Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Wiadomości drużynowe

  1. #1
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194

    Wiadomości drużynowe

    Ja bym zaproponował aby wprowadzone zostały wiadomości drużynowe. Byłaby skrzynka odbiorcza i gdyby szef lub członek teamu chciał coś powiedzieć, ogłosić, poinformować, a gracze byliby nie aktywni to wiadomość zostawiłby w tej skrzynce

    Proszę o opinie..

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Ostatnio edytowane przez indyferent ; 04-08-2016 o 18:44 Powód: dodałem link

  3. #3
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    W takim razie można odświeżyć
    Ostatnio edytowane przez JaProTyDno ; 04-08-2016 o 18:56 Powód: literówka

  4. #4
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    W takim razie można odświeżyć
    bezsens totalny,jak osoba zajmują stanowisko "szefa" w drużynie chce coś przekazać to pisze informację,kopiuje ją i wysyła do każdego z kolei (myślę,że nawet jakby weszło to używane byłoby sporadycznie)
    po mojemu kompletnie nie potrzebne,lepiej nie zakłócać w żaden sposób pracy nad upem

  5. #5
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    bezsens totalny,jak osoba zajmują stanowisko "szefa" w drużynie chce coś przekazać to pisze informację,kopiuje ją i wysyła do każdego z kolei (myślę,że nawet jakby weszło to używane byłoby sporadycznie)
    po mojemu kompletnie nie potrzebne,lepiej nie zakłócać w żaden sposób pracy nad upem
    Moim zdaniem poprawiłoby to komunikacje drużynową. Ty masz swoje zdanie i ja to szanuję.

  6. #6
    sporo jest do zrobienia przy drużynach i ułatwienie komunikacji jak najbardziej spoko, ale temat już był poruszany to pozwolę sobie ten zamknąć(bo po co dublować)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •