Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Notatka

  1. #1
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595

    Notatka

    Przydałoby się pole notatka (np. po prawej stronie, tam gdzie obserwowani, postać, współpraca). Obecnie większość graczy notuje sobie na prezkach, ale przydałaby się takie pole, którego inni gracze nie widzą. :P Można z tym poczekać, bo nie jest to priorytetem.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na komputerze jest program notatnik

  3. #3
    Serio? Do czego Ci ten notatnik? Lepiej jak by się wzięli za archiwum rozmów, odświeżysz całą stronę i nawet nie możesz przeczytać tego co wysyłałeś. Antek ma rację, możesz w Notatniku Redmont'owym pisać. Da się coś zrobić z tymi rozmowami? ogólnie z czatem?

  4. #4
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Tylko jak korzystasz z notatnika na kompie, to nie zawsze masz pod ręką (wbijam na różnych urządzeniach). Po drugie, na komputerze mam różne inne rzeczy (gra nie jest moim całym życiem). Taka notatka na pasku obok byłaby wygodną rzeczą.

  5. #5
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Na komputerze jest program notatnik
    A grając na innym komputerze/telefonie masz do niego dostęp. Serio ludzie używajcie czasem rozumu, jak piszecie takie rzeczy...

    Co do Notatnika - nie jest to zły pomysł, pytanie ile czasu zajęłoby wprowadzenie tego


    EDIT

    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    To niech korzysta z dysku Googla albo zakupi notatnik z papieru i nosi przy sobie. Jak ma problem z notatkami to niech wysyła PW do swojej drugiej postaci.
    BRAK mi słów na takich ludzi...
    Ostatnio edytowane przez EntdeckeR ; 08-02-2016 o 00:53

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wielu graczy używa prezentacji jako notatnika, a do tej pory to starczało.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    A grając na innym komputerze/telefonie masz do niego dostęp. Serio ludzie używajcie czasem rozumu, jak piszecie takie rzeczy...
    Co do Notatnika - nie jest to zły pomysł, pytanie ile czasu zajęłoby wprowadzenie tego
    To niech korzysta z dysku Googla albo zakupi notatnik z papieru i nosi przy sobie. Jak ma problem z notatkami to niech wysyła PW do swojej drugiej postaci.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Na tak. Propozycja bardzo dobra, sam o niej myślałem. Prezentacja nie jest miejscem od prywatnych notatek, zapisywanie na dysku jest gupie, bo wolałbym mieć rzeczy związane z mfo w mfo, wysyłanie wiadomości do samego siebie? Serio? Bez komentarza, być może można tak robić ale jest to niewygodną głupotą. Mały notatnik w grze by się przydał, czasami mam długofalowe plany co do konkretnych postaci, ale że nie zawsze wchodzę codziennie do gry to z czasem łatwo o tym zapomnieć. Notatnik by to rozwiązał.
    A ten post pirrata powyżej to chyba jakaś prowokacja, bo nie wierzę że można coś tak głupiego wymyślić. Może niech sobie napisze notatki z maj fantazi na kartkach samoprzylepnych i ponakleja na lodówkę?
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 07-02-2016 o 15:23

  9. #9
    Może by rozwiązał, może nie, jak ma działać jak czat, że po odświeżeniu znika z niego wszystko to podziękujmy. Z drugiej strony, można by go zrobić w zakładce "profil", w obecnym stanie większość zasłaniają reklamy, i estetyczniej by to wyglądało.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Nie wierzę już w moją pamięć (ciekawe o ilu pomysłach już zapomniałem tylko dlatego, że sądziłem, iż je zapamiętam), dlatego jestem jak najbardziej na tak.

  11. #11
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Na komputerze jest program notatnik
    Dobrze powiedziane

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    przydałaby się taka rzecz

  13. #13
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63

    Post Notatki

    Witam, chciałbym zaproponować pewien pomysł na który niedawno wpadłem. Niektórzy gracze chcą zapisać np: długi itp. Ale nie mają gdzie to zapisać. Więc dobrze by było dodać Notatnik do gry. Co wy na to

  14. #14
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    5 postaci = 5 prezentacji do wykorzystania, poza tym masz notatnik na kompie

  15. #15
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Nom ok ale prezentacja nie jest po to aby ją zasypywać prywatnymi wiadomościami i jeszcze inni gracze mają do niej wstęp. Więc wygodnie by było aby wprowadzić taki notatnik.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •