Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba się upek

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak podoba się.

    40 66.67%
  • Nie podoba się.

    20 33.33%
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 95

Temat: Upek

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933

    Upek

    Jak myślicieco dadzą nic czy tylko silnik wzmocnią ?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Już jest

  3. #3
    chora zmiana....

  4. #4
    Zmiana 1 i 2 beznadziejna. Ułatwienia dla nieudaczników, debili i randomów, a kto powiedział, że kazdy ma miec rewelacyjne eq? Do 3 podchodze sceptycznie, a co do czworki nie wiem o co chodiz xd

    PS. Po raz kolejny potwierdza sie to co mowilem, znowu zmiany nieprzemyslane, z dupy i bez konsultacji z nami. Jedynie niszcza klimat gry..

  5. #5
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    PS. Po raz kolejny potwierdza sie to co mowilem, znowu zmiany nieprzemyslane, z dupy i bez konsultacji z nami. Jedynie niszcza klimat gry..
    Właśnie zniszczyli MFO.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Te zmiany nie zachęciły mnie do grania, no cóż będę musiał jeszcze poczekać.

  7. #7
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Narzekacie tak strasznie na update, a może dzięki niemu niektórzy gracze będą mieli większe szanse w walce? "Koxom" powinno zależeć na ciekawszej rywalizacji :P
    Chociaż nie ukrywam, tak "drastyczna zmiana" w jednym update jest średnim pomysłem.

  8. #8
    Liczylem po cichu na wprowadzenie turniejow, no ale coz.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jeżeli teraz leci eq +8, to po co w ogóle wprowadzono kowala? Było zostawić jak kiedyś max eq +3 lecące z bossów, a nie teraz +8.

    Pytanie brzmi: gdzie leci eq+8? Z bossów typu ogr/kobra też? czy tylko bossy devos?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Narzekacie tak strasznie na update, a może dzięki niemu niektórzy gracze będą mieli większe szanse w walce? "Koxom" powinno zależeć na ciekawszej rywalizacji :P
    To są zmiany wprowadzane na siłę i bez sensu z myślą o osobach, którym nie chce się robić eq ani walczyć PvP i zapewne po tych zmianach również się nie zachce. Ewentualnie jeśli taki przypadkowy gracz jakimś cudem wydropi eq +8 to zaraz sprzeda za kilka kk, bo "wow takie dobre i unikatowe" i kupi za to kilkadziesiąt świątecznych niespodzianek, a potem wejdzie na forum i będzie płakał, że za duża przewaga w eq itp.

    Przetapiania nawet nie ma sensu komentować.

  11. #11
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Z tego co rozumiem, to teraz cenny będzie tylko eq +7/+8? Jak dla mnie ok, wreszcie będą się liczyły umiejętności a nie eq. Co prawda trochę natrudziłem się kując eq, ale może to przyciągnie więcej osób do walk.
    P. S. Narzekają pewnie tylko ci, co mają eq +7/+8, bo nie będą już mieli takiej przewagi. Płaczcie dalej.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 11-12-2015 o 23:55

  12. #12
    Czyli jak dobrze rozumiem, teraz jak już wyjdę z kopalni i pójdę wymienić wdowę, może mi polecieć zbroja +8? To trochę bez sensu, że istnieje kowal, skoro została wprowadzona "nowość" która miała miejsce przed kowalem. Za jakiś miesiąc połowa graczy będzie biegała w +6 wzwyż, co tylko spowoduje przyrost ilości poziomów co upek (fabularny). Chyba lepiej byłoby wypieprzyć całe eq od +4 w górę włącznie, i zrobić jak było kiedyś. Wychodzi niby na to samo, ale byłoby mniej roboty w przyszłości, tj. mniejsze różnice poziomowe między kolejnymi miastami, dalej mniej pracy przy "atrakcjach" do których otrzymujemy dostęp wraz z poziomami, czyli teorytycznie szybsze upki. Zmiana trochę nieprzemyślana, proponuję zastanowić się raz jeszcze, skoro już chcecie zrównywać poziomy uzbrojenia nowych i wyjadaczy, to imo lepiej byłoby zrobić właśnie w ten sposób.

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Podobają mi się te zmiany.

  14. #14
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Kubaz, 4 pkt, to zaniesiesz artefakty przez 7 dni pod rząd i potem już nie musisz z nimi chodzić. Super zmiana, na wielki +, miałem powyżej uszu chodzenia z nimi. Czasem jednego się nie odłożyło albo coś i lipa.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Piszecie to tak, jakby teraz z każdego bossa miało codziennie lecieć +8.

    Tymczasem bardziej prawdopodobne jest to, że w ciągu tygodnia wydropią Wam 2 sztuki +3 do łączenia niż to, że dostaniecie drop +8.

    Co nie zmienia faktu, że za wysoko to, +6 max. powinno być. No cóż.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •