Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Gracz/Oszust- Forever You

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58

    Gracz/Oszust- Forever You

    Cześć, mam taką sprawę gracz Forever You kupił z mojej aukcji pierścień. Napisał mi wiadomość że wygrał, kiedy napisałem mu Eternia, gracz napisał ze za chwile, ale za chwile nie odpisywał aż w końcu napisał mi ze nie musi go odbierać dziś tylko za miesiąc czy tydzień. Sprawdzając w rankingach, koleś jest bankrutem. A JEDNAK KUPUJE COŚ PRZEZ CO ZOSTAŁEM Z PIERSCIENIEM A ON POPRZEBIJAŁ INNYCH. Moim zdaniem tym graczem dawno powinien się ktoś zając, ponieważ ciągle kupuje/sprzedaje ranking oszukuje.

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    karane nie jest, ale po co podbija na forum, skoro nie ma dinu?

  4. #4
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Sprawdzając w rankingach, koleś jest bankrutem.
    Aha ciekawe jak to sprawdzięś? XD

  5. #5
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Pozdrawiam, a no i mam hajs

  6. #6
    Ty jesteś sprzedawcą, skoro kupiec się nie zjawił to wystaw go ponownie z informacją że dany gracz już nie może licytować i po problemie

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Aha ciekawe jak to sprawdzięś? XD
    Przepuszczam po miejscach w złocie
    Belnel, na kij to licytował nawet pod koniec, a nie się nie zjawił skoro nie chciał kupić, coś by mu się moim zdaniem należało czyli od dziś każdy może sobie napisać KT że tak powiem ktoś kończy aukcje on nie kupuje i przez to nie sprzedał czegoś tracąc czas na idiotę

  8. #8
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Przepuszczam po miejscach w złocie
    depozyt/mf ?

    Rang złota to nic dzisiaj nie znaczy prawie xd

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    ForeverYou skoro tutaj się udzielasz, masz hajs, chcesz kupić. To dlaczego to zrobiłeś? Dlatego bo dostałeś bana przez mój post? UWAGA* NIE DOSTAŁEŚ BANA PRZEZ MÓJ POST, tylko przez to że nie umiesz grać uczciwie i handlujesz rankiem non stop. Zresztą Fausis taka przestrzegająca zasad mogła by mu dać tego tak zwanego bana, który nic nie robi. Tak przestrzega tych zasad ze za byle gówno się czepia, ale jak już powstaje jakaś sytuacja to ma to gdzieś?

    - - - - - - - - - -

    Skarlet, ale zresztą co to ma do tego, nie odebrał, oszukał. Długo będziesz go bronić ?. Pewnie nie tylko za rank potraci zapłacić
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    depozyt/mf ?

    Rang złota to nic dzisiaj nie znaczy prawie xd

  10. #10
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    To nie oszustwo tak jak wyżej Trixe Matel napisał.

    Po za tym nie potrzebuję tego pierścienia, mam swój. ~~ zrobiłem to dla żartów.

    I nie kupuję żadnego ranku.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    boże co się dzieje z tym forum . . kolejny bezsensowny temat..

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Po za tym nie potrzebuję tego pierścienia, mam swój. ~~ zrobiłem to dla żartów.
    'zrobiłem to dla żartów', wyjaśnia wszystko co masz w głowie

  13. #13
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    No tak, ale miałem do tego prawo ~~ Żarty tego typu nie są karalne.

  14. #14
    Cytat Napisał Xardassos Zobacz post
    ForeverYou skoro tutaj się udzielasz, masz hajs, chcesz kupić. To dlaczego to zrobiłeś? Dlatego bo dostałeś bana przez mój post? UWAGA* NIE DOSTAŁEŚ BANA PRZEZ MÓJ POST, tylko przez to że nie umiesz grać uczciwie i handlujesz rankiem non stop. Zresztą Fausis taka przestrzegająca zasad mogła by mu dać tego tak zwanego bana, który nic nie robi. Tak przestrzega tych zasad ze za byle gówno się czepia, ale jak już powstaje jakaś sytuacja to ma to gdzieś?

    - - - - - - - - - -

    Skarlet, ale zresztą co to ma do tego, nie odebrał, oszukał. Długo będziesz go bronić ?. Pewnie nie tylko za rank potraci zapłacić
    Ja doglądam dział Handlu, nie mieszam się w sprawy na linii kupiec - sprzedawca w grze, bo to nie moja działka.
    Już niejednokrotnie pisałam Ci, że gdybyś robił tematy zgodnie z Regulaminem to nie 'czepiałabym się'.
    Dogadajcie się albo sprzedaj ten pierścień innej osobie.

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Uważam, że osoby wygrywające aukcje i nie kupujące przedmioty powinny mieć bana na forum. Za sam fakt, by takie "żarty" ucinać.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •