Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Rozbudowa czatu globalnego

  1. #16
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Aktualnie dostaję masę spamu o wymiany. A przy wielu czatach globalnych każdy by szukał swojej pomocy w odpowiednim miejscu. Kilkanaście czatów to mała cena w porównaniu do godziny szukania ekipy.

    Inna kwestia to to, że nie wszyscy wiedzą/korzystają. Uważam, że gdyby o zmianie poinformowano w aktualnościach przybyłoby więcej chętnych.

  2. #17
    Kim Chi
    Konto usunięte
    W pierwszym poście SoShy napisała, że trudno ci znaleźć kogoś do wymianę mini bossa, a teraz piszesz, że ci spamują odnośnie wymian.

    I nie przypominam sobie, żebyś kiedykolwiek napisał do mnie o wymianę. No w sumie, skoro nawet nikogo o tę wymianę nie pytasz, to nic dziwnego, że nikogo nie znajdujesz.

  3. #18
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bo spamują mi ofertami, które mnie nie interesują.
    Ja sam do nikogo nie piszę, bo wiem jak to wkurza.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja sam do nikogo nie piszę, bo wiem jak to wkurza.
    Chociaż jedna osoba mnie rozumie...


    mimo to, propozycja moim zdaniem niepotrzebna, bo to i tak nic nie zmieni, tylko ilość czatów. Myślisz, że jeśli dasz im czaty, to nie będą pisać privów? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. Tu nie chodzi o niewiedzę, a o to, że ludzie (w sumie dość słusznie w tej chwili) uważają, że nikt nie wchodzi na dodatkowe czaty. Wygodniej napisać do kogoś, bo wiesz, że ten ktoś to zobaczy. Ten pomysł zadziałałby tylko wtedy, gdyby za takie privy dawali bany XD

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Uważam, że mało osób korzysta z tego czatu właśnie dlatego, że jest "do wszystkiego" i daje taką samą szansę pomocy co pisanie na głównym.
    A szukając wymiany np Krakena chętniej się zajrzy na czat Kraken niż na czat pomoc.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Aktualnie dostaję masę spamu o wymiany. A przy wielu czatach globalnych każdy by szukał swojej pomocy w odpowiednim miejscu. Kilkanaście czatów to mała cena w porównaniu do godziny szukania ekipy.

    Inna kwestia to to, że nie wszyscy wiedzą/korzystają. Uważam, że gdyby o zmianie poinformowano w aktualnościach przybyłoby więcej chętnych.
    Ale potem odkryją, że na czatach globalnych nikt nie odpisuje, więc zaczną spamować ludziom na PW. W pierwszej kolejności takim, którzy są wysoko w rankingu pomocników.

  7. #22
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Aktualnie bolączką jest znalezienie wymiany mini-bossa.
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja sam do nikogo nie piszę, bo wiem jak to wkurza.
    W takim razie dlaczego się dziwisz, że nikogo nie możesz znaleźć do wymiany, skoro nawet nie pofatygujesz się, żeby do kogoś napisać?

  8. #23
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dlatego napisałem tę propozycję, żeby wyeliminować niepotrzebne pisanie do graczy.

  9. #24
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Może lepiej zrobić temat na forum w rozmowie z propozycją wymian? To ze złotem się przyjęło.
    "Mam czas dziś od 19-22 mam krakena wdowę... chętni proszę o pw". "Ew szukam grupy do wymiany:.... w godzinach 8-13".

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja bym zrobił blok/widżet (cos jak zapisywanie na arene), tylko, że zapisywanie na konkretnego minibossa. Byłaby lista osób chętnych na wymiane mini, wpisywałoby sie jak na arene, a po otwarciu wyskakiwałaby lista chętnych na danego mini. Przy mini z ograniczeniem 24h byłoby niemożliwe dodanie mini, którego w danym dniu juz zbilismy. Obok przycisk "otwórz czat z ta osoba" i tyle. Nie byloby spamu, nie byloby zbednego pisania/szukania, bo kazdy by sie jasno zdeklarował co i kiedy chce wymienic.

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No właśnie osobny widżet to dużo roboty, a dodanie nowych czatów globalnych to raczej kwestia minut. Niech będzie chociaż przez tydzień i zobaczymy czy się przyjmie...

  12. #27
    Firebite
    Konto usunięte
    Na tak.
    Chociaż to co @Krycha napisał byłoby dobrym pomysłem.

  13. #28
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Na nie, bo i tak poza 65 lvl będą te chaty świecić pustkami. Wystarczy spojrzeć ilu ludzi pisze na chatcie "pomoc".

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •