Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Rzucanie itemków na ziemie

  1. #1

    Rzucanie itemków na ziemie

    Czy można zrobić coś takiego, żeby dało się rzucić itemki na ziemie?
    Z grafikami chyba nie ma problemu, te miniaturki by wystarczyły.

    Kosztowało by to na przykład 1 punkt energii.


    Druga moja propozycja to dodanie kostki do gry, byłaby bardzo rzadka ale gdyby ją się użyło to nie znikała by tylko pisała na czacie liczbe od 1 do 6. Rozwinąłby się hazard w grze, stworzyłoby to pewien swój klimat. :-)
    Ostatnio edytowane przez EatClenTrenHard ; 26-02-2016 o 19:05

  2. #2
    i jakie to miałoby zastosowanie? zwiększenie miejsca w ekwipunku?

  3. #3
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Przecież jeśli chcesz się pozbyć itemu, to zawsze możesz sprzedać go u handlarza

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Bezsensu. Po co mam płacić za pozbycie się eq czymś tak cennym jak 1pkt eny jak npc może mi za to zapłacić.
    Jeśli chodzi o "pomaganie" w tej sposób graczom to już widzę te walki i wyzwiska. Na nie.

    Po co ta kostka? Do zaśmiecania czatu? Nieprzemyślane i nieopisane.
    Może zróbmy rzadkiego magicznego ananasa który będzie zarzucać czat emotkami? Czemu ma być coś tak zwykłego jak kostka.
    Jaki hazard jak nikt za to nie płaci?

  5. #5
    Kostka by się nie wyświetlała na czacie, tylko w chmurce, może w ten sposób. Tak by ktoś kto stoi w zasięgu widział liczbe, nie było by tego na czacie. Kostke można by użyć co jakiś czas, na przykład jedną minute.

    Zaśmiecona mapa ma swój urok, czego w my-fantasy nie da się ma.

    Luźna propozycja, moim zdaniem coś takiego powinno być, co do 1 punktu energi to właśnie po to, by może nie rzucać na prawo i lewo potków na mape czy czegoś innego - taniego.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Nadal nie wiem tylko jaki to ma mieć cel, ok jestem w stanie zrozumieć, że może ktoś lubić zaśmiecone mapy. Ale na tą chwilę, tylko to ma mnie skłonić, żebym wyrzucił jakieś śmieci, lub co gorsza wartościowy przedmiot, zapłacił za to 1 pkt energii i cieszył się zaśmieconą mapą? Co dalej działoby się z tym przedmiotem? No bo jeśli to się sprawdzi i ludzie zaczną nagle wyrzucać pajęcze eq a ja będę mógł to zbierać to jestem ZA.

    Natomiast nie krytykowałbym całkiem drugiego pomysłu, naturalnie nie w takiej formie, że mamy kostkę i możemy sobie nią rzucać. Nie mniej jednak gdyby ktoś wymyślił fajny pomysł na odrobinę hazardu, to czemu nie.

  7. #7
    Co jest złego z "formą" kostki?

    Przykład: Do wygrania wampirza szata +8 loss 100k wybierz liczbę od 1 do 6.
    Wybieram 4 płace 100k
    Losuje 1,2,3,5,6 - nie wygrałem, losuje 4 wygrałem - dalej zależy od uczciwości czy mi da szate, czy nie.
    Ostatnio edytowane przez EatClenTrenHard ; 26-02-2016 o 20:43

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Skoro to zależy wyłącznie od uczciwości to równie dobrze możesz dać link do przedmiotu na czat, a losować inną metodą.

  9. #9
    Wtedy nie będziesz wiedział co wylosowała druga osoba, można prosto oszukiwać.
    Są osoby uczciwe które by się tak pobawiły. Czy wszystko musi być takie pewne? Robione przez jakiś skrypt kasyna i tak dalej?

    PS: Jeśli ktoś by oszukiwał z kostką to zaraz by miał renomę oszusta i inne osoby by już z nim nie grały.

    Moim zdaniem to jest świetny pomysł, ale jeśli rzeczywiście uważacie, że to bez sensu to temat można zamknąć.
    Dodam jeszcze, że pomysł kostki zapożyczyłem z gry tibia. :-) Tam się doskonale sprawdza.
    Ostatnio edytowane przez EatClenTrenHard ; 26-02-2016 o 21:04

  10. #10
    Okej to nie jest mój pomysł, nie jest to oryginalna propozycja, ale po co ten twój komentarz?

  11. #11
    Cytat Napisał NeverSkipLegsDay Zobacz post
    Okej to nie jest mój pomysł, nie jest to oryginalna propozycja, ale po co ten twój komentarz?
    widzisz, chociaż tibia to przestarzałość kafejek internetowych, to i tak to trochę odgapianie pomysłu ;/ mamy tyle możliwości! Możemy wykazać się innymi pomysłami, przemyślanymi oczywiście.

    A po co ten mój komentarz? -chyba można skomentować.. również mogę się zapytać, po co pisałeś o wyrzucaniu itemków? aby niektórzy niepełno-sprytni gracze mogli zaśmiecać czat przekleństwami, bo ktoś wyrzucił skrzydlatą włócznię, i jej nie zdobyli. Wg mnie trochę bez sensu.

  12. #12
    Pisałem o wyrzucaniu itemków, ponieważ dla mnie jest to dobra propozycja ale skoro spotkała się z takim odbiorem to no cóż eh, nie piszę.

    Po co ten twój komentarz?
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    A po co ten mój komentarz? -chyba można skomentować..


    Tibia, to przestarzałość? nie powiedziałbym. Czasy świetności tibii skończyły się, gdy ja grałem to online w grze między 15-22 było coś obok 50tysięcy graczy. Aktualnie dzisiaj o godzinie 20 było 19.500 graczy.

    Jednak coś ich tam trzyma, przyciąga, sukcesem tibii jest niesamowity klimat i pole do popisu graczom, którzy go tworzą. Różne frakcje oraz subkultury, wojny narodowościowe (jeśli jest takie słowo).

    Luźne propozycje, szkoda, że spotkały się z takim odbiorem bo mi by się przyjemniej grało.

    _____________________


    A to przepraszam nie zrozumiałem.
    Ostatnio edytowane przez EatClenTrenHard ; 26-02-2016 o 23:47

  13. #13
    Miałem na myśli przestarzałość kafejek internetowych... Teraz prawie każdy ma jakiś super komputer (nie znam osoby korzystającej z windowsa 2000) i może grać w domu.

  14. #14
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał NeverSkipLegsDay Zobacz post
    Dodam jeszcze, że pomysł kostki zapożyczyłem z gry tibia. :-) Tam się doskonale sprawdza.
    A wyrzucanie itemków z margonem?

  15. #15
    Cytat Napisał Harutotte Zobacz post
    A wyrzucanie itemków z margonem?
    Nie grałem w margonem.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •