Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Pierwszy darmowy reset statystyk dla graczy w tym miesiącu :)

  1. #16
    Yohi
    Konto usunięte
    Ja miałem 65 lvl usunąłem i expie od nowa co za problem
    Nie chcesz kupować mf bo np szkoda Ci kasy zakładasz nową postać i jedziesz Przynajmniej zarobisz więcej Kasy sobie i może poleci Ci Ciekawe eq

  2. #17
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ...
    po pierwsze: nowy gracz, zanim by obczaił, że źle rozdaje staty, pewnie by zużył ten reset

    po drugie darmowego resa użyłem tylko 1 raz, jeszcze w dwójce, a to dlatego, że chciałem zmienić profesję. Uważam, że darmowy reset nie jest potrzebny, jak nie chcesz płacić, to możesz założyć nową postać.
    jednorazowy reset stat za pierwsze wejście na forum

    więc ten reset nie byłby dla całkowicie nowych graczy, ponieważ jak napisałem wyżej, niewiele jest osób, które po zrobieniu nowego konta od razu odpalają forum (lcs- ale to nie nowy gracz). można to pewnie uzależnić też od wejścia na określony dział, w tym wypadku poradniki, dołączyć wyskakujące okienko z informacją, że ten reset jest bardzo cenny, żeby go nie zmarnował. możliwości modyfikacji jest wiele. (dodam że miałem na myśli dosłownie pierwsze logowanie na forum, co za tym idzie, żadna osoba z tu obecnych nie dostałaby tego bonusu)

    co do drugiego argumentu, nie wiem jaki jest związek, to jedna z tych propozycji, które nie przydadzą się każdemu. Ty nie chcesz resetu, więc go nie użyjesz (jak ja rok temu), przykładowy Soad chce reset, jak będzie to użyje.

    edit: Jeahok, też bardzo dobry pomysł. chodzi tu o graczy, którzy kompletnie zgałganili, na przykład dając max punktów w hp do 50 lvla
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 07-03-2016 o 19:27

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    chyba raczej nie da się zrobić zbyt łatwo darmowego resetu od wejścia w poradniki. Btw. co do mowy o nadużyciach wcześniej: można nadużyć. Jeśli ktoś ma dobre staty, to sb może zostawić reset na kiedyś, jak będzie chciał np. zmienić profkę, a to nie temu ma służyć. Lepiej, żeby było tak, jak mówi Jh.

  4. #19
    Rebellious
    Konto usunięte
    31.03 - urodziny, więc jak co roku będzie darmowy reset statystyk, podwójny dropp. Prawda?

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    16
    Ja zaczełem gre 31.03.2011r.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    31.03 - urodziny, więc jak co roku będzie darmowy reset statystyk, podwójny dropp. Prawda?
    jak co roku ? skoro w 2015 nie było darmowego reseta..

  7. #22
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    jak co roku ? skoro w 2015 nie było darmowego reseta..
    był

    Od 2015-03-31 00:36:04 Darmowy reset statystyk
    Reset jest jednorazowy i będzie dostępny do wykorzystania do 2 kwietnia (włącznie).

  8. #23
    Zaczęło się od tego, że parę osób chciało za darmo zresetować statystyki, a kończy na wymyślaniu nowych rzeczy na siłę. Nie powinno dostawać się darmowego resetu statystyk za swoje pierwsze wejście na forum, niektórzy go wykorzystają gdy będą mieli 5 lv a inni gdy będą mieli 65. To samo jeśli chodzi o poradniki, to nie jest dobry pomysł.

  9. #24
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    jestem przeciw, Antybristler ma rację, co prawda nie każdy gracz wie na początku o forum i poradnikach ale jestem i tak przeciw

  10. #25
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    jak co roku ? skoro w 2015 nie było darmowego reseta..
    Był, poczytaj aktualności z 2015 jak nie pamiętasz, stary.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •