Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: "Wirtualny gracz" na arenie.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296

    "Wirtualny gracz" na arenie.

    Witam, pomysł podrzuciłem w temacie "arena", ale może nikt go nie zauważył.
    Proponuję wrzucenie na arenę bota, u którego moglibyśmy dowolnie zmieniać statystyki, eq i inte, by móc własną postacią testować przeróżne parametry walki jak atak na daną obronę czy np. ekwipunek na luckera, speedera itd. W wielu grach jest taki "gracz" i to się sprawdza.

    Myślałem też o opcji resetu stat "na niby" na takiej arenie, by po testować je przed wykupieniem usługi. Może wtedy choć o odrobinę wskoczy % PvP w grze.

  2. #2
    Fajny pomysł, szczególnie do resetowania statów. A z marnymi statystykami walk PVP w grze, byłoby to przydatne. Jestem na tak.

  3. #3
    Pomysł bardzo dobry .Testowanie statystyk na takim bocie by się przydało.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Proponowana była też opcja walki pomiędzy graczami z opcję symulacji, prowadzimy walkę normalnie, lecz nie jest ona zaliczana do jakichkolwiek rankingów i nie tracimy/zyskujemy niczego. Coś w stylu areny z MFOv2.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Propozycja kozacka, sam cos takiego mniej wiecej proponowalem w V2 jeszcze (tyle, ze wybieramy sobie poziom, mamy do dyspozycji cale eq, gemy itd i walczymy w wybranej grupie turniejowej)

  6. #6
    usunąc to konto
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł, mozna by bylo testować inte i eq na graczy

    Jeśli pomogłem, prosiłbym o punkt reputacji.

  7. #7
    Użytkownik Avatar RiK
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    100
    Doskonały pomysł. Przynajmniej będę testował staty na takim bocie, a nie np. na bossie czy jakimś graczu

  8. #8
    Jacek
    Konto usunięte
    Pewnie będą na arenie dostępne potwory i pokonane bossy, ale na gracza któremu można ustawiać staty to bym za bardzo nie liczył.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ten gracz by sie przydal... Chociaz mozna zrozumiec, czemu nie chcecie go dac. Ale same mini bossy jak beda, to tez bedzie milo.
    Bossy tez by mogly byc, zeby sprawdzac 1vs1

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •