Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Widoczność potworków/graczy

  1. #16
    Z władzy to do żadnego wątku z propozycji nie zaglądają.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    Polac mu dobry pomysł

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    znowu odświeżam. widze pomysł się podoba ale 0 odzewu ze stronu administracji

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Mi się też podoba, ale jest z tym pewien problem techniczny - trzeba przepisać co nieco (a nawet sporo), bo obecnie samo odświeżenie mapy bez odświeżania całej strony nie jest możliwe (potwory). Przełącznik do widoczności potworów raczej na prawy panel "postać".

  5. #20
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Wydaje mi się, że odświeżanie strony nie jest problemem. Po prostu bardzo często trzeba użyć tej opcji, a dość nieciekawe jest klikanie w opcje, zmiana opcji, przejechanie na dół i zapisanie

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    O, to by było świetne

  7. #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303

    Widocznosc i nie potworow

    Czejo !

    Jak zauwazyliscie albo o tym nawet nie wiecie jest taka mozliwosc zeby expic nie widzac potworow trzeba wejsc niestety w ustawienie a tam malo kto zaglada w mojej propozycji chodzi o to zeby zmienic miejsce tego magicznego przycisku ktory potwory robi nie widzialnymi i postawic go pod "tryb walki" wtedy wiecej osob by z tego korzystalo jak widze jak randomy bija potwory latajac za nimi a ja 2x i tylko w lewo w prawo (jak mam rog mysliwski i gemy aktywnosci 4x szybciej) to mi pisze im od razu zeby sobie zobaczyli ta opcje i kazdy jest z niej szczescliwy

    a gracze ktorzy o tym wiedza i z tego korzystaja beda mogli 2x szybciej zmienic ten tryb :3

  8. #23
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Nie robiłbym sobie dużych nadziei. Zrobiłem taki temat i mimo kilku odświeżeń, był on wielokrotnie olewny
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...%C3%B3w-graczy

  9. #24
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Przydałoby się takie coś Ja osobiście jestem za

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •