Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: sygnalizacja energii

  1. #1
    siata88-W2
    Konto usunięte

    sygnalizacja energii

    Panel energii jest dość mały i często nie zauważa się od razu kiedy się skończyła
    a bez niej nie warto walczyć
    proponuje by zaznaczyć jakoś moment gdy wskaźnik pokazuje 0/100 na przykład na czerwono i jeszcze jakby napis migał

  2. #2
    Ashiro
    Konto usunięte
    Ja bym np. dał opcjonalnie w ramach ustawień, by wysyłało wiadomość systemową. Ja np. nie mam takiego problemu, a wiadomo, że na testach punktów MF jest mnóstwo i można ładować je kiedy się chcę. Gdy dojdzie do oficjalnej wersji nie każdy będzie miał zawsze hajs by doładować sobie energię, a przy posiadaniu jej 0 może to tylko denerwować, gdy coś nam mruga na ekranie...

  3. #3
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    żeby przy wykorzystaniu ostatniego pkt. energii na czacie pojawiał sie komunikat o tym, na czerwono ;]

  4. #4
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Nie tylko ostatniego, ale np. gdy mamy 15 pkt. aby ostrzec. Też na czerwono.

  5. #5
    mtnm
    Konto usunięte
    A ja bym wolał, żeby po prostu energia z góry ekranu została przeniesiona na bok. Jako element jednego z widżetów lub jako element samodzielny.

  6. #6
    VaanDee
    Konto usunięte
    Komunikaty mogę zbytnio denerwować, lepszym rozwiązaniem będzie wysłanie
    wiadomości systemowej (>15) lub odliczanie kolorem czerwonym od 15 pkt energii
    do 0, pod warunkiem że i to będzie widoczne.

  7. #7
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    dziś wkopałem sie 2 razy z energią, nie mając jej walczyłem z bossami, oczywiście wygrywając nic nie dostałem...
    proponuje prowadzić coś co blokowałoby walki z bossami gdy nie mamy energii! taki komunikat "nie możesz zaatakować tego potwora bo nie masz energii" by wystarczał...

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    dodane na listę TODO

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •