Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: nowe osiągnięcia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    24

    nowe osiągnięcia

    Tak sobie pomyślałem że można by było dodać takie osiągnięcie jak " rozpruwacz potwora X " lub " unicestwiacz potwora X " i było by to nadawane po zabiciu 10 000 potworków danego gatunku . Za to osiągniecie mogła by być nagroda może 100 żetonów lub 1kk golda nie wiem ale mogło by to zainteresować niektórych graczy. A wy jak myślicie ?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na nie. Pomyśl o graczach, którzy chcą zdobyć wszystkie osiągnięcia. Już teraz to wymaga kilku lat energii.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2012
    Postów
    24
    ale chodzi mi o to żeby to było takie osiągnięcie unikatowe

  4. #4
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Nie, ponieważ po co robić takie osiągniecia? Jak wogóle ciekawe nie są. Do 1000 potworków wystarczy według mnie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Fajnie jakby był medal jakiś specjalny przy postaci jeżeli miałaby wszystkie dostępne osiągnięcia. Po upku dochodza nowe więc medal znikałby do czasu wykonania osiągnięć z nowych miast

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Fajnie jakby był medal jakiś specjalny przy postaci jeżeli miałaby wszystkie dostępne osiągnięcia. Po upku dochodza nowe więc medal znikałby do czasu wykonania osiągnięć z nowych miast
    Wątpię czy ktokolwiek ma wszystkie.
    Osiągnięcia powinny być punktowane (1 za zwycięzce, 3 za pogromce, 10 za pożeracza) + jeszcze te niestandardowe. I z tych punktów zrobić nowy ranking.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Wątpię czy ktokolwiek ma wszystkie.
    Osiągnięcia powinny być punktowane (1 za zwycięzce, 3 za pogromce, 10 za pożeracza) + jeszcze te niestandardowe. I z tych punktów zrobić nowy ranking.
    nawet nie można mieć wszystkich (chociażby za doprowadzenie bomba mamy jedno z dwóch)

  8. #8
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Miało być wprowadzone zdobywanie osiągnięć na całe konto jeśli dobrze pamiętam.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tomi rozważał usunięcie tych, które można stracić.

  10. #10
    Będą usunięte te, które można stracić.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    Po prostu na nie XP

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •