Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za?

Głosujących
115. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    43 37.39%
  • Nie

    72 62.61%
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 104

Temat: Przywrócenie wypadania uzbrojenia w bójkach.

  1. #46
    Jak tobie za dużo odno to marnuj sobie, ale nie mów innym że mają je marnowac w bójkach. Wg mnie dobrze że jest dużo odno. Starczy na każdą okazję.

  2. #47
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jak tobie za dużo odno to marnuj sobie, ale nie mów innym że mają je marnowac w bójkach. Wg mnie dobrze że jest dużo odno. Starczy na każdą okazję.
    Nikt Ci nie każe wchodzić na lokacje bójkowe, do przejścia fabuły głównej nie jest to konieczne. A odnówek jest za dużo, dostajemy za minibossy, kopanie, grzyby, tracimy na pvp (nie koniecznie bo koszta się zwracają w postaci żetonów, więc często na pvp tylko zyskujemy), tracimy na unikaty (w wielu przypadkach nie tracimy, bo otrzymujemy je za walkę). No i jeszcze bossy, w Nordii będzie ich pewnie koło 10, czyli dajmy po 20 odno, bo pewnie będzie się padać kilka razy, na trudniejszych.

  3. #48
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Nikt Ci nie każe wchodzić na lokacje bójkowe
    Nikt ci nie każe nie posiadac dużo odnówek. (sry twoja logika) Rozdaj za darmo graczom którym skończyły się żetony, na targu nie ma, a sami nie mają.

  4. #49
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nikt ci nie każe nie posiadac dużo odnówek. (sry twoja logika) Rozdaj za darmo graczom którym skończyły się żetony, na targu nie ma, a sami nie mają.
    Nie rozumiem, odpowiedziałem jedynie na Twój post, napisałeś że Leonardo nie będzie Ci mówił jak masz żyć, nie będzie kazał Ci marnować odnówek na bójki. Ja jedynie radzę, że aby ich nie marnować nie musisz wchodzić na lokacje bójkowe. Kierując się raczej Twoją logiką

    Tak w sumie to nie rozumiem dlaczego z tymi bójkami jest taki problem, w sumie to nikt nikogo do niczego nie zmusza. Gra do czasu zlikwidowania wypadania uzbrojenia zapewniała albo niewielki zysk (czyt. exp na lokacjach bez bójek, złoto z potworków, uzbrojenie sklepowe bądź zwykłe ze skrzyń, opcjonalnie unikatowe za zakupy z targu), lub większy zysk kosztem większego (jakiegokolwiek) ryzyka (wymiany mini, zbieractwo). Dlaczego gro osób wychodzi z założenia, że to "najlepsze" powinno być dostępne dla każdego bez żadnego ryzyka, kosztów?

  5. #50
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Dlaczego gro osób wychodzi z założenia, że to "najlepsze" powinno być dostępne dla każdego bez żadnego ryzyka, kosztów?
    Może nie chcą po prostu niepotrzebnych utrudnień w grze. Tak, moim zdaniem to niepotrzebne utrudnienie. Odkąd 4,5 roku temu weszedłem do tej gry jestem jednego zdania: powinno byc łatwo, a nie patrzysz czy cię ktoś nie zaatakuje tylko dlatego że mu za mało uzbrojenia. Sporo graczy przez bójki odeszło z gry i nie chcemy powtórki. Zwłaszcza jak np. taki 20 lvl wydropi +4 eq z Rapsa/Goblina/Brunatnego/Wywy i nagle atakuje ktoś go 30 lvl i traci to. OOO nie dziękuję bardzo za takie coś.

  6. #51
    ja bym był za zwiększeniem % traconego golda i kwoty minimalnej, wtedy by była prosta kalkulacja ryzyka, nie byłoby tu żadnej krzywdzącej losowości.
    Do tego jak wcześniej pisano spoko byłaby zwiększona szansa na tracenie przedmiotów(najlepiej tylko dla rzeczy użytkowych-taki zwrot miksturek bez pośrednictwa żetonów).

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Może nie chcą po prostu niepotrzebnych utrudnień w grze. Tak, moim zdaniem to niepotrzebne utrudnienie. Odkąd 4,5 roku temu weszedłem do tej gry jestem jednego zdania: powinno byc łatwo, a nie patrzysz czy cię ktoś nie zaatakuje tylko dlatego że mu za mało uzbrojenia. Sporo graczy przez bójki odeszło z gry i nie chcemy powtórki. Zwłaszcza jak np. taki 20 lvl wydropi +4 eq z Rapsa/Goblina/Brunatnego/Wywy i nagle atakuje ktoś go 30 lvl i traci to. OOO nie dziękuję bardzo za takie coś.
    Aha. Szansa na drop eq wynosiła 1%, podziel sobie to jeszcze przez ilość posiadanego eq. Szansa na wydropienie akurat tego, konkretnego eq już przy 10 sztukach uzbrojenia wynosi 1/1000...

    Bardziej bałbym się nosić przy sobie cenne zwoje, np. poświęcenie, albo normalizacja
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 14-11-2015 o 16:20

  8. #53
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Według mnie jak by znowu włączyli wypadanie eq po bójce to żeby tylko wypadały uzbrojenia od +3 w dół. Ale głosuję na ''nie''

  9. #54
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Proponuję zamknąć, bo do niczego nie prowadzi, tylko coraz więcej błędów ortograficznych i logicznych.

  10. #55
    PanBartek
    Konto usunięte
    P
    rzywróćcie wypadanie uzbrojenia w bójkach, bo teraz gra jest bezsensowna i przez brak ryzyka - nudna.
    skoro gra przez brak ryzyka zrobiła się bezsensowna i nudna to mam proste rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Przecież tereny po evencie halloweenowym leżą odłogiem, zróbmy tak czystą bójkownię bez żadnych innych atrakcji w postaci potworków czy innych mini. Oczywiście z ostrzeżeniami dla innych graczy przed przypadkowym wejściem. I na tych terenach niech dropi wszystko, można nawet dodać minimalny limit ilościowy wypadniętego eq. I jest ryzyko i jest fun

    A jak za mało ryzyka jeszcze to powiązać drop z goldem na postaci która ma go najwięcej wliczając te bankowe oczywiście. Easy solution.

  11. #56
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    ja bym był za zwiększeniem % traconego golda i kwoty minimalnej, wtedy by była prosta kalkulacja ryzyka, nie byłoby tu żadnej krzywdzącej losowości.
    Do tego jak wcześniej pisano spoko byłaby zwiększona szansa na tracenie przedmiotów(najlepiej tylko dla rzeczy użytkowych-taki zwrot miksturek bez pośrednictwa żetonów).
    To można zawsze zrobić.

    Tracenie Eq zostało wycofane z tego względu, że dla osoby która bójek robi dużo, średni "zysk" z tego że raz na 100 bójek dostanie itemek, który może być warty 5k tak naprawdę nic nie zmienia. Natomiast dla osoby, która raz przegra w nierównej walce i straci akurat coś wartościowego jest to bardzo dotkliwe.
    No i nie trzeba wreszcie nosić setek śmieci, aby wylosowanie czegoś lepszego było prawie niemożliwe.

    Także lepsze są mniejsze, a pewniejsze zdobycze - jak ktoś przegra jedną walkę to tego nie odczuje. Ktoś kto toczy bójki non stop będzie miał średnio większy zysk i też nie będzie musiał liczyć na farta, że w tej 1/100 dostanie coś cenniejszego.

  12. #57
    Cytat Napisał PanBartek Zobacz post
    P

    skoro gra przez brak ryzyka zrobiła się bezsensowna i nudna to mam proste rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Przecież tereny po evencie halloweenowym leżą odłogiem, zróbmy tak czystą bójkownię bez żadnych innych atrakcji w postaci potworków czy innych mini. Oczywiście z ostrzeżeniami dla innych graczy przed przypadkowym wejściem. I na tych terenach niech dropi wszystko, można nawet dodać minimalny limit ilościowy wypadniętego eq. I jest ryzyko i jest fun

    A jak za mało ryzyka jeszcze to powiązać drop z goldem na postaci która ma go najwięcej wliczając te bankowe oczywiście. Easy solution.
    Może tak byc, aczkolwiek to na nowej mapie. Eventówek nie ruszac (00:00 ostatniego dnia eventu i kto nie ucieknie ten traci wszystko. No ok, można wcześniej wyjsc, ale w przypadku bicia baala który pojawił się o 23:59 czy gdy masz 99 dyń i ostatnią nabijasz o 23:59. Albo po prostu zalagowało ci i kiedy się reaktywujesz, jest już po północy) - najlepiej w grocie szkieletów po lewej od smoka zrobic tam jakąś dodatkową mapę ,,Strefa Ryzyka" na tych zasadach. Oczywiscie przed wejściem zrobic ,,Czy na pewno chcesz wejśc do Strefy Ryzyka? I wyjaśnienie dlaczego lepiej tam nie wchodzic"

  13. #58
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Mapka na której po przegranej traci się założone EQ, zawsze jakieś przedmioty i cały gold, przy czym wejście wymaga posiadania minimum x golda? Raczej wykonalne, ale już widzę te tłumy

  14. #59
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Mapka na której po przegranej traci się założone EQ, zawsze jakieś przedmioty i cały gold, przy czym wejście wymaga posiadania minimum x golda? Raczej wykonalne, ale już widzę te tłumy
    no właśnie, szkoda roboty bo będzie na pewno martwa

  15. #60
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Wróćmy do starych zasad i dodajmy to znaleźne. 10-15% wartości przedmiotu za odzyskanie przedmiotu. Czas na wpłatę 24h. po stracie do aukcjonera. Na ten czas przedmiot trafia do zakładki "fabuła" z dopiskiem kiedy przechodzi na nas.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •