Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Jajko Niespodzianka

  1. #1
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165

    Jajko Niespodzianka

    Nie wiem czy to blad ale po otworzeniu ,,Jajko Niepodzianka'' w ekwipunku nic sie nie stalo i nie pisalo ze cos dostalem i tak tez bylo.

  2. #2
    Też tak miałam, żadnego komunikatu. I jeśli to nie było ~50k albo miksy to nic nie dostałam.

  3. #3
    Yohi
    Konto usunięte
    no ja tak samo nic nie dostałem

  4. #4
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Tak samo jest z losami, kupilem jeden i musialem szukac w eq co dostalem.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Znalazłem błąd, gdzie czasami jajko nie dawało 3 itemka. Ale gem + żetki/złoto na pewno zawsze i komunikat o tym na czacie też.

  6. #6
    Yohi
    Konto usunięte
    no ale z Tego co ja przeglądałem eq to nic nie dostałem. Komunikatu nie dostałem więc nie wiem co i jak

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To nie mam pomysłu, robiłem nawet test otwierania 100 jajek i zawsze OK. (z wyjątkiem kilku przypadków braku 3 itemka, co już poprawione).

  8. #8
    Yohi
    Konto usunięte
    może podaj te 3 Itemki jakie były to ludzie obczają mniej więcej. Czy np to maja. Bo przy moim otwieraniu nie dostałem komunikatu, a Przeglądając nic nie dostałem

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    ja ,gdy otwieralem to nic nie pisalo ,ani na chacie ani jak wyskakuja komunikaty po prawej.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    tez to samo mam

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jak ktoś komu nie działa będzie miał otwierać to prośba o nagranie filmiku z tego, bo może jakiś specyficzny szczegół o tym decyduje.

    //ok bo ja zawsze z prawego panelu aktywowałem, a widzę, że aktywując w plecaku, komunikatów na czacie rzeczywiście nie ma (tylko lewy górny róg), ale itemki i tak daje... (jeśli przedmioty to trzeba odświeżyć, bo nie widać od razu). Eq ogólnie z tego nie wypada, tylko gemy i itemy.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Dobra, mam - rzeczywiście przy użyciu z poziomu plecaka nie ma żadnego komunikatu przy ostatniej sztuce danego itemka w plecaku (i nie znika on wizualnie), ale efekt użycia jest zachowany - tzn. daje itemki te co ma dać. Wkrótce poprawka.

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To samo dotyczylo wodnych balonów chyba, ze ostatni nie znikał z plecaka.

  14. #14
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Krycha/Tomi moglbym prosic o nwm abyscie mi zwrocili jajko/dali te pozostaly itemy ? bo dostalem tylko 50k a moj kolega jakis gemik+pyl

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Po pierwsze ja jestem tylko moderatorem forumowym :P, a po drugie, przecież Tomi napisał, że te itemy dodawało - musiales dostac nagrody z jajka, nawet jak ich nie zauwazyles:
    //ok bo ja zawsze z prawego panelu aktywowałem, a widzę, że aktywując w plecaku, komunikatów na czacie rzeczywiście nie ma (tylko lewy górny róg), ale itemki i tak daje... (jeśli przedmioty to trzeba odświeżyć, bo nie widać od razu). Eq ogólnie z tego nie wypada, tylko gemy i itemy.
    Dobra, mam - rzeczywiście przy użyciu z poziomu plecaka nie ma żadnego komunikatu przy ostatniej sztuce danego itemka w plecaku (i nie znika on wizualnie), ale efekt użycia jest zachowany - tzn. daje itemki te co ma dać. Wkrótce poprawka.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •