Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Domyslne Przemieszczanie się po mapie Swiat: Arkadia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106

    Domyslne Przemieszczanie się po mapie Swiat: Arkadia

    Tak jak w tytule chciał bym sprawic przyjemnosc użytkownikom (głównie) myszek i wszystkich tebleto podobnych urządzeń
    domyslne - przed umiejętnoscią podróży lesnych
    czasami przez przypadek tracimy 1-5 energii przez tą pierdołę (czasem ważnych na już)

    Co o tym myslicie? Czy to możliwe?

  2. #2
    Jak sie klika bez sensu to tak jest, ja uzywam myszli (łał) oraz szajsunga i nie mam problemu z chodzeniem, wiec dla mnie propozycja niepotrzebna.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Tomi dawno temu pisał, że ustawi w wyszukiwaczu ścieżek, żeby w pierwszej kolejności wybierał najtańszą (przynajmniej najtańszą wprost) ścieżkę, ale pomysł gdzieś zaginął.
    Od siebie dodałbym jeszcze, że warto wymyślić coś typu "dojście tam zabierze Ci ponad 5 pkt. energii" - bo nie raz zdarzało się kliknąć obok Devos zamiast na Devos i postać mknęła chyżo przez te lasy zielone, przez te wody wilgotne... Zabierając z 8 eny

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    bo nie raz zdarzało się kliknąć obok Devos zamiast na Devos i postać mknęła chyżo przez te lasy zielone, przez te wody wilgotne... Zabierając z 8 eny
    A potem w panice starasz się odkliknąć ścieżkę, postać zawraca przy końcu drogi i traci się jeszcze więcej energii

    Niech te podróże nie zabierają eny najlepiej

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A potem w panice starasz się odkliknąć ścieżkę, postać zawraca przy końcu drogi i traci się jeszcze więcej energii

    Niech te podróże nie zabierają eny najlepiej
    A unikaty niech spadają z nieba...taa...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •