Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Gold rank

  1. #16
    Pirrat
    Konto usunięte
    Nie jestem osobą publiczną, żeby mi zaglądać do "portfela". Argumentem, żeby ten ranking dostosować do widoczności bo inne są jest infantylny.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 18-01-2016 o 09:02

  2. #17
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Proponuję również dodać możliwość czytania wszystkich prywatnych wiadomości.
    Po kij wam potrzebna ta wiedza? Jak was to jakoś szczególnie ciekawi to zawsze możecie się zapytać.
    Chyba że z opcją ukrycia, wtedy niech sobie wchodzi (oczywiście uprzednio umożliwiając ukrycie przed wprowadzeniem :v ).

    Jest możliwość zdobycia nawet 100kk golda w dzień. Wystarczy mieć masę szczęścia, kilkanaście itemów z ukierunkowanymi/skończonymi bonusami i Soad z dobrym humorem na pewno zapłaci jeżeli będzie warto.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Chyba macie jakieś powód, że tak sceptycznie do tego podchodzicie

    Ps To w jakim celu jest stworzony rank gold? Skoro informacja o ilości złota jest "tajna" to najlepiej zlikwidować rank gold, skoro nie wiadomo jaki jest odstęp pomiędzy poszczególnymi pozycjami
    Ostatnio edytowane przez matipce ; 18-01-2016 o 09:43

  4. #19
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    W dużym stopniu mogłoby to zlikwidować problem kupowania golda za przelew. To przecież zjawisko istnieje. Nie ma możliwości skoku 15-20kk przez jeden dzień bez wystawienia mf na targu
    Jak niby miałoby to zlikwidować zjawisko golda za przelew? i znam osobę co za głupią kartę potwora skoczyła 15kk do przodu

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Ok, w takim układzie najlepiej zlikwidować ranking złota, bo póki co jest to ranking widmo, nie posiadający przypisanej wartości. Wtedy każdy ma swoją "prywatność", nie będzie miał "multum pw o kasę" i będzie można regularnie przelewać kasę na każde konto.

  6. #21
    Ok, w takim układzie najlepiej zachować obecny ranking złota, bo póki co jest to ranking najbardziej klarowny, posiadający konkretne wartości. Każdy ma swoją prywatność, nie będzie miał "multum pw" o kasę i będzie można dalej przelewać kasę na dowolne konto bez zazdrosnych spojrzeń gawiedzi.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    posiadający konkretne wartości
    Jaką wartości, bo albo jestem ślepy, albo może tylko moderatorzy widzą ją

  8. #23
    u mnie jest to 84125387G

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Schodzimy trochę z głównego toru tematu, odpowiedziałem każdemu z zdaniem na "nie", mam nadzieję, że wartości się pojawią, inaczej wolałbym aby taki ranking znikł, bo w jakim celu istnieje?
    Dziękuje za odpowiedzi.

  10. #25
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał matipce
    mam nadzieję, że wartości się pojawią, inaczej wolałbym aby taki ranking znikł, bo w jakim celu istnieje? .
    Po co tu jesteśmy?
    Dokąd zmierzamy?
    Imo szkoda w ogóle tomiemu zawracać głowę takim czymś, bo ktoś tam sobie chce od czasu do czasu luknąć komuś "do portfela".

  11. #26
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Schodzimy trochę z głównego toru tematu, odpowiedziałem każdemu z zdaniem na "nie", mam nadzieję, że wartości się pojawią, inaczej wolałbym aby taki ranking znikł, bo w jakim celu istnieje?
    Dziękuje za odpowiedzi.
    Wybacz ale Twoja odpowiedź niewiele mnie ruszyła, to czy komuś odpowiedziałeś czy nie nic nie zmienia, jeśli zależy Ci na tym tak bardzo, to znajdź sensowne argumenty (takie rzeczy robi się przed założeniem tematu), a nie na zasadzie "ranking doświadczenia istnieje". Co ma wiatrak do piernika? Jeśli nie wiesz po co jest ranking golda, tłumaczę, rankingi generalnie są po to aby wyłaniać topkę w danej dziedzinie gry, do której można się dostać poświęcając głównie czas, umiejąc więcej niż inni, itd., oraz ją nagradzać (szpan to w tym wypadku też nagroda). Złoto jest najbardziej wymiernym dobrem, dzięki któremu można określić majętność gracza, czyli jego umiejętności zarządzania hajsem, stąd jego ranking. Ukrycie wartości ma sens, bo część osób nie chce aby ich majętność była ogólnie widoczna. Tyle.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Podpowiem wam
    Soad
    Ma o ok 114 000 000 wiecej odemnie

  13. #28
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Podpowiem wam
    Soad
    Ma o ok 114 000 000 wiecej odemnie
    a ile ty masz ?

  14. #29
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    a ile ty masz ?
    5 785 638 = ok 3% soada

    wiec policz sobie

  15. #30
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    Taki ranking wystarczy widać kto ma więcej a o ile to już niczego nie zmienia.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •