Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Preferencje "fabularne" graczy

  1. #1

    Preferencje "fabularne" graczy

    Cześć,
    Chciałbym spytać o kilka opinii nt. różnych "idei" rozwoju fabularnego gry.
    Zatem proszę o cenne opinie i inne uwagi. Najbardziej ceniłbym rozwinięte opinie, z których mógłbym wyciągnąć jakieś przydatne wnioski.

    1. Mapki.
    Preferujecie duże kompleksy map (np. Wyspa Tajemnic, Diabelska Forteca), które zwykle zawierają większe mapy, więcej eksploracji, ale jednak te mapy są zwykle "puste". A przynajmniej wg mnie jest na nich zbyt mało contentu. Czy może wolicie mniejsze mapy, czyli przycięcie tych większych map do ilości contentu, bez zbędnej eksploracji? A może lepiej robić te większe kompleksy map, ale postarać się pododawać do nich różne poboczne smaczki (nie questy), z których co prawda nie będzie żadnych zysków, ewentualnie jakieś bardzo ukryte lokacje (bardziej niż te, które były ukryte do tej pory ).

    2. Questy.
    Dużo prostych questów czy mało, ale za to bardziej rozwiniętych?
    Czy w przypadku rozwiniętych sprawdzają się kombinacje z po prostu jasnymi prośbami od danych NPC, jasno wytyczonymi celami w danym momencie. Czy może takie, gdzie samemu trzeba się długo i intensywnie zastanawiać co zrobić dalej. Jak cała historia, fabuła questa wpływa na jego odbiór, ma znaczenie czy szkoda tracić czasu na jej wymyślanie?
    Jak wg Was sprawdziłyby się różne zakończenia questa z być może różnym wpływem na NPC po jego zakończeniu.
    Quest z 2 różnymi zakończeniami, gdzie każde zakończenie odblokowuje inny następny quest (drugi się blokuje, oczywiście oba zrównoważone). Hot or not?

    3. Exp za questy.
    Sądzicie, że to dobry pomysł? Dochodziły mnie opinie, że expienie jest nudne. Zastanawiałem się jak je urozmaicić lub ograniczyć. W takim przypadku exp dostawałoby się na końcu questa - stała ilość zależnie od questa. Pozwoliłoby to też "expić" po skończeniu eny. Pozostałby jednak problem z AP - można dodawać je na koniec questa, jednak ciężko byłoby przewidzieć kiedy się to dostaje, więc wiele osób nie miałoby założonych pożądanych gemów/zdolności do nabijania. Można też dawać niehandlowy item dający AP do własnego użytku, jednak to też powodowałoby problemy w postaci zakładania zbroi/broni z dużymi ilościami slotów co słabo przekłada się na zdobywanie AP podczas walk - więc pewnie byłoby bez żadnych AP, sam exp. Obecnie questy ograniczają się raczej do zarobków. A jedyny exp pochodzi z ewentualnych bossów i potworków wymaganych do jego ukończenia.

    4. Pomysły na urozmaicenie expienia.
    Jakieś pomysły? 5-10% więcej expa za walkę manualną (bez ani jednej tury automatycznej)? Jakieś koło fortuny co 100 ubitych potworków? Nagrody co lvl, z podglądem co dostaniemy za nast. lvl?

    5. Poboczni, fabularni NPC (same dialogi).
    Zwraca ktoś na nich uwagę? Na NPC, którzy nie mają udziału w żadnych questach, są tylko dla urozmaicenia.

    6. Zagadki logiczne/ zręcznościówki.
    Ograniczać ich występowanie w głównej fabule (obecnie zakładam, że tego drugiego tak, a logiczne zostawiać w prostszych wersjach). Czy uważacie, że skupianie się bardziej na zagadkach aniżeli zręcznościówkach to prawidłowa droga rozwoju?
    Macie jakieś zagadki, które bardzo chcielibyście zobaczyć w przyszłości w podobnej formie czy może wolicie, aby pojawiało się mniej zagadek, ale zupełnie nowych, niepowtarzalnych? A może chętnie zobaczylibyście kombinacje niektórych dotychczasowych zagadek?


    ==

    Z góry dzięki za wszystkie przydatne opinie


    Cały temat jest w celu zebrania opinii. Żadne z występujących tu pomysłów nie są w żaden sposób wiążące.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 09-02-2016 o 02:45

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Rozmiar mapy wysp tajemnic jest ok nawet fajna jest . Bardziej mnie wkurza rozmiar diabelskiej fortecy ,ponieważ za dużo do ogarnięcia i czasami się nie chce się iść z 3 diablic po flakonik do diablosa. Questów jest trochę za mało i jak nie ma nic ciekawego do roboty to przydały się jakieś darmowe żetony bo w sumie ci którzą biorą udział w pvp jest ich mało (już wszystkie na obuch postaciach zrobiłem). Pomysł z expem do questów mi się spodobał (ale dla niektórych może się nie spodobać bo nie lubią szybkiego expienia).Dobrym pomysłem też jest koło fortuny co wymyśliłes (można np rzadko wylosować jakiś bonus dropa expa złota [50%-100-200%] . Do zagadek czasami lubie się pomęczyć ale nie zawsze ale przydałoby by więcej zagadek.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Cześć,
    Chciałbym spytać o kilka opinii nt. różnych "idei" rozwoju fabularnego gry.
    Zatem proszę o cenne opinie i inne uwagi. Najbardziej ceniłbym rozwinięte opinie, z których mógłbym wyciągnąć jakieś przydatne wnioski.

    1. Mapki.
    Preferujecie duże kompleksy map (np. Wyspa Tajemnic, Diabelska Forteca), które zwykle zawierają większe mapy, więcej eksploracji, ale jednak te mapy są zwykle "puste". A przynajmniej wg mnie jest na nich zbyt mało contentu. Czy może wolicie mniejsze mapy, czyli przycięcie tych większych map do ilości contentu, bez zbędnej eksploracji? A może lepiej robić te większe kompleksy map, ale postarać się pododawać do nich różne poboczne smaczki (nie questy), z których co prawda nie będzie żadnych zysków, ewentualnie jakieś bardzo ukryte lokacje (bardziej niż te, które były ukryte do tej pory ).
    Ukryte, byleby nie na zasadzie jak np. Ukryta Grota! Niech będzie widać, że gdzieś jest jakieś przejście, ale kombinowanie z odnalezieniem do niego wejścia byłoby większe, a nie "kliknij w dobrym miejscu". Bo to tylko frustruje.

    Quest z 2 różnymi zakończeniami, gdzie każde zakończenie odblokowuje inny następny quest (drugi się blokuje, oczywiście oba zrównoważone). Hot or not?
    Hot

    4. Pomysły na urozmaicenie expienia.
    Jakieś pomysły? 5-10% więcej expa za walkę manualną (bez ani jednej tury automatycznej)? Jakieś koło fortuny co 100 ubitych potworków? Nagrody co lvl, z podglądem co dostaniemy za nast. lvl?
    Komunikaty o dropie x)

    5. Poboczni, fabularni NPC (same dialogi).
    Zwraca ktoś na nich uwagę? Na NPC, którzy nie mają udziału w żadnych questach, są tylko dla urozmaicenia.
    Tak. Ktoś na pewno na nie zwraca uwagę

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    1. Mapki.
    Preferujecie duże kompleksy map (np. Wyspa Tajemnic, Diabelska Forteca), które zwykle zawierają większe mapy, więcej eksploracji, ale jednak te mapy są zwykle "puste". A przynajmniej wg mnie jest na nich zbyt mało contentu. Czy może wolicie mniejsze mapy, czyli przycięcie tych większych map do ilości contentu, bez zbędnej eksploracji? A może lepiej robić te większe kompleksy map, ale postarać się pododawać do nich różne poboczne smaczki (nie questy), z których co prawda nie będzie żadnych zysków, ewentualnie jakieś bardzo ukryte lokacje (bardziej niż te, które były ukryte do tej pory ).
    Dla mnie dobrze jest tak jak teraz. Występują różne rodzaje lokacji, a te większe są poza głównym wątkiem.

    2. Questy.
    Dużo prostych questów czy mało, ale za to bardziej rozwiniętych?
    Czy w przypadku rozwiniętych sprawdzają się kombinacje z po prostu jasnymi prośbami od danych NPC, jasno wytyczonymi celami w danym momencie. Czy może takie, gdzie samemu trzeba się długo i intensywnie zastanawiać co zrobić dalej. Jak cała historia, fabuła questa wpływa na jego odbiór, ma znaczenie czy szkoda tracić czasu na jej wymyślanie?
    Jak wg Was sprawdziłyby się różne zakończenia questa z być może różnym wpływem na NPC po jego zakończeniu.
    Quest z 2 różnymi zakończeniami, gdzie każde zakończenie odblokowuje inny następny quest (drugi się blokuje, oczywiście oba zrównoważone). Hot or not?
    To nie jest gra do wielokrotnego przechodzenia. Większość graczy gra na jednej postaci. Questy z dwoma zakończeniami jeszcze mogą być, ale takie łańcuchy questów to już raczej nie do tej gry. I tak większość graczy męczy innych jak co przejść, albo jedzie na poradnikach.

    3. Exp za questy.
    Sądzicie, że to dobry pomysł? Dochodziły mnie opinie, że expienie jest nudne. Zastanawiałem się jak je urozmaicić lub ograniczyć. W takim przypadku exp dostawałoby się na końcu questa - stała ilość zależnie od questa. Pozwoliłoby to też "expić" po skończeniu eny. Pozostałby jednak problem z AP - można dodawać je na koniec questa, jednak ciężko byłoby przewidzieć kiedy się to dostaje, więc wiele osób nie miałoby założonych pożądanych gemów/zdolności do nabijania. Można też dawać niehandlowy item dający AP do własnego użytku, jednak to też powodowałoby problemy w postaci zakładania zbroi/broni z dużymi ilościami slotów co słabo przekłada się na zdobywanie AP podczas walk - więc pewnie byłoby bez żadnych AP, sam exp. Obecnie questy ograniczają się raczej do zarobków. A jedyny exp pochodzi z ewentualnych bossów i potworków wymaganych do jego ukończenia.
    Niech im tam będzie, nowym może się nawet spodoba i będą chętniej kończyć questy. Dla mnie jako dla osoby, która większość czasu jest na limicie poziomu exp gra trzeciorzędną rolę.

    4. Pomysły na urozmaicenie expienia.
    Jakieś pomysły? 5-10% więcej expa za walkę manualną (bez ani jednej tury automatycznej)? Jakieś koło fortuny co 100 ubitych potworków? Nagrody co lvl, z podglądem co dostaniemy za nast. lvl?
    Nie wiem, może noliferom się spodoba. O ile to odkryją...
    A koło fortuny? Bez przesady, w każdym razie nie co 100 potworków tylko powiedzmy co level.
    Najlepiej jakby był jakiś bajerancki system osiągnięć, a nie to co mamy obecnie.

    5. Poboczni, fabularni NPC (same dialogi).
    Zwraca ktoś na nich uwagę? Na NPC, którzy nie mają udziału w żadnych questach, są tylko dla urozmaicenia.
    Bez nich byłoby pusto

    6. Zagadki logiczne/ zręcznościówki.
    Ograniczać ich występowanie w głównej fabule (obecnie zakładam, że tego drugiego tak, a logiczne zostawiać w prostszych wersjach). Czy uważacie, że skupianie się bardziej na zagadkach aniżeli zręcznościówkach to prawidłowa droga rozwoju?
    Macie jakieś zagadki, które bardzo chcielibyście zobaczyć w przyszłości w podobnej formie czy może wolicie, aby pojawiało się mniej zagadek, ale zupełnie nowych, niepowtarzalnych? A może chętnie zobaczylibyście kombinacje niektórych dotychczasowych zagadek?
    Zręcznościówki nie powinny być wymagające. Bo tutaj bardziej ludzi ogranicza sprzęt i internet, a nie ich umiejętności.

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Widzę że dużo Nordii jest zrobione skoro zbiera się taki opinie.

    1) Mapy
    Wielkie puste kręte mapy nic nie wnoszą. Tylko irytują jeśli nie ma teleportu w pobliżu, a trzeba przejść kawałek. NUDA
    2) Questy
    Bez ubijania unikatowych. One mają być dla chętnych nie dla misji.
    Długie wymagające myślenia questy i tak zwykle kończą się prośbą do testera o rozwiązanie. Więc tylko zajmuje mi czas nie dając przyjemności graczom. A wręcz powoduje irytacje po obu stronach. Gdy pojawiają się w poradniku to często trzeba komuś posyłać linki, bo sobie nie radzą. Dla mnie słabe.
    Różne zakończenia mogą być, ale bez konsekwencji na przyszłość. (Odblokowanie questu A lub B)
    3) Exp.
    Za misję spoko.
    4) Exp za walki
    Ubijanie potworów na manualnej szt 100 żeby dostać więcej expa to dopiero nuda.... Zajmująca dużo czasu nuda. Koło fortuny co level może być. Albo za jakieś duże misje.
    5) Niech będą. Dodają smaku grze.
    6) Zręcznościówki zależą od komputera. Logiczne od myślenia. Ale nie ma się co przemęczać wymyślając zagadki, bo kończy się to tak jak w pkt o questach.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    1.Duże mapy dobre na jednorazowy pobyt, np. jak szukamy czegoś, ew. do expa na nich, bez obawy o atak graczy. Na pewno nie mapy przejściowe, bo duże mapy przejściowe wnerwiają.
    2.Lubię questy zmuszające do myślenia, ale chyba należę do wyjątków. Bez unikatowych potworków.
    Kilka zakończeń, fajny pomysł. Do tego wpływ na fabułę, też spoko. Dzięki temu można by zmusić graczy do tego, by nie przewijali jak durni dialogów, bo mogą popełnić błąd i nie odblokować dodatkowego questa, który byłby lepszy.
    3.To, co lubię w tej grze, to m.in. BRAK expa za questy. Dla mnie to jedyne logiczne rozwiązanie. Dziwi mnie, że w większości gier dostaje się.
    4.Koło fortuny może być, osobiście uważam, że taka jest "rola" expienia, że jest nudne. Tak jest w większości gier, że w końcu trzeba expić bez questów (jedyny wyjątek, jaki znam, to AION).
    5.Gra bez nich byłaby pusta, może i żadko się z nimi rozmawia, ale w pewnym stopniu "zapełniają" mapy. Miasta nie są pustkowiem, widać, że są zamieszkane.
    6.Dopóki nie są w głównej fabule, dla mnie są fajnym pomysłem.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    1. Mapy - preferuje większe. Diabelska zrobiła na mnie ogromne wrażenie, Wyspa Tajemnic, przez ukryte mapki, była ciężka do eksploracji (a na tamtą chwilę nikogo prócz mnie na niej nie było xD). Generalnie uważam, że takiego typu labirynty są w grze potrzebne, a jeden na upka to nie jest zbyt wygórowana liczba.

    2. Drogi rozwoju w questach są raczej pożądane - daje to graczom wybór. Można zrobić różne poziomy trudnosci, dla leniów byłoby cos prostego, a dla graczy, chcących chociażby pobiegać - cos trudniejszego. Różne nagrody, różne skale trudnosci, rozna fabuła.

    3. Jakakolwiek liczbę punktów EXP nie dodamy za questy - nie wyprze to expienia samego w sobie, uważam więc, że te wartosci niewiele zmienia, ale na pewno każdy dodatek dla gracza "za darmo" jest pożądany. W Dilli jest sporo questów i na początku mógłby to być dobry booster expa do, powiedzmy, 10 lvla.

    4. Można zrobić za używanie energii. Mozna ja zuzywac na potworach, teleportach, handlu, wystawianiu itemów na aukcję itp. Można zrobić NPC który zlicza takie akcje, i np. jest Użycie teleporta 1/100 - po osiagneciu tego moze byc jednorazowa nagroda exp, wyzerowanie licznika i od nowa. Moze to byc autrakcyjnienie, bo wiadome jest, ze nikt specjalnie nie bedzie dawał TP zeby to nabijać. Ale przy okazji - czemu nie?

    5. Niekiedy te dialogi są miły urozmaiceniem, a fabularnie sa potrzebni, bo miasto z samymi NPC funkcjonalnymi to raczej nie jest dobry pomysł.

    6. Zagadki powinny byc w takiej formie jak sa - podstawowa tresc, łatwa, dla każdego, a do tego jej rozszerzona wersja.

  8. #8
    1. Generalne bardziej mi się widzi wizja mniejszych i konkretnych mapek, ale akurat, np. Wyspa Tajemnic całkiem spoko się prezentuje, niby pusta, ale idealnie się sprawdza jako pole respu necrona, czy droga do mimica i dobrze wpisuje do questu ze skarbem, więc fajnie jakby zawsze się pojawiał taki motyw eksploracji jak właśnie wyspa tajemnic. W upku Devos trochę boli mnie Devos - strasznie rozciągnięte to miasto, kopalnie też jakoś dziwnie zakręcone mimo, że nic tam nie ma.

    2. Tutaj też urozmaicenie nie jest złe, ale rozbudowane questy, gdzie coś trzeba pomyśleć są ciekawsze. Takie obsypanie krótkimi questami zazwyczaj wydaje się robione sztucznie na siłę. Wybory scenariuszy fajna opcja, ale myślę, że tutaj powinno to być raczej stosowane przy stosunkowo krótkich, pobocznych questach co by się je przyjemniej robiło drugą postacią(szczególnie jakby nagradzane były expem).

    3.Najlepiej jakby nagroda w postaci expa by była tylko drobnym dodatkiem do expa którego zdobywamy w trakcie wykonywania questa(bicia potworków i mini). Nie powinno się zabijać respienia mini i klasycznego expienia, jedynie właśnie uatrakcyjniać to do wpasowania w jakiś quest.

    4. Tak jak wcześniej, ewentualnie w ramach jakiś jednorazowych questów(wyzwań). Takie zwiększenie zysku z bicia na manu niszczące, nagrodą za lvle to powinien być raczej progres w grze

    5.Ja zwracam, rozczarowywał mnie, np. brak reakcji dialogowej z npc po pokonywaniu ich na arenie w devos.

    6.To i to fajne, za dużo sypać nie ma co, aby zawsze potrafił w jakimś stopniu zaciekawić(nie powtarzać starych motywów). Najlepiej jakby część fabularna była tylko łatwiejszym prologiem jakiegoś pobocznego questa(czyli właściwie na tej zasadzie co teraz).
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 09-02-2016 o 12:03

  9. #9
    To i ja sie wypowiem.

    Ad 1) Skoro byly juz mapki rozlegle bez specjalnej zawartosci, to moim zdaniem warto teraz postawic na przeciwne rozwiazanie w celu uzyskania roznorodnosci. Mapki male, aczkolwiek wiecej. Dopiero wtedy prz nastepnym upku bedziemy mieli punkt odniesienia, ktore mapki lepiej sie sprawdzily.

    Ad 2) Duzo malych - rozwlekle za bardzo sie ciagna i sa przez to mniej atrakcyjne od "powiewu swiezosci".

    Ad 3) Na nie. Co ma exp do wykonania questa? Doswiadczenie powinno sie zdobywac jedynie poprzez walki. Ale zgadzam sie z tym, ze przyrost expa jedynie bazujac na potworkach bywa nudny. Dlatego tez - co wiaze sie z punktem 4 - proponuje konkretne zwiekszenie wartosci zdobywanego expa po wygranej walce PVP. Tak jak to jest w przypadku mfo2. Na chlopski rozum, co powinno przyniesc wiekszy wzrost expa: walka na 3x potworach czy dlugie i mozolne PVP? Zwiekszyc 2x-3x dosw w PVP.

    Ad 5) Szczerze powiem, ze osobiscie dialogow prawie ze nigdy nie czytam, aczkolwiek jak to mawial ojciec Jobsa, bardzo waznym jest, by starannie wykonać tył szafki czy płotu, nawet jeśli pozostanie on niewidoczny.

    Ad 6) Preferuje zagadki logiczne, a niech i gimbaza wytezy te niespowite bystroscia umysly - wyjdzie im tylko na dobre. Choc i zrecznosciowki nie zaszkodza.


    PS: fajnie, ze ktos w koncu zainteresowal sie updatem fabularnym.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    5.Ja zwracam, rozczarowywał mnie, np. brak reakcji dialogowej z npc po pokonywaniu ich na arenie w devos.
    Tak, z tym się zgodzę. Też mi tego brakowało.

  11. #11
    1.
    Fajne są duże mapy, można tam wiele rzeczy upchać, mogą tam być różne zagadki, jakieś questy, potworki unikatowe, aczkolwiek jeśli miałyby w tych mapkach być wątki fabularne, to jestem na nie, nie wiem czy komukolwiek będzie się chciało przemierzać z 15 minut by coś tam zdobyć. Fabularne duże mapy na nie, bonusowe, poboczne, do expienia na tak. Czyli bardziej druga opcja.
    2.
    I te i te są potrzebne, oczywiście lepsze są złożone, ale nie chcę żeby były na zasadzie: Idź do tego, zerwij to, wróć do tamtego, weź coś od jeszcze innego. Mogą być też takie, że wykonanie będzie możliwe tylko w określonym czasie, tak jak w Dilli było z dostaniem się do zagrody, tylko około 16, czy jakoś tak. Oczywiście te czasowe questy, niech będą poboczne. Fabularne nie muszą być złożone, a questy wpływające na dalszą rozgrywkę jak najbardziej na tak. To jest coś czego brakuje w tej grze, rzeczy które wpływają na późniejszą rozgrywkę.
    3.
    Niech będzie, ale żeby nie wypełniało od razu 1/4 paska doświadczenia. Zdecydowanie wolałbym więcej złota, ewentualnie jakieś dobre eq, przedmiot.
    4.
    Urozmaicenie expienia? Na nie. W przeglądarkach expienie zawsze będzie nudne i się tego nie zmieni. Ewentualnie można dodać jakiś system nagradzania gracza, ale to opisze na końcu.
    5.
    Tak są bardzo potrzebni. Urozmaicają rozgrywkę, można powklejać do nich różne porady, jakieś przeliczniki czy coś takiego, albo dać (o ile się da) w jakiegoś NPC coś na wzór Clever bota, że można sobie swobodnie pogadać, dla zabawy
    6.
    Osobiście nic do nich nie mam, dopóki nie zmuszają na fabule. Z Minotaurem było to fajne ale trochę nudne, to samo w Devos z przełącznikami. Nie piszę, żeby od razu usuwać i nie wstawiać, ale niech w fabule występuje rzadko, po za nią ile chcecie.

    7.
    No i siódmy punkt (achhh.. boska liczba, nie kończę na szatańskiej ) w którym chciałbym przedstawić swój system nagradzania gracza. Każdy kto gra od początku na pewno wydał jakieś pieniądze na MF. Ba, mało jest graczy którzy by nie wydali. I dlatego chciałbym, aby gracze mieli z tego powodu jakieś bonusy. Nie wiem jakie jeszcze dokładnie, może codziennie 1MF, ale w innym mieście u innego NPC do odbioru? Na pewno chciałbym jeszcze bez względu na MF, po którymś poziomie, może 40 może 50? Dostawalibyśmy bonus na exp, złoto, czy na co tam są te bonusy, na np. jeden dzień, albo na 500 walk z potworami.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    1. Mniejsze mapy lepsze, bo ciekawsze.
    2. Najlepiej, żeby questy były proste, niekoniecznie szybkie. Gdy questy są bardziej skomplikowane, to potem leci spam z pytaniami o rozwiązanie. Strach pomyśleć co byłoby teraz gdyby nie poradnik Antka.
    3. Exp za questy jest nawet fajny, ale musiałaby to być odpowiednia ilość. Wiadomo że pół lvla za jeden quest to trochę za dużo, ale też jak ma być ledwo zauważalna ilość to uważam, że nie jest to wtedy potrzebne.
    4. Dla mnie urozmaiceniem expa byłoby jakby z mobów leciały przedmioty. Kilku procentowa szansa, może i mniejsza, ale niech lecą różne potki czy nawet kamienie/runy.
    5. Jak wchodzi upek to czytam dialogi od pobocznych NPC, lecz dość szybko o nich zapominam.
    6. Jakoś te zagadki do mnie nie przemawiają, ja chciałbym by było ich jak najmniej.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Podoba mi się to co napisał Qwiker w 4 punkcie. Mogłyby nawet wypadać z jakimś małym procentem szansy przedmioty, które potem u npc zamienimy na runy/kamienie/odnowienia/skupy itd lub też duże ilości na jakieś losowe eq

  14. #14
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    nie podobają mi się duże puste mapki

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bawi mnie pewna niekonsekwencja.
    Nieraz przy scenkach wyskakuje nam tylko okienko "godzinę później", a nieraz trzeba w rzeczywistości tyle czekać

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •