Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jestem świętym mikołajem !!!

  1. #1
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57

    Jestem świętym mikołajem !!!

    Siemanko weszła niedawno możliwość wysłania komuś prezent ( limit 3 za złoto )
    Chcę podarować prezent numer 1. złoto 25000
    Chcę podarować prezent numer 2. złoto 100000
    Chcę podarować prezent numer 3. mf
    Chcę podarować prezent numer 4. mf
    I właśnie w tym moja prośba by utworzyć taką historię podarowanych prezentów ( Komu się wysłało prezent )
    Gdyż dzisiejszego dnia chciałem się wymienić z graczem Emigrant I ja nawet nie wiedziałem że mu wysłałęm prezenty i ja mu nie wysłąłęm a on mi wysłał 3 za 100K.
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________
    2 prośba to taka by ograniczyć możliwość oszustwa w przekazywaniu sb prezentu ( tzw : wymiana ) i utworzenie takiego skrótu
    np ktoś ustalił sb z 2 osobą że wymieniają się 3 prezentami numer 2. I 1 z nich podchodzi do tego elfa i naciska
    Wymiana : wyskakuje mu pole w którym wpisuje nick gracza z którym chce się wymienić i naciska rodzaj prezentu,
    A 2 osobie wyskakuje wiadomość że ma propozycje wymiany z tym i tym graczem.
    Więc podchodzi do tego elfa i wciska ( TAK CHCE WYMIENIĆ SIĘ PREZENTAMI Z GRACZEM ___ ) albo ( ŻE NIE CHCE WYMIENIĆ SIĘ PREZENTEM Z GRACZEM ___ ) i automatycznie z konta obu graczy pobierana jest kwota za którą są kupowane i wymieniane prezenty i każdy z nich otrzymuje do odebrania prezent od tego i tego gracza lub nic nie jest pobierane gdy wymiana nie nastąpi.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    To jest zabawa w mikołaja, a nie wymienianie się prezentami.
    Na Nie.

  3. #3
    no właśnie, przecież to jest do obdarowywania znajomych prezentami, a nie wymian. Nie można zwalczać oszustw, bo tu oszustwa nie mogą istnieć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    Mogą istnieć sami pewnie nie chcecie się przyznać ale wy pewnie też się wymienialiście
    a w końcu może się taka sytuacja że jeden drugiego wyroluje.
    A to że to jest do obdarowywania znajomych to ja to dobrze wiem no ale gracze sami już sobie to wymyślili i się tak umawiają na wymiane a w końcu jedenmu szczeli do głowy i drugiego oszuka, a to jest tylko zabezpieczenie. Obdarowywanie nadal przecież zostanie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    no właśnie, przecież to jest do obdarowywania znajomych prezentami, a nie wymian. Nie można zwalczać oszustw, bo tu oszustwa nie mogą istnieć.
    o oszustwie mówi osoba,która pojechała całego matematyka na bocie

    pozdrawiam

  6. #6
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Astaroth Zobacz post
    o oszustwie mówi osoba,która pojechała całego matematyka na bocie

    pozdrawiam
    Istnieje do tego jakiś bot? O.o

  7. #7
    pierwszego nie rozumiem, ale jeśli chodzi o listę to na tak

    drugie na nie, jak pisali wyżej

  8. #8
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    pierwszego nie rozumiem, ale jeśli chodzi o listę to na tak

    drugie na nie, jak pisali wyżej
    Czyli co wychodzi na to że nie masz własnego zdanie na 2 prośbę BRAWO

  9. #9
    Cytat Napisał TiiErU Zobacz post
    Czyli co wychodzi na to że nie masz własnego zdanie na 2 prośbę BRAWO
    Moze niejasno sie wyrazilem, zgadzam sie z pierwsza opcja, taka lista bylaby przyjemna, chociaz nie jest to wybitnie potrzebne. Opcja druga na nie, a argumenty podano wyzej, to jest zabawa w mikolaja, a nie wymieniarka do prezentow. O to choodzilo.

    Juz pomijam fakt, ze nieposiadanie wlasnego, scisle okreslonego zdania na kazdy temat nie swiadczy o glupocie, a o umiejetnosci dostrzezenia drugiej strony medalu w problemie, nie wszystko jest czarno-biale, tak jak ta propozycja
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 07-01-2016 o 09:17

  10. #10
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    Bez jaj matematyka na botach jadą buahaha

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •