Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Igrzyska Śmierci - czas na odebranie prezentu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Pomysł Igrzyska Śmierci - czas na odebranie prezentu

    1) Z półtora roku temu przedstawiałem pomysł by po zakończonej walce był czas na ochrony (~10-15sek) na odebranie prezentu. Niestety coraz częściej zdarza się tak, że po zakończeniu trudnej i długiej walki nie można nawet odebrać prezentu, bo jest się od razu atakowanym przez czekających już oprawców. Nawet nie zdążyłem odczytać wyników walki i zamknąć okna, a w tle już się pokazała walka, oczywiście ze skutkiem oczywistym.

    Takich sytuacji miałem pełno, przykład dzisiejszy: 3s, rekord to było chyba 2 s.
    Nie jest możliwe odebranie prezentu, bo po zakończeniu walki jeszcze się musi wykonać animacja, pokazać okno i do tego obciążenie serwera, czasami legi i to wszystko daje efekt końcowy.

    Walka dzisiejsza i 3s później atak: https://mfo3.pl/r/bb5169763 https://mfo3.pl/r/bb4b32779

    Takich analogicznych sytuacji jest pełno (proszę przeszukać w raportach w ostatnich miesiącach).
    Wiem, że admin był nieco sceptyczny co do nadawania ochrony, lecz uważam że te minimum 5s na odsapnięcie być musi, tak to nawet nie ma się okazji zobaczyć jak mapa wygląda, ilu walczy, nie mówiąc o odebraniu prezentu.
    Dlatego alternatywną wersją dla ochrony jest "wręczenie" prezentu z automatu, jak to jest w innych sytuacjach np. pokonanie żółwia wodnego - skorupa.

    2) Zapisując się na widownię została pobrana opłata, lecz igrzyska się już na niej wcześniej zakończyły. Powinno być tak, że gdy igrzyska się zakończyły, wstęp powinien być zabroniony.

    3) Ponawiam wcześniejszą propozycję o rozdzielenie walk z igrzysk śmierci do nowej zakładki "Igrzyska". Są to jednak walki rządzące się innymi warunkami i najwyższej jakości, łatwe z pewnością do analizy udziału w igrzyskach.

  2. #2
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    na tak

  3. #3
    Firebite
    Konto usunięte
    Jestem na Tak :P

  4. #4
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Jestem za wszystkimi trzema propozycjami.

  5. #5
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał AJKS Zobacz post
    Jestem za wszystkimi trzema propozycjami.

    Nie zgadzam się tylko z "dwójką" , reszta może być.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    nie zgadzam się na to. ktoś może mieć kilka sekund na podjęcie walki a ty idealnie kończysz i przez te 10 sek on odpadnie przez czas.
    1)Nie
    2)Nie
    3)Może być
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 07-09-2015 o 14:42

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    12
    Tak jak Pan Up.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ale chyba to nie są jedyne 10-sekuned? Ten ktos mógł złapać wczesniej kogos, a on prezentu wczesniej nie wezmie. W tym wypadku to bardziej on powinien miec czas, niż gracz, który czekał do ostatniej chwili.
    Bididididid!

  9. #9
    A Ciebie Mapy przypadkiem mialo juz nie byc?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Ale chyba to nie są jedyne 10-sekuned? Ten ktos mógł złapać wczesniej kogos, a on prezentu wczesniej nie wezmie. W tym wypadku to bardziej on powinien miec czas, niż gracz, który czekał do ostatniej chwili.
    Dokładnie tak. Obecnie chyba jest aż 5 min, co uważam za zbyt długie i kusi do czekania by zaatakować "cel". Pewnie można by skrócić ten czas do 4 min, może by tak nie kusiło i bardziej mobilizowało do szukania walki. Obecnie jest drastyczna nierównowaga.

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    nie zgadzam się na to. ktoś może mieć kilka sekund na podjęcie walki a ty idealnie kończysz i przez te 10 sek on odpadnie przez czas.
    1)Nie
    2)Nie
    3)Może być
    Wcale nie dziwi mnie to, należysz do tego "układu", który czeka by 1s po zakończeniu walki zaatakować i natychmiast dołącza partner do pomocy. Ale oczywiście popierasz kwestię przyznania prezentu po walce bezpośrednio, bez szukania prezentu?

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    A Ciebie Mapy przypadkiem mialo juz nie byc?
    A co, urząd skarbowy jesteś, pamiętnik piszesz czy spis powszechny prowadzisz?

  11. #11
    A co taki nerwowy kolega, nie spinaj sie tak

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    tu się zgodzę żeby prezent został przydzielony od razu po zakończeniu walki to by było najlepsze rozwiązanie

  13. #13
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    tu się zgodzę żeby prezent został przydzielony od razu po zakończeniu walki to by było najlepsze rozwiązanie
    najlepsze rozwiazanie bo czy cie zlapia czy nie to i tak go masz

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Czekamy na odp. ze strony administracji... Czy w ogóle jest zainteresowana jakimiś zmianami w tym zakresie? Bo jak nie to będzie dalej tak jak jest, a jakby się na coś zdecydowała to można by to przetestować zapewne w najbliższą niedzielę.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Ja bym wolał, aby prezent był przydzielany automatycznie po walce bez konieczności szukania. Wtedy nie potrzebna jest żadna ochrona.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •