Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Pierwszy darmowy reset statystyk dla graczy w tym miesiącu :)

  1. #1
    NaBogato
    Konto usunięte

    Ważne Pierwszy darmowy reset statystyk dla graczy w tym miesiącu :)

    Jak w temacie , jest tutaj trochę nowych graczy (w tym ja) którzy nie wiedzieli z początku jak ułożyć statystyki , teraz okazało się że mój build jest beznadziejny , wręcz śmieszny . Nie tylko mój ale większości nowych graczy build jest do bani .

  2. #2
    Możesz wbić parę poziomów i pod normować statystyki (polecam rozdawanie punktów automatycznie) lub zakupić za 25 mf reset statystyków

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nauczcie się rozdawać statystyki to nie będą resety potrzebne.
    Jest milion poradników i nikt nie broni do nich dostępu.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nauczcie się rozdawać statystyki to nie będą resety potrzebne.
    Jest milion poradników i nikt nie broni do nich dostępu.
    Dokładnie, a jak nie potraficie, to są staty automatyczne, które nie są złe.

  5. #5
    Yohi
    Konto usunięte
    Pamiętaj ze możesz zrobić sobie 3 postacie jeśli tu ci nie idzie zrób nową i jedziesz. Darmowe resy są za lajki na fanpagu FB. jednak teraz zanim będzie to trochę minie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Dawno nie było darmowego resa. Przyda się.

  7. #7
    NaBogato
    Konto usunięte
    Nick nie ma nic wspólnego z stanem rzeczywistym . Qwiker widze Esdeath z Akame Ga Kill xD

  8. #8
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    w tamtym roku było takie coś

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Dawno nie było darmowego resa. Przyda się.
    był rok temu

  9. #9
    Raturard
    Konto usunięte
    Nie ma i pewnie nie będzie. Było kupić 25mf i poszaleć...

  10. #10
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    mogli by przywrócić darmowego 1 reseta w święta .

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    31 marca są urodziny mfo, może wtedy będzie ten reset

  12. #12
    jak dla mnie to taki jednorazowy reset stat za pierwsze wejście na forum byłby całkiem miły. oczywiście są poradniki, nikt nie broni dostępu, ale tak szczerze, kiedy pierwszy raz logujecie się do jakiejś gry, od razu wchodzicie na forum szukać poradników? no nie. gracz zaczynający przygodę z maj fantazy onlajn nie ma o tej grze pojęcia, więc rozdając statystyki nieautomatycznie często robi dużo głupot, jeśli już zajrzy na forum, to raczej żeby zobaczyć jakiś poradnik (zakładając niewidoczność propozycji, oh w8, one są widoczne, dlaczego?!). wtedy wie już co zrobił źle, może szczęśliwie się zresetować i czerpać większą przyjemność z gry. dla mnie brzmi spoko, a nadużyć by nie było, bo niby jakie? imo do przemyślenia

    co do darmowego resetu, potwierdzam, przydałby się

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    jak dla mnie to taki jednorazowy reset stat za pierwsze wejście na forum byłby całkiem miły. oczywiście są poradniki, nikt nie broni dostępu, ale tak szczerze, kiedy pierwszy raz logujecie się do jakiejś gry, od razu wchodzicie na forum szukać poradników? no nie. gracz zaczynający przygodę z maj fantazy onlajn nie ma o tej grze pojęcia, więc rozdając statystyki nieautomatycznie często robi dużo głupot, jeśli już zajrzy na forum, to raczej żeby zobaczyć jakiś poradnik (zakładając niewidoczność propozycji, oh w8, one są widoczne, dlaczego?!). wtedy wie już co zrobił źle, może szczęśliwie się zresetować i czerpać większą przyjemność z gry. dla mnie brzmi spoko, a nadużyć by nie było, bo niby jakie? imo do przemyślenia

    co do darmowego resetu, potwierdzam, przydałby się
    ...
    po pierwsze: nowy gracz, zanim by obczaił, że źle rozdaje staty, pewnie by zużył ten reset

    po drugie darmowego resa użyłem tylko 1 raz, jeszcze w dwójce, a to dlatego, że chciałem zmienić profesję. Uważam, że darmowy reset nie jest potrzebny, jak nie chcesz płacić, to możesz założyć nową postać.

  14. #14
    NaBogato
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ...
    po pierwsze: nowy gracz, zanim by obczaił, że źle rozdaje staty, pewnie by zużył ten reset

    po drugie darmowego resa użyłem tylko 1 raz, jeszcze w dwójce, a to dlatego, że chciałem zmienić profesję. Uważam, że darmowy reset nie jest potrzebny, jak nie chcesz płacić, to możesz założyć nową postać.
    ta i ekspić od nowa 2 tygodnie . Podziękuję ...

  15. #15
    Reset pewnie każdemu by się przydał, ale od tego jest usługa. Tego typu tematy to powinny być inicjowane przez adminów, oni decydują kiedy będą dawać jakieś prezenciki.

    Można ewentualnie pomyśleć o jakimś NPC co pomaga nowym graczom w tej kwesti(np. naprawiając jednorazowo staty do takich jakie byłby rozdane automatycznie).
    Ale nie wiem, czy to taki wielki problem, przy tak wyraźnym promowaniu rozdawania automatycznego i możliwości skorygowania stat po zdobyciu kilku lvli.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •