Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za by wprowadzić historie miast ?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    38 80.85%
  • Nie

    9 19.15%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Co do historii miast

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

    Co do historii miast

    Do założenia tego tematu natchnął mnie temat : https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Miast&p=230102
    Moją propozycją jest dodanie do każdego miasta jakiejś Historii opisującej dane miasto jego początki jak i rozwój.
    Każda historia mogłaby znajdować się w gospodach każdych miast ew. Wszystkie byłyby opisane w bibliotece Urkaden.
    Jeśli będzie trzeba i ktoś ma pomysł na historie jakiegoś miasta niech śmiało tu pisze.( przypominam że ta propozycja jest tylko i wyłącznie dla osób zainteresowanych poznaniem miast gry.)
    Można także dodać jakieś NPC którzy mówili by jakieś ciekawostki w danym mieście o jego przeszłości jak i teraźniejszości.
    P.S (ogólnie fajna sprawa z chustą banitów jest to jedyny raz gdzie możemy odkryć jakiś ukryty teren fajnie by było takie coś wprowadzić np z poznanych historii odnaleźć miejsce gdzie będzie jakaś skrzynia ze złotem czy co kolwiek.)

    Przypominam że ta propozycja nie jest aż tak ważna i nie musi zostać wprowadzona od razu.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 14-03-2016 o 17:30

  2. #2
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    Zbędne.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    I tak nikt by tego nie czytał.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    I tak nikt by tego nie czytał.
    ja czytam .

  5. #5
    takie rzeczy są spoko, lubię takie dodatki w postaci opowiastek i npców, ale fajniej jakby to były rozrzucone ciekawostki, tj. sporo by się szło dowiedzieć o okolicy zbierając informacje od npców, z książek w różnych domkach, questów, itd., zamiast jednej kompletnej lektury w bibliotece.
    teraz to taka propozycja bez konkretów, nie lepiej było się rozwinąć twórczo w tym inspirującym cię temacie, który mógłby posłużyć za bazę do urozmaicania gry przez twórców?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    takie rzeczy są spoko, lubię takie dodatki w postaci opowiastek i npców, ale fajniej jakby to były rozrzucone ciekawostki, tj. sporo by się szło dowiedzieć o okolicy zbierając informacje od npców, z książek w różnych domkach, questów, itd., zamiast jednej kompletnej lektury w bibliotece.
    teraz to taka propozycja bez konkretów, nie lepiej było się rozwinąć twórczo w tym inspirującym cię temacie, który mógłby posłużyć za bazę do urozmaicania gry przez twórców?
    kierowałem się bardziej na podstawie urkaden ale twoja propozycja jest jak najbardziej fajna. zaraz coś dopisze

  7. #7
    Yohi
    Konto usunięte
    Jeahok dobrze mówi miło jak cos ma swoja historie.
    Jestem za

    Kiedyś jak się nudziłem to napisałem historie Dilli i Eternii, nawet były spoko jak znajdę je to mogę podesłać

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Pewnie skończy się jak zawsze Wszyscy się ucieszą, a nie będzie komu robić. I projekt pójdzie w zapomnienie.

  9. #9
    RycerzKwasek
    Konto usunięte
    Zawszę miałem popęd do wymyślania historyjek więc może coś wymyśle Postaram się Dla mnie fajny pomysł (też bym to czytał)

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Cytat Napisał RycerzKwasek Zobacz post
    Zawszę miałem popęd do wymyślania historyjek więc może coś wymyśle Postaram się Dla mnie fajny pomysł (też bym to czytał)
    Hah to tak samo jak ja też lubię wymyślać historyjki ale to trza by było pomyśleć i trochę czasu i pracy do tego przyłożyć

  11. #11
    Wasabi
    Konto usunięte
    Historia Miasta Langeburg

    Było sobie trzech rycerzy Aramis Arthur Rohos którzy błądzili po całej Arkadii. Pewnego dnia spacerując natknęli się na jaskinie a za nią Tajemniczą kotlinę Postanowili że zbudują tu zamek i będą badali ten teren gdy wszystko już było gotowe. Do bram Langeburga zapukali ludzie naszych trzech bohaterów odrazu wpuściło ich do środka. Gdy Aramis Arthur i Rohos siedzieli sobie w gospodzie Rohos wpadł na pomysł żeby ochronić tajemniczą kotlinę przed ludźmi stworzyć Gildie wojów która by szkoliła wojowników i magów a oni mogliby spokojnie badać Kotlinę lecz temu wszystkiemu przysłuchiwał się Hermit. Gdy nazajutrz Arthur zaczął rekrutację do Gildii Hermit próbował obmyślić plan żeby wejść do tej kotliny a że walczyć niezbyt umiał postanowił wślizgnąć się z grupą wojowników do środka udało mu się, po czym odrazu zaczął szukać tajemniczej kotliny ale bez skutku a więc Hermit odpuścił sobie i już więcej nie zamierzał tu wracać. Gdy wojownicy ćwiczyli na placu treningowym Aramis i Rohos postanowili sprawdzić dokładniej zbadać kotlinę , gdy towarzysze sprawdzali kotlinę Arthur bawił się miksturami tak się bawił tak się bawił że wkońcu wyczarował Mięsożera.Pozostali sprawdzali właśnie tajne przejście gdy nagle usłyszeli krzyk z jaskini i odrazu rzucili wszystko pobiegli w tamtą stronę wtedy mięsożer rzucił się też na nich i obaj polegli. Tydzien pózniej wojownicy szukali trzech rycerzy lecz nie mogli ich znaleźć. I nikt więcej już o nich nie słyszał i o tajemniczym przejsciu już nikt nie wiedział od tamtej pory mięsożer broni Tajemniczej kotliny.

    Podoba się?

  12. #12
    Yohi
    Konto usunięte
    Tu dałeś raczej historie tajemniczej Kotliny a nie miasta Langeburg.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    O mieście Langeburgu jest mało napisane prawie nic wiadomo kto stworzył Gildie wojów i powstał mięsożer itd. i jakieś tajemnicze przejście w tej kotlinie ale o Langeburgu nic nie ma (Historyjka mogłaby funkcjonować jako Opowieść o Tajemniczej Kotlinie a nie o Langeburgu)

  14. #14
    Wg mnie to zbędne. Lepiej nie wprowadzać takich rzeczy, bo kilka osób tylko to przeczyta, tylko żeby zrobić tą nordię xdd

  15. #15
    Użytkownik Avatar syrgiusw
    Dołączył
    08-06-2012
    Postów
    6
    Moim zdaniem jest to dobry pomysł i myślę że wiele osób by z tego skorzystało jeżeli tak jak wspomniał Dorek np był by npc "Historyk" w bibliotece urkadem z księgą historii czy coś w tym stylu i sami tworzylibyśmy tą księgę jeżeli dobrze pamiętam tak jak w misji "Pomóż Amarantowi spotkać się ze Stellą" Amarant opowiada nam historię skąd Pankov wziął się w Devos i za dostarczenie tej historii do Historyka dostaniemy jakiś upominek Np(żetony/miksy/złoto) coś w tym stylu a jak dostarczymy wszystkie historie jakie będą w określonym mieście możemy dostać coś lepszego np jakiś unikat z poziomem odpowiednim do miasta np Urkaden 30-40lv Eliar 40-50lv Devos 50-65lv lub historyk w raz z etapem gry odkrywania miast sam oferował by nam misje odkrycia czegoś w danym mieście np skąd wziął się Mięsożer lub jak powstała Gildia Wojów w ten sposób wiele graczy dowie się jak powstawały miasta skąd wzięły się unikatowe potwory lub bossy bo będą mieli z tego korzyści i małą pomoc w rozwoju postaci

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •