Zobacz wyniki ankiety: W którą wersję gry będziesz grał?

Głosujących
996. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF2

    117 11.75%
  • MF3

    632 63.45%
  • Obie wersje

    207 20.78%
  • W żadną

    40 4.02%
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 161

Temat: MFO2 vs. MFO3

  1. #46
    Vaxel
    Konto usunięte
    dla mnie mfo v2 do póki było nie skończone było lepsze, później to tylko monotonia morze dlatego ze miałem za duży lvl;D
    ale teraz w mfo v3 za czołem chodź trochę ogarniać to wszystko i znowu wróciły mi znowu chęci do grania:P

  2. #47
    tluscioch
    Konto usunięte
    mfo3 to najgorsza gra jaka widzialem... mfo2 to bylo cos ...

  3. #48
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    Mfo v2 jest o niebo lepsze Może i ma słabą grafikę i "prostotę" , ale profesjję były zbalansowane przynajmniej A tutaj ta "prostota" przeistoczyła się w przesadzoną grę , może zamiast wszystkich tych bez sensownych zdolności , które robią z maga tzw. Pro , bo po prostu to bez sensem jest , że ma takie zdolności, nie chybia i biję dużo. To może odrazu wprowadźcie zdolność zniszczenie dla maga :P Tak czy siak na to samo wyjdzie ;] I prostota mfo v2 o wiele bardziej mi sie podoba A wy tam siebie zaślepiajcie dalej takimi pomysłami , ale jak tak dalej będzie , to moim zdaniem ta gra długo nie wytrzyma , bo jak widzę admini faworyzują magów - i jak tak dalej będą go ulepszać , to mag będzie nie zniszczalny. Przynajmniej wtedy wszyscy będziecie szczęśliwi

  4. #49
    Michal Bonio
    Konto usunięte
    Bardziej mi się podoba MF 3 takie pytanie : czy MF 2 będzie usunięte i zostanie główna grą MF ?

  5. #50
    MF2 nie zostanie usunięte. Z czasem (gdy wejdzie wersja finalna MF3) pewnie zmieni tylko domenę na główną.

    Jeśli chodzi o porównanie to moim zdaniem każda z wersji ma w sobie coś co przyciąga do gry.

  6. #51
    Dantez
    Konto usunięte
    Wg. mnie zarówno mf2 jak i mf3 mają swój klimat, póki co mf2 jest lepszą wersją gry ponieważ ma dalej rozciągniętą fabułę, dużo bossów,itp.
    Wierze jednak że mf3 rozwinie się do tego stopnia iż będzie jeszcze bardziej popularną grą. ;]

  7. #52
    Achaye
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Nie wiem co przez to rozumiesz. Nie jest tajemnicą, że korzystali z tilesetów (grafik) RPG Makera. Obecnie tworzą własne w tym samym formacie.

    MFO od 2005 roku korzysta z tilesetów RPG Makera (sam program nie jest wykorzystywany). Obecnie MFO jest na etapie zastępowania tilesetów autorskimi grafikami (co Margonem ma już za sobą).

    on ma racje,
    robiłem kiedyś w rpg makerze i zobaczyłem że tilesety są takie jak i w margo,jak i w mfo3 oraz 2 (np. las po którym się chodziło jak się miało zdolność chodzenia po
    lesie,czy też góry).
    Więc nie piszcie na żadnych forach wiadomości typu "o,ja już ich nie stać na oryginały,tylko sciągają wszystko z margonem" itp.

  8. #53
    Achaye
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    dokładnie, ja tylko dodam, że obecnie ponad 95% klocków mapy nie jest z rpg makera
    a te "klocki" jak je nazwałeś to te 5% stanowią chyba jakieś lasy,góry i drzewa,Więc i tak mało

  9. #54
    Sunflora
    Konto usunięte
    Mfo 2 było dosyć fajnie gdy była spora ilość graczy , walki pvp , oczekiwanie na updaty a teraz z mfo 2 zrobiło się szajs

    MFO 3 no grafika midzio , system walk , bossy
    To chyba jedna z lepszych gier internetowych , margonem przy tym sie chowa

  10. #55
    Sterz
    Konto usunięte
    A gdy dodać do tego więcej graczy po kampanii reklamowej, zapowiada się nieźle.

  11. #56
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    ja grałem jeden dzień w margonem i mi sie znudziło ale przejdźmy do tematu.przecież jeśli do mfo 3 sie przyzwyczaimy to będzie lepsze a że tu energia sie wolniej odnawia to mi sie nawet podoba bo nooby nie będą atakować

  12. #57
    sCrappY
    Konto usunięte
    Myślę , że mf 2 jest ciekawa z tego względu , że już w nią gram od 2006 znałem wszystkie upy jak się zmieniała gra i oczywiście doszło do tego , że powstała mf3 również ciekawa gra, znacznie zmieniona fabuła na dobrą chodzi o walki z mini bosami i inne poboczne misje nie obiegające do fabuły mf 2 i dlatego zagłosowałem na obie wersje

  13. #58
    Neax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Achaye Zobacz post
    a te "klocki" jak je nazwałeś to te 5% stanowią chyba jakieś lasy,góry i drzewa,Więc i tak mało
    Te 5% to tilesety miast, lasów,gór itp. widoczne na mapie Arkadii.

    Co do ankiety, wybrałem v3, mnie prócz grafiki, przyciągnęła muzyka. Świetna robota ludzie. Gra trzyma poziom i dorównuje najpopularniejszym grom via MMO, ba! Jest o nich lepsza.
    Pozdrawiam.

  14. #59
    SyRa
    Konto usunięte
    Grałem w MFO2 Miałem 20lvl i mi się znudziło od4 dni gram w MFO3 I bardzo mi się podoba c

  15. #60
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    grałem w MF2 kilka miesięcy. grałbym dłużej ale źle rozdałem statystyki.
    zagłosowałem na MF3 bo jest super! zmiana na plus to również dodanie muzyki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •