Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Powiększenie depozytu złota za mfo

  1. #1
    Snake
    Konto usunięte

    Ilość miejsca w depo i złoto

    Rozumiem że gra musi zarabiać ale bez przesady... I tak zostały wprowadzone nowe możliwości za kupno is ale 10k i 5 miejsca na eq to naprawdę zdzieranie z ludzi kasy, nie każdy mia kase na gre, i nie wysyczy grają dla rankingu, jak teraz itemek 10 lv jest czasami wart na aukcji od 5 do 7k... Naprawdę przydało by się w miarę powiększanie tego, bez ilości kupowania punktów.

    P.s Spamowicze darujcie sobie komenty tupu niepodobna się nie graj


    Dobry pomysł ? proszę o punkt reputacji jak się podoba, jak nie to nie będę płakał [ joke]
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 05-04-2011 o 16:08

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    W MF2 nie było na kasę depozytu i nie narzekali. A 5 miejsc to sporo.

  3. #3
    Sterz
    Konto usunięte
    Ale jak już jest na kasę to można by trochę powiększyć. Tak do 20k powiedzmy.

  4. #4
    QSQ
    Konto usunięte
    No to jedyne dobre rozwiązanie to zwiększanie depozytu co 1 lvl o 1k.

  5. #5
    Snake
    Konto usunięte
    Cytat Napisał QSQ Zobacz post
    No to jedyne dobre rozwiązanie to zwiększanie depozytu co 1 lvl o 1k.
    mfo 2 to nie mfo3 ale z tym co lv powiększenie ilości golda to dobry pomysł

  6. #6
    Jacek
    Konto usunięte
    Tak też będzie jako rzekł QSQ, tylko że 500 co poziom. Zostało to już nawet zmienione w wersji 3105.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Nom popieram.
    Powinno się powiększać wraz z lv.
    Bo ja teraz na 15lv mam 93k golda i jak padam to tracę prawie 2k.
    A co będzie na większych lv? Powiedzmy na 50+ gdzie każdy będzie miał po kilka milionów golda.

    Kupowanie 100k za 100mf to trochę za mało.

    @JACEK
    Co do tego wzrostu co lv to może zrobić to inaczej z tendencją wzrastającą?
    Np. 1lv 100golda więcej, 3 lv 300 golda, 10lv 1k golda.
    Bo przecież na każdy lv będzie potrzeba coraz więcej.
    Jak dojdziemy do takiego poziomu że za 1 zabitego potworka będzie po 2-3k golda, to 500g więcej w depozycie to będzie nic
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 05-04-2011 o 15:31

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Jak dojdziemy do takiego poziomu że za 1 zabitego potworka będzie po 2-3k golda, to 500g więcej w depozycie to będzie nic
    nawet przy 200 poziomie będzie to nie więcej niż 1k za potworka

  9. #9
    Ale jak już jest na kasę to można by trochę powiększyć. Tak do 20k powiedzmy.
    Depozyt nie może być domyślnie duży, ze względu na mechanizm regulujący ilość złota w grze. Po prostu masz wydawać lub tracić to, co zdobywasz, a nie bezpiecznie chomikować.

  10. #10
    NightShadow
    Konto usunięte

    Powiększenie depozytu złota za mfo

    Sporo rozmyślałem na temat depozytu mfo i myślę że przydało by się rozbudować obecny system zakupu depozytu złota, gdyż jak wiadomo jedni wprawieni są w zdobywanie doświadczenia a inni w zbieranie złota i przyrost złota jest nieproporcjionalny do poziomu a także u niektórych graczy wręcz prze ogromny.

    Obecnie poszerzenie ilości naszego skarbca jest korzystne jedynie dla tych co posiadają niewielkie kwoty i jestem pewien że mało kto z tej opcji w ramach mf-ów korzysta.
    Myślę ze powinny nam się wyświetlać 2 rozwiazania zakupu depozytu za mfy.

    1. Obecny zakup np 10mf-ów 10k miejsca.
    2. Inna możliwa opcja zakup powiększający skarbiec o 10% obecnej posiadanej ilości złota (także za 10mf-ów).

    W ten sposób można dogodzić i tym biednym i tym bogatym.

  11. #11
    The End
    Konto usunięte
    Na nie. Jak zawsze propozycja stronnicza.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Wg mnie powinna byc jakas fajna mozliwosc powiekszenia depozytu bez mfow-jakis quest, moze zbieranie jakis pierdółek, ktore mozna wymienic za powiekszenie (np u kowala-100 skor lwa=+5k?). Trzeba pokombinowac;]

  13. #13
    Areen
    Konto usunięte
    Rzeczywiście co do depozytu to uważam, że bezsensem jest wykupowanie miejsca na złoto za MF'y bo się zwyczajnie nie opłaca. 10MF = 10k złota? Powyżej 80-100 poziomu chyba nikt tego nie wykupi ;] W związku z tym dobrym pomysłem rzeczywiście jest zwiększanie procentowe depozytu, wtedy będzie się każdemu opłacało na dany poziom ;d

  14. #14
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Popieram
    powinno być +10k i +10% obecnego limitu.
    Czyli tak mamy 50k to dostajemy łącznie 15k miejsca więcej.

    Powinno się też zwiększyć ilość przechowywanego złota co lvl.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #15
    benerit
    Konto usunięte
    Już kiedyś o tym pisałem. Zwiększanie powinno być procentowe, ale nie od "obecnego stanu" ale od wyjściowego z uwzględnieniem bonusu za lv, tzn:

    10.000 bazowe
    500 za każdy lv
    kupujemy bonus 10mf za 1 jednostkę bonusu (bonus = 1)
    ilość złota w depozycie to:
    (10.000 + 500*lv)*bonus
    w ten sposób wykupiony bonus ma ze wzrostem lv większy wpływ i cokolwiek wykupimy na 20lv ma nadal sens na 80lv (w teorii)

    na 1lv to prawie to samo co aktualnie działający system, na wyższych lv różnice przyrastają i wydaje się, że zakup bonusu za MF będzie rozsądny

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •