Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: bonus urodzinowy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63

    bonus urodzinowy

    proponuję zrobić bonus na urodziny,gracz przed po podaniu emaila wpisywał by swoją datę urodzin i w dzień urodzin gracza przy zalogowaniu wyskakiwało by okienko z napisem: Wszystkiego najlepszego!!! po zamknięciu okienka dostawalibyśmy 30k,30 żetonów,5 punktów mf i prezent urodzinowy z którego można było by dostać to samo co z prezentów od mikołaja

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Na nie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Sympatyczne, ale trochę za dobre nagrody.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zamiast zabawy z wpisywaniem daty lepiej, gdyby prezent był za rocznice założenia konta.

  5. #5
    Yohi
    Konto usunięte
    No Anty z Tym ma racje i nie musza być to jakieś kosztowności wystarczyło by coś kolekcjonerskiego jak np ,,Kartka z Życzeniami"

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Sympatyczne, ale trochę za dobre nagrody.
    30k i 30 żetków to jest dużo?

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Phenomenal Zobacz post
    30k i 30 żetków to jest dużo?
    i 5 mf i prezent. Nie doczytałeś 2 linijki.

  8. #8
    Wisła
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    No Anty z Tym ma racje i nie musza być to jakieś kosztowności wystarczyło by coś kolekcjonerskiego jak np ,,Kartka z Życzeniami"
    No z tą kartką się zgadzam, ciekawy pomysł liczę na to, że wprowadzą go do gry.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na plemionach po 3 latach się zalogowałem i zaskoczyło mnie 300pp na koncie. Więc myślę, że tak raz na rok dostać 10mf byłoby miło. Kupujący mfy dalej by kupowali, bo 10mf to nic, ale może zachęciłoby to niekupujących na dokupienie punktów do kupienia lepszego stroju/limitu eny.

  10. #10
    Yohi
    Konto usunięte
    no w sumie racja dużo to nie jest a może zachęcić graczy

  11. #11
    Elitek
    Konto usunięte
    bonus z urodzinami to na nie ale pomysł antka żeby dawać nagrody graczom tak co rok po założeniu konta jak najbardziej na tak

  12. #12
    Yohi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Xarxas Zobacz post
    bonus z urodzinami to na nie ale pomysł antka żeby dawać nagrody graczom tak co rok po założeniu konta jak najbardziej na tak
    ale wiesz ze to na jedno wychodzi? Pisał wcześniej ze zamiast daty urodzin to była by to data założenia Konta więc do roku Konto miało by prezent urodzinowy

  13. #13
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Proponuje iż tak jak antek od daty założenia konta główna postać dostaje coś typu
    Los na loterie na swój LV

  14. #14
    Yohi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Proponuje iż tak jak antek od daty założenia konta główna postać dostaje coś typu
    Los na loterie na swój LV
    Los na Loterie tez jest rozwiązaniem ale to tą ,,Kartkę z życzeniami"

  15. #15
    Hous
    Konto usunięte
    Jestem za, ale czy lepiej było by dostać życzenia bez MF ?, Albo wiem- przecena na MF. Co Wy na to?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •