Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za?

Głosujących
115. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    43 37.39%
  • Nie

    72 62.61%
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 104

Temat: Przywrócenie wypadania uzbrojenia w bójkach.

  1. #76
    Rebellious
    Konto usunięte
    Bójki są stracone, teraz można powalczyć na igrzyskach/złapać ludzi w grupie o ile nie poddadzą się po 3 turach. Gdyby wypadały itemy to tym bardziej bójek by nie było, bo każdy uciekałby z obawy o swoje eq.. Większa ilość igrzysk doprowadziła by do znudzenia nimi i liczba uczestników igrzysk nie przekraczała by pewnie 5. Tyle jak najbardziej ich wystarczy, teraz są bowiem niecierpliwie wyczekiwane. No więc pomysł na NIE, choć chciałbym poczuć dawny klimat UROCZEJ POLANY.

  2. #77
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przecież dalej można atakować niższe poziomy, wykluczono tylko patologię

    Ale faktycznie aktualne bójki są do niczego, sam wolę się poddać niż stracić kupę czasu i nic z tego nie zyskać.
    Być może w przyszłości jak będą rozbudowane drużyny będą ciekawsze rzeczy typu wojny i wtedy bójki wrócą do łask.

    MFO to nie tylko bójki. Na razie powinny wystarczyć igrzyska i event mopa, który zbliża się wielkimi krokami.

  3. #78
    Cytat Napisał FIFA Zobacz post
    nie mogąc zyskać nic ciekawego w zamian prócz śmiesznych 5k.
    Można nadal cenne rzeczy zyskać (zwoje zdolności, przedmioty kolekcjonerskie z eventów itp.):
    https://mfo3.pl/r/b027c4998

  4. #79
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post

    MFO to nie tylko bójki. Na razie powinny wystarczyć igrzyska i event mopa, który zbliża się wielkimi krokami.
    Ta i tylko w weekend będzie można walczyć TvT . Atakowanie mniejszych zawsze było spoko nie raz zrobiła się dobra walka a teraz nawet 1 osoby na uroczej nie ma

  5. #80
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    A ja proponuję leczenie u dobrego lekarza...

    Już sam fakt, że 6x lvl może bić 5x lvla i z założenia bez wezwania pomocy 5x dostaje w 4 litery jest chore.
    Wy jeszcze chcecie, żeby itemki leciały dla takiego lamusa...

    Dobrze jest jak jest.

  6. #81
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    A ja proponuję leczenie u dobrego lekarza...

    Już sam fakt, że 6x lvl może bić 5x lvla i z założenia bez wezwania pomocy 5x dostaje w 4 litery jest chore.
    Wy jeszcze chcecie, żeby itemki leciały dla takiego lamusa...

    Dobrze jest jak jest.
    hm, bo masz 56lvl?

    https://wstaw.org/m/2016/01/30/xd_1.PNG
    Ostatnio edytowane przez About ; 30-01-2016 o 09:43

  7. #82
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    35
    Gdyby wypadały itemki, to tym bardziej bójki by były z powodu choćby możliwego zysku. Twoją drogą myślenia patrzysz jedynie na to co możesz stracić, przez co z pielucha w gaciach najlepiej w ogóle nie wychodzić z miasta

  8. #83
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Słabiutki pomysł. Wielokrotnie powtarzany już.
    Zmiana została wprowadzona, bo widocznie większość się tego domagała.
    Marudzą tylko pojedyncze płaczki, co w zwyczaju mają 'straszenie' łapankami, przeszkadzanie w wymianach mini itd.

    Nie bez powodu zostało to zmienione.

    A dla autora tematu:

    Nazwa:  cc8cf22e237d6dc4974319ce65d7fab4117240087d7934f1570b6586b3659844.jpg
Wyświetleń: 233
Rozmiar:  82.4 KB

  9. #84
    W sumie to większość się sprzeciwiała wprowadzaniu tej zmiany, a pojedyncze jednostki były za. Sama wielokrotność powtarzania tematu świadczy o tym ile osób chciałoby powrotu do bójek.

    ja oczywiście za

  10. #85
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    W sumie to większość się sprzeciwiała wprowadzaniu tej zmiany, a pojedyncze jednostki były za. Sama wielokrotność powtarzania tematu świadczy o tym ile osób chciałoby powrotu do bójek.

    ja oczywiście za
    Tak jak patrze to cały czas ZA wypowiadają się te same osoby

  11. #86
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Tak jak patrze to cały czas ZA wypowiadają się te same osoby
    nie bym był taki pewny .

  12. #87
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Bójki zostały zabite, nawet gdy przywrócimy wszystko do poprzedniej formy to ludzie nie będą już chodzić na uroczą (pewnie więcej osób będzie siedzieć w okolicach krakena/wdowy).
    Tomi postawił na promowanie expa, a nie bójek i mała szansa, że zmieni swoje podejście.

  13. #88
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Przecież dalej można atakować niższe poziomy, wykluczono tylko patologię

    Ale faktycznie aktualne bójki są do niczego, sam wolę się poddać niż stracić kupę czasu i nic z tego nie zyskać.
    Być może w przyszłości jak będą rozbudowane drużyny będą ciekawsze rzeczy typu wojny i wtedy bójki wrócą do łask.

    MFO to nie tylko bójki. Na razie powinny wystarczyć igrzyska i event mopa, który zbliża się wielkimi krokami.


    Mnie się wydawało, że event gracza MasterOfPuppets będzie dotyczył PvP, a nie naszego kochanego TvT?

  14. #89
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli gracze tego faktycznie zechcą, to dodanie do każdego miasta mapki pt. "bójkownia" jest do zrobienia.
    Zasady: czego i ile powinno się tam tracić, jaki wymagany pułap złota na wejście, czy podzielić na przedziały lv itp. według uznania graczy.
    Chyba gracze tego nawet pragną a nie tylko chcą, patrząc na ostatnie tematy . Moim zdaniem, fana bójek, byłoby mega świetnie.

  15. #90
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Ja tego nie pragnę, nawet tego nie chcę, bo to beznadziejne.

    Byłoby tak samo, jak z tablicami ogłoszeniowymi - przez kilka dni gracze byliby tam aktywni, a po kilku dniach mapa świeciłaby pustkami.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •