Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Częściowy Reset Statystyk

  1. #1

    Częściowy Reset Statystyk

    Częściowy Reset Statystyk
    Nowa opcja płatna w MF, która pozwoli wprowadzić korekty do naszych statystyk odpowiednio :
    - 10 pkt statystycznych -> 3 MF
    - 20 pkt statystycznych -> 6 MF
    - 30 pkt statystycznych -> 9 MF

    Jak by to wyglądało ?
    Przykładowo mam statystyki :
    HP 100
    MP 10
    At 100
    Ob 50
    Om 50
    Sc 120
    Sy 80

    Kupuje usługę Częściowego Resetu Statystyk za 6 MF ponieważ chce zmniejszyć szczęście o 20 pkt i zwiększyć szybkość o 20 pkt ..
    Po korekcie :
    HP 100
    MP 10
    At 100
    Ob 50
    Om 50
    Sc 100
    Sy 100

    Co o tym sądzicie ? ma szanse wejść ?

  2. #2
    Nie podoba mi się to. Za tanio.

  3. #3
    Harutotte
    Konto usunięte
    Mi sie podoba.

  4. #4
    Nie podoba mi się to. Za tanio.
    Dokładnie, rotacja 20pkt stat wystarczy by efektywnie robić postacie skierowane vs woj/mag co walkę lub grupę walk.

  5. #5
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Dokładnie, rotacja 20pkt stat wystarczy by efektywnie robić postacie skierowane vs woj/mag co walkę lub grupę walk.
    Można wprowadzić ograniczenie np 1 raz w miesiącu możliwość skorzystania z usługii

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie przejdzie z prostego powodu.
    Strata kasy i czasu.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    to by sie przydalo wlasnie przypadkiem na 16 lvl rozdalem automatycznie i mam 20 w mp jprdl kto ukladal te staty auto pewnie przez to gowno nie pokonam wazki na 16
    jestem za :>

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Staty automatyczne nie są układanie przez kogoś tylko są rozdawane, żeby zachować pewne proporcje.

    - - - - - - - - - -

    Mogłoby być dostępne jednorazowe cofnięcie zapisania stat za wbicie poziomu dla takich gap

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    szedlem do eterni z wiekowego i mialem wylaczana widocznosc mobow i nie zauwazylem ze wbilem lvl i wkliklem zeby isc w lewo i akurat pojawila sie ta ikonka rozdaj samodzielnie albo automatycznie :>

    i tak rozwalilem wazke z 20Mp w statach :d mysle ze bez problemu mozna ja na 15 rozwalic ;>

  10. #10
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Nom, dlatego przydałoby się potwierdzenie auto rozdania, a nie częściowe resety.

    - - - - - - - - - -

    Coś w stylu: Czy na pewno chcesz rozdać punkty automatycznie? Pamiętaj, że nie ma możliwości cofnięcia tej czynności.
    Tak/Nie

  11. #11
    W ogóle rozdanie automatyczne powinno mniej rzucacac sie w oczy niz manualne

  12. #12
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Najlepiej by było jakby był jakiś podgląd jak rozda nam automatycznie punkty z możliwością anulowania lub zapisu.

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    wedlug mnie mozna by bylo zrobic tylko rozdawanie manualne a jak ktos nie umie rozdawac np zawsze daje all hp jak to niektorzy to niech zobaczy na forum jak sie rozdaje albo niech sie kogos zapyta

  14. #14
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Najlepiej by było jakby był jakiś podgląd jak rozda nam automatycznie punkty z możliwością anulowania lub zapisu.
    można kliknąć zakładke "Rozdaj samodzielnie" i potem dopiero "Rozdaj automatycznie" - wtedy jest podgląd.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •