Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Uzywanie leczenia z menu podczas walki

  1. #1
    Rykus
    Konto usunięte

    Uzywanie leczenia z menu podczas walki

    Podczas walki nie jest blokowane leczenie z menu na mapie. Uzycie mikstur z menu ( tych na glownej mapie z menu po prawej) podczas prowadzenia walki manulanej powoduje ich strate.

    Przyklad

    Zaczynam walke z 0 MP
    Inicjuje walke
    Teraz za pomoca menu na mapie lecze sobie mp na Max
    prowadze walke nie dodajac/nie uzywajac sobie MP
    koncze walke czyli mam w tym przykladzie MP=0
    Oczywiscie moje MPp po walce jest rowne 0

    Zaliczam to do bledu poniewaz trace mikstury (uzywajac je z menu) w tym przypaku Many i uzupelniam mane mimo ze po walce i tak mam ja na 0

  2. #2
    tester
    Konto usunięte
    Niby masz rację, ale w sumie sam jesteś sobie winien ;]
    Chyba nie będziemy nic z tym robić

  3. #3
    tester
    Konto usunięte
    Jednak naprawiłem to, żeby jakieś błędy nie wynikły jak zużyjesz ten sam przedmiot w walce i w menu.

  4. #4
    Rykus
    Konto usunięte
    Teraz jest prawidlowo.

  5. #5
    Val Gaav
    Konto usunięte
    a jak to jest z przedmiotami jak walczę i zmienię sobie miecz czy zbroje na inną to faktycznie przelicza to na nowo zmieniony sprzęt czy zostaje ten co się rozpoczęło walkę , chodzi mi o to czy np jak zmienię sobie pierścień na inny żeby się ratować przed jakiś statusem czy on zadziała

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Amarant-W1 Zobacz post
    a jak to jest z przedmiotami jak walczę i zmienię sobie miecz czy zbroje na inną to faktycznie przelicza to na nowo zmieniony sprzęt czy zostaje ten co się rozpoczęło walkę , chodzi mi o to czy np jak zmienię sobie pierścień na inny żeby się ratować przed jakiś statusem czy on zadziała
    było już 2 razy wałkowane. Wszelkie zmiany w menu nie mają wpływu na bieżącą walkę.

  7. #7
    Może i tutaj dodać ograniczenie? Nie można by zapisać, ani zmienić profilu ekwipunku, jeśli jest się w trakcie walki.

  8. #8
    tester
    Konto usunięte
    Zablokowałem możliwość manipulacji przy ekwipunku w trakcie walki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •