Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Necro tutorial

  1. #1

    Necro tutorial

    Witam, proponuje dla nowicjuszy Wyspy Tajemnic dodać mini tutoriala obrazujacego potęge Necrona, co by takiemu delikwentowi odechcialo sie samemu w niego wchodzic. Chodzi o zwykle info ku przestrodze, bo po czesci ich rozumiem. Sam gdy pierwszy raz przybylem na WT nie wiedzialem o co chodiz z tym portalem, myslalem ze jakis bug i w niego wszedlem xd

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2011
    Postów
    27
    Jestem na tak. Taki tutorial będzie dobrym rozwiązaniem.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    też jestem za tak

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak się przewija dialogi to się nie wie o co chodzi. Strażnik ostrzega.
    Ale w sumie to mogłaby być wyskakująca informacja przed wejściem do portalu z info, żeby było wiadomo, na co dokładnie się "piszemy" (ofc. z możliwością wyłączenia, żeby nie musieć za każdym razem jej oglądać). Tylko nie wiem jak to się będzie miało do samego portalu, podejrzewam, że będzie się przez to znowu bugował.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Jestem na Tak.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Albo po prostu ostrzeżenie przy próbie pierwszego wejścia w portal.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Ostrzeżenie byłoby dobrym pomysłem.

  8. #8
    śmierć nie niesie za sobą prawie żadnych konsekwencji więc i nikogo nieogarniętego to nie powstrzyma, ale informacja o konieczności zebrania drużyny przed pierwszym wejściem dla "zaskoczonych odkrywców" mogłaby być spoko

  9. #9
    Nie idź tą drogą
    zawróć nim będzie za późno

  10. #10
    Pójdź tą drogą,
    wejdź w czarną dziurę,
    i niech mrok pochłonie cie na zawsze.

  11. #11
    Ale to w końcu ostrzegamy czy zachęcamy?
    Żeby nie było, tam zaraz ostrzeżenie, raz wlezie, umrze i się nauczy (nowicjusz)

  12. #12
    Cytat Napisał esq Zobacz post
    Nie idź tą drogą
    zawróć nim będzie za późno
    taki tekst to by wleźli(ja przynajmniej), musi być konkretna rozkminka bohatera "nie powinienem się zbliżać póki nie znajdę pomocników"

  13. #13
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    taki tekst to by wleźli(ja przynajmniej), musi być konkretna rozkminka bohatera "nie powinienem się zbliżać póki nie znajdę pomocników"
    no takie teksty były nie raz w mfo, ostatni jaki pamiętam to z zakazem wrzucania kamieni do lawy w Eliar, i pewnie nikogo nie było kto by nie wrzucił.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Dobre teksty xd

  15. #15
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    no takie teksty były nie raz w mfo, ostatni jaki pamiętam to z zakazem wrzucania kamieni do lawy w Eliar, i pewnie nikogo nie było kto by nie wrzucił.
    ale u mnie jest konkretna wskazówka co należy zrobić przed wejściem! może być "W pojedynkę nie mam szans, powinienem wcześniej znaleźć wsparcie"

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •