Zobacz wyniki ankiety: Czachy czy nie !

Głosujących
175. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    139 79.43%
  • NIE

    36 20.57%
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 119

Temat: Stary pomysł z MF2 - czachy w nowych realiach

  1. #46
    Coni
    Konto usunięte
    Jestem za czachami, bo z chęcią bym sobie parę nabił, żeby mnie ścigali heh

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Oczywiście ze jestem za.

  3. #48
    StorN
    Konto usunięte
    jestem jednak za czachami gdy zobaczyłem przed chwilą grupe 20levelowcw pastwiących się w lesie za zagrodą nad każdym napotkanym mniejszym poziomem, to jest żenujące

    goodes of war jesteś śmieszny, stwarzasz ankiete na czaszki a nabijasz na niskich rank... żenada

  4. #49
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Korzysta aż to wprowadzą

  5. #50
    StorN
    Konto usunięte
    Korzysta aż to wprowadzą
    robiąc z siebie hipokryte

  6. #51
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał StorN Zobacz post
    jestem jednak za czachami gdy zobaczyłem przed chwilą grupe 20levelowcw pastwiących się w lesie za zagrodą nad każdym napotkanym mniejszym poziomem, to jest żenujące

    goodes of war jesteś śmieszny, stwarzasz ankiete na czaszki a nabijasz na niskich rank... żenada
    żenujący to ty jesteś ; ) pokaż mi takie raporty może będą z 2-3 ale to bardziej z przypadku niż na bicie ranku ^^ bo cały rank mam z pojedynków ^^

  7. #52
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał StorN Zobacz post
    jestem jednak za czachami gdy zobaczyłem przed chwilą grupe 20levelowcw pastwiących się w lesie za zagrodą nad każdym napotkanym mniejszym poziomem, to jest żenujące

    goodes of war jesteś śmieszny, stwarzasz ankiete na czaszki a nabijasz na niskich rank... żenada
    a dlaczego ma tak nie robic?nie robi z siebie hipokryte, gra wedlug zasad nikt mu nie zabrania atakowac slabszych, a powinienes jescze szanowac go za to ze mimo wszystko chce cos zrobic z tym procederem. ty odrazu widzisz hipokryte. zastanow sie.

  8. #53
    StorN
    Konto usunięte
    chce coś zrobić z procederem a sam go praktykuje? to jest własnie hipokryzja człowiek

  9. #54
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał StorN Zobacz post
    chce coś zrobić z procederem a sam go praktykuje? to jest własnie hipokryzja człowiek
    już ci powiedziałem raz że tak nie robię więc skończ już ten temat

  10. #55
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał StorN Zobacz post
    chce coś zrobić z procederem a sam go praktykuje? to jest własnie hipokryzja człowiek
    czyli rozumiem, ze bardziej zadowolony bys byl gdyby atakowal kazdego 10lvla, a na forum pisal, ze to fajne i niech tak zostanie bo nabije fajny rank. Tak wtedy rzeczywiscie bylby lepszym graczem i czlowiekiem. Wzor do nasladowania


    co do tematu. Na temat czaszek juz sie wypowiadalem. 1 czaszka za 1 zabojstwo i mozna go zaatakowac w kazdej lokacji. proste i praktyczne ;p

  11. #56
    Drizzt
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLLeR Zobacz post
    czyli rozumiem, ze bardziej zadowolony bys byl gdyby atakowal kazdego 10lvla, a na forum pisal, ze to fajne i niech tak zostanie bo nabije fajny rank. Tak wtedy rzeczywiscie bylby lepszym graczem i czlowiekiem. Wzor do nasladowania


    co do tematu. Na temat czaszek juz sie wypowiadalem. 1 czaszka za 1 zabojstwo i mozna go zaatakowac w kazdej lokacji. proste i praktyczne ;p

    I do tego niech nie może wzywać pomocy

  12. #57
    The End
    Konto usunięte
    Jestem na NIE. Dlaczego? Otóż ten system teraz się raczej nie sprawdzi. Po pierwsze-można wzywać w walkach pomoc, po drugie-admini szykują zmiane gdzie niższy lvl po przegranej w bójce z wyższym nie straci ani eq ani złota. Jedynie ewentualnie rank. A bezsensu jest robić czachy dla ludzi polujących na rankerów... Oni i tak zapolują, potem cofną do miasta aż im zejdzie czacha. Chyba, że nie schodziłaby z czasem i taka osoba musiałaby być zabita. Dodatkowo nie mogłaby wzywać pomocy a można by ją atakować w każdej lokacji oprócz miasta. Tylko przy takich warunkach czachy mają jakikolwiek sens. Z tymi opcjami jestem na TAK. Tylko... teraz pytanie... Czy w tym wypadku nie należałoby wyłączyć pomocy w bójkach? Bo zostają nam tylko takie sytuację gdy gracz atakuje wyższy lub równy lvl. (+ parę wyjątków u rankerów gdy mają mało kasy,są pewni wygranej i zaatakują niższy lvl, ale okupują to czachą więc sądzę że szale są wyrównane.)
    Zatem podsumowując... Jeśli wprowadzić czachy to tylko na tych zasadach jak je opisałem. I wyłączyć pomoc w bójkach.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 07-04-2011 o 13:46

  13. #58
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Wyłączyć pomoc w bójkach?
    LoLs to wtedy będzie jeszcze więcej chętnych na atakowanie mniejszych lv.

    Co do tego że nie będzie wypadało złoto i item, to jest to mało ważne, ponieważ większość atakuje graczy w bójkach głównie dla ranku.

  14. #59
    Drizzt
    Konto usunięte
    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Jestem na NIE. Dlaczego? Otóż ten system teraz się raczej nie sprawdzi. Po pierwsze-można wzywać w walkach pomoc, po drugie-admini szykują zmiane gdzie niższy lvl po przegranej w bójce z wyższym nie straci ani eq ani złota. Jedynie ewentualnie rank. A bezsensu jest robić czachy dla ludzi polujących na rankerów... Oni i tak zapolują, potem cofną do miasta aż im zejdzie czacha. Chyba, że nie schodziłaby z czasem i taka osoba musiałaby być zabita. Dodatkowo nie mogłaby wzywać pomocy a można by ją atakować w każdej lokacji oprócz miasta. Tylko przy takich warunkach czachy mają jakikolwiek sens. Z tymi opcjami jestem na TAK. Tylko... teraz pytanie... Czy w tym wypadku nie należałoby wyłączyć pomocy w bójkach? Bo zostają nam tylko takie sytuację gdy gracz atakuje wyższy lub równy lvl. (+ parę wyjątków u rankerów gdy mają mało kasy,są pewni wygranej i zaatakują niższy lvl, ale okupują to czachą więc sądzę że szale są wyrównane.)
    Zatem podsumowując... Jeśli wprowadzić czachy to tylko na tych zasadach jak je opisałem. I wyłączyć pomoc w bójkach.
    Czytałem temat o przelewaniu ranku i widać, że jesteś jednym z zaciętych rankerów Strasznie Ci przeszkadzają zmiany związane z zabijaniem mniejszych poziomów.

    ... jedynie ewentualnie rank ...

    jak to pięknie zabrzmiało heheh. i czemu jest bez sensu dawać czachy ludziom polującym na rankerów ? bo wtedy już nie będziesz w stanie wspiąć się w górę

    Nie zamierzam się tutaj wykłucać, ale tak sobie myślę a nie widziałem by ktoś o tym wspomniał gdzie indziej. Jak najlepszym graczem PvP może być ktoś kto zabija słabszych ???| Powinien być nim chyba ten kto pokona najwięcej przeciwników równych lub lepszych sobie, bo przy obecnym rozwiązaniu ktoś kto będzie spędzał 24/h w lokacjach z bójkami może wybić się do top w ranku i to jest bez sensu przecież.

    Czaszka też nie jest rozwiązaniem optymalnym . Przecież ktoś może atakować rankerów a kolega z poza jego przedziału rankingowego będzie mu zbijał czachy. Nie nie nie jedynym dobrym rozwiązaniem było by tutaj nałożenie przedziału lewelowego jak w "dwójce" ale to już decyzja administracji.

  15. #60
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Drizzt dlatego wspomnialem za ktoryms razem jak o tym pisalem, ze kazda walka przeciwko czaszce to walka rankowa ;p o wszystko. zawsze ;p
    tylko z tego wywiaze sie kolejny problem. bedzie przelewanie ranku poprzez czaszki. chociaz to akurat w pewien sposob zastosuje zmiana, ktora wprowadzil Jacek (3 walki na tydzien z 1 kontem).
    Mysle ze te czaszki to dobry pomysl, tak jak wspomnialem:
    1. jedna czaszka za jedno zabojstwo.
    2. czaszka znika tylko gry ktos nas zabije
    3. gracz z czaszka moze zostac zaatakowany WSZEDZIE i przez kazdego.
    4. kazda walka z czaszka jest o rank.
    5. czacha nie moze wzywac pomocy.

    o mysle ze by to zdalo egzamin. slabszych atakowano by przez przypadek albo z zawisci 'o tego nie lubie to skopie mu dupsko, 1 czacha nie zawadzi '

    pewnie znalezliby sie tacy, ktorzy widzieli by dobra zabawe w posiadaniu czaszek, ale mysle ze byloby ich malo na dluzsza mete ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •