Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Dwa terminy igrzysk.

  1. #1

    Dwa terminy igrzysk.

    Igrzyska to obecnie jedyne(!) stałe wydarzenie w grze. Oprócz tego 3x w roku mamy różnego rodzaju eventy, które z czasem się nudzą.
    W planach jest ponoć ten nowy tryb od Mopa, ale ile w tym prawdy i na ile jest gotowy(Na temat Nordii nie wiemy prawie nic) nie mamy absolutnie żadnego pojęcia.
    Igrzyska, mimo wszechobecnych sabotów i walk z przewagą, są nadal ciekawym eventem i jedynym zapewniającym jakąkolwiek przyjemność i możliwość walk drużynowych.
    Na czym polega moja propozycja? Wprowadzić (na próbę) drugi termin igrzysk, by gracze nie musieli czekać na nie cały tydzień tylko po to, by odpaść w pierwszej walce. Oczywiście tutaj problemy są dwa: termin i nagroda.
    Jako, że sobota i niedziela to powszechnie dni wolne, a obecnie igrzyska mamy w niedzielę to termin: sobota, raczej odpada. Najbardziej dogodnym byłaby środa - mimo środku tygodnia. Tutaj oczywiście możnaby podyskutować, ale lepszego pomysłu chyba nie znajdziemy.
    Nagroda, jako iż i tak została zmniejszona, mogłaby pozostać. Puchar można zastąpić np. medalem, albo po prostu go zostawić.

    Z wejściem Nordii drugi termin igrzysk byłby zawieszony. Proponuje go głównie dlatego, że jej nie ma. Jak wejdzie będzie więcej innych rzeczy do robienia.

  2. #2
    About
    Konto usunięte
    Raczej na nie, na igrzyska chodziło by 70% ludzi z tego ile chodzi teraz. A jakby bylo malo osob to tez tak srednio by bylo.

  3. #3
    Środa już zarezerwowana.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Środa już zarezerwowana.
    No właśnie bo niebawem będzie coś dodane .
    Ogólnie będziecie mieli IŚ w niedzielę .
    A w środę coś nowego

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    ogólnie proponowałbymdodanie wyścigów szczurów. ( kto grał w mymafie ten wie ) to też było całkiem spoko.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Lepszy byłby drugi tryb.

  7. #7
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Lepszy byłby drugi tryb.
    Za

  8. #8
    właściwie to bez przesadnych nagród(czyli np. ograniczenie do jednego prezenciku dla zwycięzcy), pucharów i rankingów arena mogłaby być codziennie otwarta i to dla wszystkich lvli

  9. #9
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Środa już zarezerwowana.
    Uchylisz rąbka tajemnicy? Bo mnie trochę zaciekawiłeś :d

  10. #10
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Uchylisz rąbka tajemnicy? Bo mnie trochę zaciekawiłeś :d
    sama o tym napisałaś w pierwszym poście

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    no to ciekawie się robi. ale niestety jak to zawsze bywa pozostaje nam czekać...

  12. #12
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    sama o tym napisałaś w pierwszym poście
    Chodziło mi raczej o zaawansowanie prac.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    ja jestem na tak

  14. #14
    Dobry pomysł lecz można by było zrobić ankietę np. na temat czy gracze będą chcieli 2 igrzyska śmierci czy nie.
    Jak będą chcieli można zrobić ankietę na temat godziny ( od której do której).
    Nagrodą mógłby być list gratulacyjny.

  15. #15
    Na tak. Fajny pomysł

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •