Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: https://a/%%30%30

  1. #16
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jak długo Mapy masz zamiar trzymać ten link w prezentacji działając na szkodę innych graczy? - zgłosiłeś (rozpowszechniłeś link), powinieneś usunąć, ale widocznie bawi Ciebie to.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    ubaw po pachy
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #18
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Czeka na bana ;p

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Jak długo Mapy masz zamiar trzymać ten link w prezentacji działając na szkodę innych graczy? - zgłosiłeś (rozpowszechniłeś link), powinieneś usunąć, ale widocznie bawi Ciebie to.
    Jaką szkodę? Po pierwsze nikogo nie zmuszam do wchodzenia do mojej prezentacji, ani nie zmuszam do klikania.
    W wielu prezentacjach (i nie tylko) widziałem o wiele poważniejszych i bezdyskusyjnych naruszeń kodeksu karnego od wielu lat, i ich właściciele całkiem dobrze się mają. Wspomnę tutaj wulgarne teksty, próby naciągania, niejednoznaczne obrazki, nick'i postaci bez wrażliwości - nie zauważyłem żeby to administracji przeszkadzało, a karalność tego jest wtedy, gdy już sprawa dojdzie na forum i adminowi jest wstyd nic z tym nie zrobić, mimo że takiego czegoś w grze jest pełno oraz że admin zdaje sobie sprawę z tego, że jest to oczywista niesprawiedliwość.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Mapy powtarzam: nie trzeba klikać w link by się przeglądarka scrashowała, wystarczy wejść w twoją prezentację.
    Owszem, nie trzeba na twoją prezentacje wchodzić, ale też nie widzę żadnego ostrzeżenia: nie wchodź! przeglądarka ci padnie!
    Więc przestać się ośmieszać i buntować tylko weź to skasuj a jeżeli tego nie zrobisz to apeluję do admina o bana.
    Dorośnij..

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zbanujcie go, imo to jest działanie na szkodę gry. Do mnie też pisał w grze "wejdz w moja prezentacje blabla". Dobrze ze mam FFa.
    Bididididid!

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Sephora Zobacz post
    Mapy powtarzam: nie trzeba klikać w link by się przeglądarka scrashowała, wystarczy wejść w twoją prezentację.
    Owszem, nie trzeba na twoją prezentacje wchodzić, ale też nie widzę żadnego ostrzeżenia: nie wchodź! przeglądarka ci padnie!
    Więc przestać się ośmieszać i buntować tylko weź to skasuj a jeżeli tego nie zrobisz to apeluję do admina o bana.
    Dorośnij..
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Zbanujcie go, imo to jest działanie na szkodę gry. Do mnie też pisał w grze "wejdz w moja prezentacje blabla". Dobrze ze mam FFa.
    To nie jest wina de facto błędu MFO3, lecz możliwe jest zaradzenie na tę szkodliwość, która w jakimś czasie przez właścicieli przeglądarek zostanie pewnie naprawiona. Nie wiem jaką szkodę mfo3 ponosi z tego błędu, bo ani ja na tym nic nie zyskuję, ani MFO3 nic nie traci, bo nie ma na to dowodów.
    A te teksty które pisałem to wyłącznie potwierdzają że skala błędu jest istotna, choć nie we wszystkich przeglądarkach powoduje to co w chrome/opera.
    Dodatkowo jeśli chodzi o szkodzenie, już wcześniej pisałem jak niektóre formy szkodzenia są traktowane przez administrację, jakoś do tego się nie odnosisz, tylko od razu wymagasz bana. Na szczęście to nie wy decydujecie o banowaniu, wiem że admin, mimo różnych reperkusji jest w stanie zachować pełną racjonalność w ocenie sytuacji.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Jeżeli przeszkadzają ci prezentacje innych graczy to należałoby je zgłosić. Ten temat dotyczy twojej i dlatego mówimy o niej a nie o innych.
    Oczywiście że crashowanie graczom przeglądarki działa na szkodę gry. Odświeżenie strony nic nie daje, trzeba wchodzić na mfo ponownie, jest to oczywiste działanie na szkodę i admin zachowując pełną racjonalność oraz dbając o swój interes ukara (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) cię banem lub przynajmniej da ci ostrzeżenie.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    przez ten temat strach wejść na czyjąś prezentacje . .

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Mapy po prostu chciał w ten sposób usunąć swoje konto i chyba mu się to w końcu uda

    Zrobimy łatkę. W kolejnej wersji pewnie chrome załata to.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Sephora Zobacz post
    Jeżeli przeszkadzają ci prezentacje innych graczy to należałoby je zgłosić. Ten temat dotyczy twojej i dlatego mówimy o niej a nie o innych.
    Oczywiście że crashowanie graczom przeglądarki działa na szkodę gry. Odświeżenie strony nic nie daje, trzeba wchodzić na mfo ponownie, jest to oczywiste działanie na szkodę i admin zachowując pełną racjonalność oraz dbając o swój interes ukara (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) cię banem lub przynajmniej da ci ostrzeżenie.
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    przez ten temat strach wejść na czyjąś prezentacje . .
    Ciągle niektórzy opierają się w oparach absurdu więc:
    Regulamin:
    20. Zabronione jest uzyskiwanie korzyści z błędów występujących w kodzie gry. Użytkownik, który zauważy błąd zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym Usługodawcę.
    NIE uzyskuję korzyści oraz wykonałem regulaminowy obowiązek NATYCHMIAST poinformować usługodawcę, co uczyniłem.
    Po drugie jak pisałem to nie jest błąd w MFO3 o którym jest mowa w pkt. 20 regulaminu - tutaj na 100% chodzi o błędy które są wynikiem działalności administracji MFO3. To jest błąd wywołany przez błąd w silniku przeglądarki, jeśli już ktoś chce szukać winnego.
    Rozumiem że odpowiadam że błąd we wszystkich prezentacjach wszystkich którzy to mają?
    Co jak za jakiś czas przeglądarki się zaktualizują i błędu nie będzie, albo będzie tylko u niektórych? To będzie czy nie będzie błąd? Skąd ja mam wiedzieć jaką ktoś ma przeglądarkę i jaką konfigurację, mam za każdym razem testować czy przypadkiem nie istnieje jakaś luka w zabezpieczeniach przeglądarki?

    Co do zgłoszeń o naruszeniu regulaminu, było ich wiele, żadne praktycznie nie zostało zrealizowane, więc zaprzestałem, bo po zgłaszać, skoro nie ma reakcji, a przestępcom żyje się coraz lepiej.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Rozumiem że odpowiadam że błąd we wszystkich prezentacjach wszystkich którzy to mają?
    Co jak za jakiś czas przeglądarki się zaktualizują i błędu nie będzie, albo będzie tylko u niektórych? To będzie czy nie będzie błąd? Skąd ja mam wiedzieć jaką ktoś ma przeglądarkę i jaką konfigurację, mam za każdym razem testować czy przypadkiem nie istnieje jakaś luka w zabezpieczeniach przeglądarki?
    Odpowiadasz za swoją prezentację na którą świadomie i z premedytacją wkleiłeś ten link, który nikt inny PRZYPADKOWO by nie wkleił, ponieważ ten adres nie jest adresem żadnej strony. Zrobiłeś to świadomie, scrashowałeś przeglądarki graczom, poinformowali cię o tym, poprosili byś skasował, nie skasowałeś i zasłaniasz się regulaminem że żadnego nie złamałeś. To co robisz to trolling w czystej formie.
    Zresztą Tomi zakończył temat.

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Te punkty kodeksu pasują:

    Umieszczanie treści skrajnie niepasujących do charakteru gry, zawierających reklamę, reflinki lub utrudniających grę innym użytkownikom (w tym wszelkiego rodzaju SPAM).
    Działania o charakterze bezprawnym, działania na szkodę właściciela gry lub innych graczy.
    Rozpowszechnianie (w jakiejkolwiek formie) nieprawdziwych informacji nt. bonusów w grze, ukrytych błędach czy innych korzyściach.
    Ale mamy jeszcze umowę specjalną i to by było na tyle.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •