Jednak kiedy wypadła pewna zdolność z wiwerny :-) to nie mam wątpliwości że MFO3 będzie dużo ciekawsze i bardziej popularne (pomijam grafikę), zwłaszcza jeśli chodzi o PvP i TvT, a to przecież główny czynnik.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •