Zobacz wyniki ankiety: Za czym jesteś xd

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak (A)

    13 27.66%
  • Tak (B)

    20 42.55%
  • Tak (C)

    12 25.53%
  • NIE !!!

    26 55.32%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 61

Temat: żetony :d

  1. #46
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Za mało żetonów źle, za dużo żetonów źle. Jest to nagroda za walczenie i osiąganie jakichś wyników. Nigdy nie będzie łatwiej dla kogoś kto dopiero zaczyna. Ale właśnie tego typu motywator zdecydowanie polepszył pvp, więc jestem absolutnie przeciw tej propozycji.

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2014
    Postów
    28
    Czytam ten temat i czytam i nie mogę jednego zrozumieć dlaczego tematy pvp, rankingów i żetonów poruszają osoby które wgl tego pvp nie walczą, a za wszelką cenę chcą tylko skomplikować życie tym którzy już coś osiągnęli i wyłożyli pewne fundusze na eq.
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post

    Zarabiają tylko najbogatsi nowy nie powalczy bo nie ma eq dobrego ( albo ma ale na pewno słabsze niz osoby co wydaje po 3kk na itemy na 20-30lvl +3 ).
    Takie coś blokuje pvp nowym graczom którzy być może by grali jak by sie dało walczyc ale nie da sie dla nich co skutkuje ich odejściem.
    Prosze Cie... Na eq 1-27 nie wydałem więcej jak 1-1.5kk, a już zdążyłem być top 20. Jeśli chodzi o skrypty które są głównym problemem szczególnie dla początkujących to kwestia zrobienia owego do 30lvl to jest max 10min i trochę logicznego myślenia czego niestety u niektórych brak.
    Nazwa:  Bez tytułu.jpg
Wyświetleń: 399
Rozmiar:  24.7 KB
    Albo można i tak.
    Nazwa:  Bez tytułu 2.jpg
Wyświetleń: 394
Rozmiar:  27.9 KB

    Tak poza tym Tobie ktoś zabronił walczyć pvp? Nie dorobiłaś się eq grając przez 4 lat? Nie umiesz? Czy o co chodzi? Aaa noo taak po co sie wysilać jak można ustawić się w kopalni i tylko wchodzić w celu wykorzystania energii, a potem wejść na forum i płakać, że tyle żetonów jest za pvp bo przecież na kopaniu nie da się tyle zarobić. Z czasem zaczniesz walczyć pvp i co wtedy? założysz kolejny temat tym razem z propozycją zwiększenia ilości żetonów?
    Nie pozdrawiam.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Jakby nie patrzeć to każdy z nas zaczynał kiedyś od zera i z tego co mi wiadomo żadnych problemów nie było. Jeśli nie masz eq to zostawiasz pvp i idziesz na mini/kopalnie czy cokolwiek, zarabiasz i kupujesz eq i walczysz.

    A jeśli byś już sie dorobiła eq to pojawiłby się temat że żetonów jest za mało ?

  4. #49
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jakby nie patrzeć to każdy z nas zaczynał kiedyś od zera i z tego co mi wiadomo żadnych problemów nie było. Jeśli nie masz eq to zostawiasz pvp i idziesz na mini/kopalnie czy cokolwiek, zarabiasz i kupujesz eq i walczysz.

    A jeśli byś już sie dorobiła eq to pojawiłby się temat że żetonów jest za mało ?
    Czy Ty umiesz czytać ?
    Tu nie chodzi o postać główną tylko o alty których osoby na 65 mająpo 4 ( 3). Postać głowna by normalnie żetony dostawała ale inne mniejsze za mniejszy wysiłek i to dużo mniejszy proporcjonalnie mniej. ( prop B za którą jestem ).

    Właśnie dlatego nie ma co sie dziwić że graczy jest coraz mnie.

    Czytam ten temat i czytam i nie mogę jednego zrozumieć dlaczego tematy pvp, rankingów i żetonów poruszają osoby które wgl tego pvp nie walczą, a za wszelką cenę chcą tylko skomplikować życie tym którzy już coś osiągnęli i wyłożyli pewne fundusze na eq.
    Teraz już nie walcze pvp bo to nie ma sensu od pewnego czasu.

    Tak poza tym Tobie ktoś zabronił walczyć pvp? Nie dorobiłaś się eq grając przez 4 lat? Nie umiesz? Czy o co chodzi? Aaa noo taak po co sie wysilać jak można ustawić się w kopalni i tylko wchodzić w celu wykorzystania energii, a potem wejść na forum i płakać, że tyle żetonów jest za pvp bo przecież na kopaniu nie da się tyle zarobić.
    Po prostu aktualnie wole grać pve ( zabronisz mi )? Mi chodzi tylko o to żeby chociaż odrobine zmniejszyć przewagę osób rających pwe od osob grających pvp.
    Co do kopania to nie kopie.

    Z czasem zaczniesz walczyć pvp i co wtedy? założysz kolejny temat tym razem z propozycją zwiększenia ilości żetonów?
    Nie pozdrawiam.
    Może zaczne i co ? Jak będzie mi sie chciało.
    A tematu o zwiększeniu ilości żet nigdy nie zrobie bo od samego początku ich istnienia jestem nim przeciwna. ( Najpierw było dużo - za dobrze/ potem było mniej - źle , teraz jest dużo więcej niż na początku praktycznie - i jest dużo za dobrze. ) Zmienione było z średnije ilosci na małą a teraz z małej na olbrzymią haha

  5. #50
    musaraj
    Konto usunięte
    Jak już przy tym jesteśmy, to żetonów na low-lv jest zdecydowanie, zdecydowanie za dużo.

  6. #51
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    a o czym jak nie o tym wlasnie to jest temat :P

  7. #52
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    A tematu o zwiększeniu ilości żet nigdy nie zrobie bo od samego początku ich istnienia jestem nim przeciwna. ( Najpierw było dużo - za dobrze/ potem było mniej - źle , teraz jest dużo więcej niż na początku praktycznie - i jest dużo za dobrze. ) Zmienione było z średnije ilosci na małą a teraz z małej na olbrzymią haha
    Jeśli porównywać początek do teraz razem z poziomami rankingu, to na początku było ich o wiele więcej. Za stawkę ranku po 200-400 na walkę, + rekordy (25% ilości rankingu - wbijało się poziom ~40k auto to już 10k za same rekordy i jeszcze więcej za stawki)
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    znajdz mi gracza z rangą srebro nie allta nikogo tylko normalnego gracza który ma poziom 10-40 hmm xd
    FrontMan to moj alt ALE mam tam czyste eq bez żadnych plusów/wbite atry/napisany skrypt pvp/ mam może 2-3 nabite gemy ktore kupilem na rynku za grosze.

  9. #54
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Minął miesiąc od zmian, także można już jakieś wnioski wyciągnąć.

    Częściowo zgadzam się z autorką tematu. Prawdopodobnie pójdziemy w stronę przycięcia bonusów dla low-lv, bo walki tam nie wymagają tak wielu nakładów - ani w miksach, ani czasowego jak na tym 65 lv czy nawet 50. Ponadto za auto powinno być mniej niż za manual, który jest dużo bardziej czasochłonny. Wymóg ilości walk podniósłbym przynajmniej do 5, aby otrzymać pełny bonus.
    Czyli bonus dla 50-65 lv za manual pewnie by został bez zmian, natomiast mniejsze poziomy i auto walki - mniejsze bonusy.

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Ponadto za auto powinno być mniej niż za manual, który jest dużo bardziej czasochłonny.
    No taak, ale zrobienie dobrego skryptu jednak może zająć trochę czasu, a nie każdy gracz ma po jednym skrypcie na każdą profesję.

  11. #56
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    No taak, ale zrobienie dobrego skryptu jednak może zająć trochę czasu, a nie każdy gracz ma po jednym skrypcie na każdą profesję.
    No ja mam np. po 6-8 na każdą profę

    Wymóg ilości walk podniesiony do 5 - będąc dokładnym, wymaga to walki z 5 różnymi graczami, co jest w sumie niewykonalne na poziomie srebra (!!!) choćby w okolicach 50-59 poziomu(przykład - na pink floydzie w ostatnim tygodniu znalazłem tylko 2 graczy na manu i na auto) (na 40 trochę ludzi siedzi, ale nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności). Nie wspominając już o jakichkolwiek diamentach, gdzie nawet na 65 lvlu ledwo tych 3 graczy się znajdzie. Także byłbym przeciwny.
    Na low lvl można ucinać.

    Ps. Jeszcze kwestia areny. Czy rzeczywiście do tych bonusów tygodniowych nie liczą się pojedynki ani bójki? (bez sensu jeśli tak)
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #57
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Chodzi o to, że skrypt robisz raz na daną walkę, a każdą następną - podobną - masz już "zrobioną". W manualu ciągle przechodzisz przez to samo, a więc wkład czasu jest porównywalnie większy w walkach manualnych (a jak jestes kumaty, to skrypt zrobisz raz dwa i nie jest to aż tak wielkie obciążenie).
    Bididididid!

  13. #58
    jeśli chodzi o przycięcie bonusów na low-lvlach to jestem na tak, wystarczy być "ogarniętym" i na postaci pve można spokojnie wyciągać setki żetonów na walkach automatycznych. natomiast sam system ich otrzymywania, ilości (na wysokich poziomach), limity walk oraz wymagania do otrzymania pełnego bonusu bym zostawił. do tego można ewentualnie dobudować jeszcze procenty za kolejne postacie, po (chyba) Mopowemu.

    tak poza tym ta cała zmiana chyba jest właśnie na + dla randomów, dzisiaj (nareszcie) wbiłem 65lv więc poleciałem chyżo do kowala kowalić, miałem około 2900 żetonów, zostało 90? a ulepszyłem ledwo eq do +2 (na jeden item zabrakło, jeden przetasowałem). do tej pory na nic nie wydawałem żetonów (chyba 120 na loterie kiedyś poszło), a przez 65lvli również walczyłem, głównie w progu żetonowym. więc to co jest teraz podoba mi się bardziej, niż to co było, bo +/- 2k żetonów za wbicie maksymalnego poziomu to troszkę jednak kpina

    ogólnie propozycja nie jest zła, ale bardzo nieprecyzyjna, rzućcie jakimiś cyferkami to wtedy się zobaczy, na razie raczej na nie (wykluczając to wyżej napisane)

    pozdrawiam

  14. #59
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    No taak, ale zrobienie dobrego skryptu jednak może zająć trochę czasu, a nie każdy gracz ma po jednym skrypcie na każdą profesję.
    Na 20-30 poziomie? Przechodzę sobie, skrypt tworzyłem przez jakieś 10 minut i krążę koło złota auto na zerówkach. Dlatego to low lv trzeba przyciąć ostro.

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Na 20-30 poziomie? Przechodzę sobie, skrypt tworzyłem przez jakieś 10 minut i krążę koło złota auto na zerówkach. Dlatego to low lv trzeba przyciąć ostro.
    Tomi chyba miał na myśli przycięcie bonusu za auto dla wszystkich poziomów.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •