Zobacz wyniki ankiety: Chcecie te statusy ?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    12 40.00%
  • Nie.

    14 46.67%
  • Jak chcecie.

    4 13.33%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Nowe Statusy

  1. #1
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94

    Nowe Statusy

    Mam taki pomysł na nowe statusy,a jednocześnie zdolności.

    Osłabienie Magiczne- osłabia atak magiczny o 33%.
    Osłabienie- osłabia atak fizyczny o 33%.


    Co wy na to?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Ja bym chciał taki status jak: Artyleria- niweluje graczowi szybkość, szczęście, obrona fizyczna, obrona magiczna oraz atak do -33%.
    Działało by tak że byłoby nałożone 2 wymienione z nich do -33% losowo, jeżeli chybienie będzie to 1 losowy do -33%.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W sumie, dlaczego nie można by było obniżać? To zawsze dodatkowa przeciwwaga dla Mobil/skupy.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    W sumie, dlaczego nie można by było obniżać? To zawsze dodatkowa przeciwwaga dla Mobil/skupy.
    o tym samym pomyślałem, ale jednocześnie potrzebne by było coś negatywnego na obrony

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Do jakiegoś bossa spoko, do walk pvp niekoniecznie. Osłabiasz komuś obronę i niszczysz na hita #jeszcze_większa_przewaga_wojuf.

  6. #6
    trochę nie widzi mi się takie granie miks na miks

  7. #7
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Do jakiegoś bossa spoko, do walk pvp niekoniecznie. Osłabiasz komuś obronę i niszczysz na hita #jeszcze_większa_przewaga_wojuf.
    Są przecież ukryte (lub widoczne) statusy modyfikujące obronę, na evencie wielkanocnym królik robił coś takiego, albo zbroja turniejowa. Autorowi chodzi chyba o widoczne statusy do używania właśnie w pvp. Oczywiście na nie, nie chodzi tylko o pszewagęmaguf, tylko o spore zmiany (nowe statusy trzeba dodać do wszystkiego również na niskich lvlach), dodatkowo status modyfikujący atak wystarczy, efekt jest ten sam. Można opcjonalnie coś takiego zrobić w formie takiej jak zbroja turniejowa, czyli specjalne, nieinwazyjne uzbrojenie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •