Zobacz wyniki ankiety: Cy podoba Ci się mój pomysł?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 40.00%
  • Neutralne

    6 30.00%
  • Nie

    6 30.00%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Zastępca

  1. #1
    Użytkownik Avatar zxv
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    25

    Zastępca

    Witam.
    Często mam takie sytuacje jak(PS.I nie tylko ja):
    -brak neta,
    -zepsuty komputer,
    i inne.

    Jak można zobaczyć po tytule proponuje dodać zastępce do konta.

    Tak wiem że to było(jak sprawdzałem nie ,ale może coś źle zrobiłem), ale przydało by się.

    Oczywiscie można było by to wykupić (albo i nie :P) za MF.

    Można było by zkonfigurować co może robić np.

    -wydawać złoto,
    -kupować Punkty MF,
    -walczyć PvP,
    -kupować i sprzedawać przedmioty,
    -zdobywać doświadczenie,

    Mam nadzieję że nie jest to głupi pomysł.

    Pozdro!

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cos ala w Plemionach, gdzie można dać zastępstwo i ta osoba "gra" z nas.

    Mysle, jezeli wyszłoby, to tylko w formie spalania energii na potworach - żadnych handlów, walk grupowych i tak dalej, co mogłoby dawać przewagę.

    O ile to w ogóle możliwe od strony technicznej.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ogólnie zastępstwa by się przydały. Oczywiście przy zastępstwie handel powinien być z góry wyłączony, albo można by było go włączyć, gdy użytkownik zaakceptuje 10 okien w którym każde będzie dotyczyło ryzyka.

    Mi ludzie czasem wciskają hasła, żebym im coś przeszedł. Serce wtedy mi się kraje, bo ja pomóc nie mogę, a oni i tak w końcu wcisną je komuś, kto ich oszuka. Tłumaczenie nic nie daje...

    Raz miałem taką rozmowę:

    - wejć mi na konto i coś zrób
    - nie pomogę, gdyż skończy się to dla nas banem, a ponadto jak dajesz komuś hasło to jest ryzyko kradzieży
    - ja whodziłem na kąto kolegi i bana nie dostałem

    I takie z nimi gadanie

  4. #4
    Yohi
    Konto usunięte
    Własnie sam chciałem zaproponować ten tak zwany ,,Program Partnerski". Do naszego konta miała by tylko dostęp jedna osoba i na odwrót.
    Najlepiej by było tak zrobione ze zabroniony handel jaki kol wiek. Tylko i wyłącznie spalanie energii, czyli expienie, bicie bossów i mini.
    Ostatnio edytowane przez Yohi ; 05-03-2016 o 15:12

  5. #5
    W pierwszej chwili zrozumiałam, że miałby to być zastępca wirtualny, czyli rodzaj bota uruchamianego podczas nieobecności w konkretnych godzinach, żeby cośtam robił;d W takiej formie byłoby to bezpieczniejsze, ewentualnie wprowadzenie funkcji zbijającej energię, kiedy znajdzie się ona blisko limitu, z jakimś przelicznikiem G/1 pkt energii imitującym bicie potworków.
    Żywy zastępca to okazja do miliarda nadużyć i jeszcze większego zamieszania tożsamościowego (niewiadomokto zamiast teoretycznie wiadomokogo)

  6. #6
    Yohi
    Konto usunięte
    no ale jak by było tylko dostępne spalanie energii wszystko inne zabronione nawet ten czat i dostępny tylko czas walki nic więcej. nic by z konta nie znikneło bo handel zabroniony

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •