Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Współdzielenie łącza (jeden komputer)

  1. #1
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552

    Współdzielenie łącza (jeden komputer)

    Witam.Chciałbym zaproponować wprowadzenie opcji o nazwie "współdzielenie łącza".Chodzi o to,że np. jeśli na jednym komputerze gra jakieś rodzeństwo a oboje grają w mfo 3 czyli,że mają osobne konta użytkownika a nie wykonują żadnych akcji pomiędzy tymi kontami to dałoby może zrobić w grze opcję "współdzielenie łącza" - taka opcja jest także w wielu innych grach przeglądarkowych np.Plemiona . Mogłaby ona zapobiec niesłusznym karom za "multikonto".Wystarczyło by podać adres e-mail drugiej osoby a potem jakieś potwierdzenie przez pocztę.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Wg mnie bardzo ciekawy pomysł.
    Sam gram z bratem i ostatnio wykryło nas jako multikonto ;/
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3
    A czy wtedy każdy nie mógłby zrobić sobie multikonta i udać brata ?

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    A czy wtedy każdy nie mógłby zrobić sobie multikonta i udać brata ?
    Też mnie to zastanawia.

  5. #5
    Wymaganie dokumentów (skan legitki/dowodu osobistego własnego i brata) albo umykanie oka jeśli "multi" nie ingerują w ogóle w swoje sprawy to najlepsze rozwiązania.

  6. #6
    Wymaganie dokumentów (skan legitki/dowodu osobistego własnego i brata)
    To by można było łatwo obejść. Przecież prawie każdy ma brata/ siostrę i oni nie muszą w mfo grać , wystarczy , że dadzą przeskanować legitkę

  7. #7
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    To by można było łatwo obejść. Przecież prawie każdy ma brata/ siostrę i oni nie muszą w mfo grać , wystarczy , że dadzą przeskanować legitkę
    Każdy system ma dziury. Jeśli już umożliwić tworzenie kont brata/siostry to właśnie w taki sposób przez specjalny formularz. "Wnioski" sprawdzaliby przyszli GM'owie , a w razie zaakceptowania gracze Ci dopisywani byliby do specjalnej listy, która oczywiście regularnie byłaby sprawdzana.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ja mam siostre która nie gra w to. Moge zrobić jej konto, że niby jej jest, wbić 15lvl zabić nimfe sellnąć pyłek itemy z kajana jak były i wziąć gemy i konto do śmieci, że niby siostra passów nie może odzyskać i zabawa od nowa. To zbyt łatwe do obejścia ale popieram. (to co napisałem u góry nie jest prawdą jak coś)

  9. #9
    Dlatego ja się ciesze , że moje siostry nie grają w tego typu gierki Nie mam takich problemów jak multikonto A ci co mają , no cóż , nie ma złotego środka na to ( no chyba , że osobne łącze , a to raczej nie wchodzi w grę )

  10. #10
    Z drugiej strony jeśli ktoś na prawdę chciałby grać z bratem to bardzo duże ułatwienie . Po za tym komu chce się robić multi skoro nie mógłby walczyć/przekładać rzeczy na to drugie i każda taka operacja byłaby surowo karana. Każdy item ma swój własny ID więc łatwo sprawdzić czy dany przedmiot przeskoczył z konta A na konto B czy też nie.

  11. #11
    No i to jest głupie , czemu nie można handlować z bratem ? Skoro brat dropnął coś na woja a jest magiem , to po co mu ten przedmiot. No i dlaczego ma go sellać nieznajomemu jak brat tego potrzebuje

  12. #12
    mnietuniema
    Konto usunięte
    W mfo2 i tak jednym z większych problemów było współdzielenie kont przez rodzeństwo - zazwyczaj stwierdzenie "gram z bratem" w mniemaniu graczy oznaczało "współdzielimy swoje konta (z bratem prawdziwym lub wyimaginowanym)i guzik nam zrobicie, hehehe". Ale bany leciały Mam nadzieję, że wraz z oficjalnym startem gry ruszy i świat 2 - to jest najlepsze rozwiązanie problemu "rodzeństwa".

  13. #13
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    No i to jest głupie , czemu nie można handlować z bratem ? Skoro brat dropnął coś na woja a jest magiem , to po co mu ten przedmiot. No i dlaczego ma go sellać nieznajomemu jak brat tego potrzebuje
    Skoro tak bardzo chce to zrobić niech kupi sobie drugiego kompa i zamontuje bezprzewodowy internet playonline

  14. #14
    Cytat Napisał BaGGy Zobacz post
    Skoro tak bardzo chce to zrobić niech kupi sobie drugiego kompa i zamontuje bezprzewodowy internet playonline
    Haha , każdy na pewno by tak zrobił xP

  15. #15
    Na dobrą sprawę nic z tych rzeczy nie jest potrzebne. Jeśli rodzeństwo nie loguje się wzajemnie na swoje konta to problemu nie ma (a wbrew pozorom to widać).

    W każdym razie przewinęło się parę pomysłów na sformalizowanie tego - będzie panel, się powróci do tematu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •