Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 43

Temat: Tak, to znowu ja

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Leon Full Zobacz post
    zdjęcia dowodowe zrobione i udostępnione zostały za zgodą moich kumpli.

    Umiesz czytać?
    A to nie tylko są zdjęcia osób. Na tych zdjęciach coś jeszcze jest, co ostatecznie udowadnia że one są właścicielami kont.

    ___________________________________________

    To jest właśnie dowódca elity. Nie potrafi pogodzić się z tym, że ODKRYŁEM że to on, nie ADIHC1 jest dowódcą elity! Że się poddał! Że wygrałem z elitą i że gdyby nie elita mógłbym teraz grać jako dobrze znana osoba! Ale ja wrócę do gry (co będzie tylko dobiciem elity i ostatecznym zwycięstwem) i będę bronił sprawiedliwości. To jest właśnie to, co robię! Jak powrócę do gry zrobię wszystko byśmy znowu usłyszeli nowy hymn REWOLUCJI! Nie zatrzymasz mnie musaraj, mam jednoznaczne dowody.
    Może wyjdź na podwórko głosić swoje poglądy i bronić sprawiedliwości.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte

  3. #18
    Leon Full
    Konto usunięte
    Admin online? Może zajrzy do tego tematu?

  4. #19
    Temat Chaosa byl jak z Wykopu? No ja nie wiem

  5. #20
    Leon Full
    Konto usunięte
    A Admin nie ma zamiaru zajrzeć do mojego tematu i wydać wyrok uniewinnienia.

    Admin, wiem że tu jesteś. Nie wyjdę stąd dopóki nie będzie un-bana.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leon Full Zobacz post
    A Admin nie ma zamiaru zajrzeć do mojego tematu i wydać wyrok uniewinnienia.
    co
    Admin, wiem że tu jesteś. Nie wyjdę stąd dopóki nie będzie un-bana.
    Nie ma go tu, nie ma potrzeby tu wchodzić. I już wyszedłeś, bo usunąłeś konto

  7. #22
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Znowu musimy to z nim przerabiać? Załóżcie mu bana na IP i niech odbywa swoją karę... w ciszy.
    Bididididid!

  8. #23
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Na miejscu admina też bym udawała że nie widziałam pw z fotkami 14 latków :P

    Dajcie mu bana na IP i "jego kolegom" również. To czytanie o elicie jest nudne...
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #24
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    tak patrząc ogólnie to co daje pokazanie zdjęcia kilku osób do multikonta (czy za co tam dostał) ?

  10. #25
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Przestańcie komentować zdjęcia, których nie widzieliście. Nie możecie decydować czy są dobrym dowodem, czy złym skoro nie wiecie co na nich jest.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Na miejscu admina też bym udawała że nie widziałam pw z fotkami 14 latków :P

    Dajcie mu bana na IP i "jego kolegom" również. To czytanie o elicie jest nudne...
    Popieram w 100%, znowu zmarnowałem 2 minuty mojego życia na czytanie jego wypocin o elicie itd...

  12. #27
    LeonFullBramkaProxy
    Konto usunięte
    Rezygnuję z starań o konto. Admin współpracuje z elitą, wcześniej w czerwcu nie odblokowywał mi się SB mimo miesiąca, a teraz drugi ban na IP. Więcej info powiem gdy sam się dowiem.

    Póki co mogę tylko powiedzieć 2 rzeczy
    1. Do zamknięcia, przekupne mody.
    2. Jeszcze tu wrócę, bo mam plan B!

  13. #28
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Leon Full Zobacz post
    Chcę sobie pograć jednak, wygrałem z elitą. Droga elito... szach mat i cześć...
    Yyy, pamięta ktoś o co on walczył z elitą, że wygrał? xD
    Poza tym, "największy rewolucjonista", a żadnej rewolucji nie było.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 03-09-2015 o 11:30

  14. #29
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    hahahah xd
    Co za "debil" Ale przynajmniej dzięki takim ludzią jest śmiesznie heheheh.

    Powodzenia w walce o swoje :P

  15. #30
    Leon Full Dewastator
    Konto usunięte
    Nie dam się obrażać. Nie zamykajcie jednak, mam ważne info dot. adminów i elity.

    Okazuje się że elita dowodzona przez musaraja współpracuje z adminami. Jaki admini mają w tym interes? A to jest akurat proste. Kontrola gry. Elita pomaga w stabilizacji gry, a jak nic się nie zmienia, to łatwiej jest kontrolować grę, nie? Elita jest stałą paczką, do której nikt nie jest wpuszczany, każdy kto chce się przebić jest wyzywany od no-nameów i randomów. Każdy kto się przebija trochę mocniej... jest banowany. Można udawać że banowanie jest powolne, ale ja wiedziałem z góry jak skończę gdy weszedłem na forum. Tym razem jednak nie kończę, One Click Proxy czyni cuda.

    Daję póki co ostrzeżenie: 48h na odbanowanie mnie na koncie Brick Track i odbanowanie kamilawojbyk, mojego kumpla, od 18:07 dnia 5 września 2015 roku włączam plan B w życie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •