Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: IŚ/50LVL/Opcje

  1. #1
    Hous
    Konto usunięte

    Post IŚ/50LVL/Opcje

    Hej. Zapewne wiecie że Igrzyska Śmierci są bardzo popularne w MFO3. Żeby wejść n IŚ trzeba mieć ok.60lvl. No właśnie. Kiedyś normalny gracz mógł wejść na Igrzyska z 50 lvl. (poprawcie mnie jesli się pomylilem) Teraz, wyszło Devos. Limit został zwiększony do wyższego poziomu. Jaki w tym sens?
    Załóżmy że za kilkanaście lat MFO3 zostanie zakonczone w tworzeniu. Gra może być zaplanowana na lvl100-500 XD.
    Czyli:Jeżeli na każdy Upek będzie zwiększony limit levela na wstąpienie do IŚ to będą się bić tylko 100+levele.
    Można by było ustalic opcję, że od 50lvl jest IŚ I np: ok100lvl nie moze zaatakować gracza z mniejszym poziomem o 10. Gdyby wprowadzono coś takiego, na IS mogły by wejść nawet 6 levele.
    Co o tym myslicie? Czy zostanie to wprowadzone?

  2. #2
    About
    Konto usunięte
    To co napisałeś nie jest zbyt mądre, na 100 levelu wygrywać będzie 6 level. Parodia....

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    I tak jakbyś tam wszedł nawet na tym 50lv to jesteś z automatu pod ostrzałem 90% osób, które są na arenie.

    Na żadne zmiany raczej nie masz co liczyć, bo to akurat ma być rozrywka dla tych z wyższym lvlem.

  4. #4
    Hous
    Konto usunięte
    Cytat Napisał About Zobacz post
    To co napisałeś nie jest zbyt mądre, na 100 levelu wygrywać będzie 6 level. Parodia....
    Nie, bo 100lvl nie mógłby zaatakować 6 lvl tylko swoich ''rówieśników''

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Już widzę tą walkę finałową, która się nigdy nie odbędzie, bo wyższy lev nie będzie mógł zaatakować niższego :P. W igrzyskach chodzi o wybranie "najlepszej" (najsprytniejszej, z największą ilością szczęścia, najlepszymi układami, eq, zdolkami itd) osoby. Czyli nie może to być 6 lev który jeszcze nie ma prawie nic do wyboru. Takie osoby tylko przedłużają czas trwania igrzysk.

  6. #6
    Rebellious
    Konto usunięte
    Igrzyska są dla najlepszych - pogódźcie się z tym...

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Gdyby to by było wprowadzone to igrzysk nikt by nie wygrywał. xD
    Półfinał 50vs 65 i nie da się złapać 50 poziomu, kończy się czas i oboje do miasta, bezsens.

  8. #8
    Hous
    Konto usunięte
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Gdyby to by było wprowadzone to igrzysk nikt by nie wygrywał. xD
    Półfinał 50vs 65 i nie da się złapać 50 poziomu, kończy się czas i oboje do miasta, bezsens.
    Półfinał będzie wyjątkiem?

  9. #9
    igrzyska są właściwie efektem czasu oczekiwania na nowe miasta, dedykowane max lvl'om i w najbliższym czasie się to raczej nie zmieni

    Igrzyska są dla najlepszych - pogódźcie się z tym...
    właśnie zakładało się, że mają być dzikie, tak żeby nie były dla najlepszych, a dla wszystkich graczy, więc nie wiem skąd ten wniosek

    Półfinał będzie wyjątkiem?
    Nie ma czegoś takiego jak półfinał igrzysk śmierci

  10. #10
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    igrzyska są właściwie efektem czasu oczekiwania na nowe miasta, dedykowane max lvl'om i w najbliższym czasie się to raczej nie zmieni

    właśnie zakładało się, że mają być dzikie, tak żeby nie były dla najlepszych, a dla wszystkich graczy, więc nie wiem skąd ten wniosek


    Nie ma czegoś takiego jak półfinał igrzysk śmierci
    Stąd, że ci słabsi nie mają na nich "życia"

    Tak jakby jest półfinał - wiele osób nazywa tak ostatnią walkę 2v2. :d

    PS. są dla najlepszych - chodziło mi o 65+ > 49-, ale ok.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Igrzyska są dla najlepszych - pogódźcie się z tym...
    Wątpie.
    Igrzyska wygrywają tylko tacy, którzy mają znajomości. np. dobry team
    Można by było zrobić podział lvlowy na IŚ (nie chodzi mi, że wszyscy w tym samym czasie mieliby walczyć ze sobą)
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 18-04-2016 o 22:44

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Zrozumcie wreszcie, że igrzyska mają zachęcić do zdobywania kolejnych poziomów. M. In. Dlatego nie ma przedziałów lvl, i raczej ich nie będzie (mam taką nadzieję). Zorganizujcie sobie team, jak wam bardzo zależy to nawet kupcie te durne saboty...

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    popieram xaniego, limity ograniczają grę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •