Zobacz wyniki ankiety: W którą wersję gry będziesz grał?

Głosujących
996. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MF2

    117 11.75%
  • MF3

    632 63.45%
  • Obie wersje

    207 20.78%
  • W żadną

    40 4.02%
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 161

Temat: MFO2 vs. MFO3

  1. #136
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mangue Zobacz post
    v3 - w v2 zaklęcia są traktowane jako osobne gemy i mnie wkurza ten Raps - sama grafika podczas walki nie pozwala mi się skoncentrować.
    #whitegirlproblems

  2. #137
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    MFO2: Ukończona gra
    MFO3: Beta

    I tyle porównywania

  3. #138
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3
    Cytat Napisał Omiteczq Zobacz post
    MFO2: Ukończona gra
    MFO3: Beta

    I tyle porównywania
    Jak już niektórzy wiedzą i ja "przeniosłem się" na wersję v3. Nie do końca jest tak, że graczom chodzi tylko o rozwijające się gry. Wielu z moich towarzyszów nazwijmy to starej części gry ceni sobie ten niepowtarzalny klimat panujący od zawsze w v2, a z każdym dniem znikający w cieniu jej następcy. Nie można bezpośrednio odpowiedzieć v2 czy v3, bo dla wielu- być może już nielicznych to część wspomnień z młodszych lat do których chętnie wracają.
    Pozdrawiam!

  4. #139
    Vejmal
    Konto usunięte
    Wiadomo że na forum mfo3 ludzie będą za mfo3 więc dziwny temat trochę. Oby dwie gry mają w sobie to coś. Teraz gdy mfo2 upadło mfo3 przyciąga fajnymi walkami i fabułą, ale nie zapomnijmy że to mfo2 biło rekordy gdzie siedziało dziennie od rana do nocki po 800 - 1200 osób online. Gracze sami stworzyli klimat gry, bez nich teraz widać jaki on jest

  5. #140
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2015
    Postów
    10
    Według mnie MFO v3 jest lepsze bo o niebo lepiej mi się gra Kiedyś "odpaliłem" MFO2 jak jeszcze v3 nie było i po 5minutach gry znudziło mnie jak nic. Oczywiście dobrą grą było ale walki mi się nie podobały i wiele światów znieciekawiło.A w MFO v3 jest o niebo lepsza grafika lepsze walki fajniejsza fabuła (szkoda że tak długo gra jest rozbudowywana)ale ostatecznie wychodzę na MFO3 sam mam 33lv i expienie nie jest ani trochę przynudzające (no może czasem). A też jest więcej bossów.Więc według mnie MFO3 jest lepsze

  6. #141
    sebios
    Konto usunięte
    Lepszą wersją jest v3,ponieważ jest lepsza grafika,walki są bardziej efektywne.

  7. #142
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sebon Zobacz post
    Lepszą wersją jest v3,ponieważ jest lepsza grafika,walki są bardziej efektywne.
    Jakie?
    ----
    Od 1,5 miesiąca gram właściwie tylko w MFO2 i muszę przyznać, że brakowało mi tamtej wersji. Ciężko uwierzyć, jak wiele pozytywów grze daje nieskomplikowanie i ukończona fabuła...

  8. #143
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Mfo3 ma fajna grafe ale nadal nie ukonczyli fabuly.Dlatego wole Mfo2. niedosc ze jest tam ,,nieskonczonosc'' bossow (powtarzalna fabula) to jeszcze jest klimat

  9. #144
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja sobie dałem wejść na głowę i zamiast mieć przyjemność z grania to musiałem użerać z problemami graczy, a byłem zbyt miły, żeby ich olać

    Dla mnie w mfo3 problemem jest też stale rosnąca liczba minibossów. Jeśli chce się coś osiągnąć to dobrze jest bić wszystkie, które odnawiają się codziennie same. Wolałbym, żeby wszystkie były respione, a codziennie dostawałoby się powiedzmy 2 żetony, które od razu respią danego mini na mapie. W ten sposób skończyłyby się codzienne półgodzinne rundki po mini i zalew targu tanimi itemkami z wywerny, węża itp. Te żetony powinny mieć limit, np 10 - żeby nikt nie nakisił ich setek na upka, ale jednocześnie, żeby gracze nie byli niewolnikami gry.

  10. #145
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jeśli chce się coś osiągnąć to dobrze jest bić wszystkie, które odnawiają się codziennie same. [...]W ten sposób skończyłyby się codzienne półgodzinne rundki po mini i zalew targu tanimi itemkami z wywerny, węża itp.
    to trzeba bić wszystkie, żeby coś osiągnąć, czy nie warto bo brak zysku?
    w Devos z tych codziennych to właściwie tylko bogini, ewentualnie jaszczur(ale nie będzie bolała rezygnacja z niego)

  11. #146
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dla miksów warto.

  12. #147
    Władca Wojny
    Konto usunięte
    MFO3 jest fajniejsze

  13. #148
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Cytat Napisał Władca Wojny Zobacz post
    MFO3 jest fajniejsze
    Ale dwójka skończona powtarzasz fabułę kilka razy, możesz walczyć z solidusem, serwery

  14. #149
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    MFO2:
    + uproszczony sposób walki
    + uproszczone questy
    + na chwilę obecną cała masa miast
    + szybsze zbijanie ruchów
    - ograniczenie ruchów
    - słabsza grafika
    - logout na mapie = postać nadal jest narażona na ataki

    MFO3:
    + rozbudowane questy
    + grafika
    + możesz grać nawet bez enki
    + rozbudowana gra
    - niektóre questy są strasznie czasochłonne, za dużo ich czasem naraz
    - bardziej skomplikowane walki, przez co konieczne jest dobre eq
    - mniej lvli = mniejsza możliwość nadrabiania levelem i punktami w statach słabego EQ
    - na tę chwile mało miast

    I tak wolę MFO2 - klimat i wspomnienia ;d Jeszcze s6 to już bajka.

  15. #150
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    MFO2:
    + uproszczony sposób walki
    + uproszczone questy
    + na chwilę obecną cała masa miast
    + szybsze zbijanie ruchów
    - ograniczenie ruchów
    - słabsza grafika
    - logout na mapie = postać nadal jest narażona na ataki

    MFO3:
    + rozbudowane questy
    + grafika
    + możesz grać nawet bez enki
    + rozbudowana gra
    - niektóre questy są strasznie czasochłonne, za dużo ich czasem naraz
    - bardziej skomplikowane walki, przez co konieczne jest dobre eq
    - mniej lvli = mniejsza możliwość nadrabiania levelem i punktami w statach słabego EQ
    - na tę chwile mało miast

    I tak wolę MFO2 - klimat i wspomnienia ;d Jeszcze s6 to już bajka.
    To dobrze, że bossy i questy zajmują dużo czasu, przynajmniej nie jest tak, że miasto przechodzisz w kilka dni.
    Mało lvl dla tego, bo nie ma wszystkich miast.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •