Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Ulepszenie Igrzysk Śmierci

  1. #1
    Miły Chłopak
    Konto usunięte

    Uśmiech Ulepszenie Igrzysk Śmierci

    Witam. Chciałem zaproponować co do Igrzysk Śmierci że osoby które wygrywały dużo razy na igrzyskach to powinien nie wchodzić przez jakiś czas a co mam na myśli:

    Np. jak ktoś wygrał 7 razy igrzyska to powinien nie wchodzić przez 7 igrzysk lub przez 7 miesięcy i tak z każdymi osobami kto wygrał ale to na początku powinni zrobić że jak ktoś wygrał 7 razy igrzyska to nie wchodzi przez 7 igrzysk lub 7 miesięcy a tak dalej jak osoba co wygrała pierwszy raz igrzyska na następne igrzyska nie wejdzie lub dopiero wejdzie za miesiąc a osoba która by sabotowała lub wygrała (nieuczciwie) igrzyska to grać będzie grać w mfo ale na igrzyska nie wejdzie bo będzie mieć karę na miesiąc lub na rok no chyba żeby musiał płacić 1kk lub 50MF.



    Co wy o tym myślicie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Na tak co do pierwszej części propozycji, na nie co do tych kar za saboty, ponieważ to trudne do zweryfikowania i nie ma sensu.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Kary są zbyt surowe, ponadto te saboty trzeba wykluczać w trakcie igrzysk, a nie po (chociaż lepsze to, niż odpuscic całkowicie).
    Bididididid!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    bezsens jak dla mnie. To igrzyska śmierci, a nie igrzyska tych, którzy ostatnio nie wygrali.

  5. #5
    Nie rozumiem dlaczego mielibyśmy karać tych, co regularnie wygrywają. To jak z podatkiem dochodowym - karanie za pracę.
    Ostatnio edytowane przez Kubaz ; 27-08-2015 o 14:04

  6. #6
    Lonely
    Konto usunięte
    To jak zliczając moje wygrane,a było ich 9. To w takim przypadku miałbym przez prawie rok nie chodzić na iś?
    Śmieszne

    Oczywiście na nie

  7. #7
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Każda propozycja na zmniejszenie monopolu na wygrywanie igrzysk śmierci przez tych samych graczy co tydzień jest dobra.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zakazywanie wstępu na IŚ z powodu że ktoś już wygrał raz lub więcej jest zła, można jedynie pomyśleć nad zmniejszeniem nagród dla takich osób, np. limit miesięczny zyskania MFów. No ale to na pewno nie jest łatwa kwestia. Tutaj można sprawdzić https://igrzyska.tk/lista jak wyglądają liczby zwycięstw itd.

  9. #9
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miły Chłopak Zobacz post
    Witam. Chciałem zaproponować co do Igrzysk Śmierci że osoby które wygrywały dużo razy na igrzyskach to powinien nie wchodzić przez jakiś czas a co mam na myśli:

    Np. jak ktoś wygrał 7 razy igrzyska to powinien nie wchodzić przez 7 igrzysk lub przez 7 miesięcy i tak z każdymi osobami kto wygrał ale to na początku powinni zrobić że jak ktoś wygrał 7 razy igrzyska to nie wchodzi przez 7 igrzysk lub 7 miesięcy a tak dalej jak osoba co wygrała pierwszy raz igrzyska na następne igrzyska nie wejdzie lub dopiero wejdzie za miesiąc a osoba która by sabotowała lub wygrała (nieuczciwie) igrzyska to grać będzie grać w mfo ale na igrzyska nie wejdzie bo będzie mieć karę na miesiąc lub na rok no chyba żeby musiał płacić 1kk lub 50MF.



    Co wy o tym myślicie?
    a tak przy okazji,odwiedzając Twój profil..masz 3 postacie i na każdej 1lvl
    I pomyśleć,że gracz który jeszcze nie wyszedł z Dilli już tak aktywnie włącza się w społeczność MFO... ciekawe

  10. #10
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Zdecydowanie na NIE


    Dlaczego osoba która jest "Najlepsza lub po prostu najlepiej dysponuje swoją drużyną" i wygrywa igrzyska ma być karana?

    Nie ogarniam, za to dodałbym kare za niepotrzebne propozycje (Człowiek traci na tym że tu w ogóle wszedł)

  11. #11
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Dlaczego nazywacie to karą? To nie kara tylko zmiana w regulaminie.
    Czy to, że prezydent po dwóch kadencjach nie może kandydować po raz trzeci to kara za bycie prezydentem 10 lat? Nie.
    Nie nazywajcie tego karą i nie traktujcie jako coś negatywnego, po prostu.. wygrywasz kilka razy z rzędu? Odpocznij tydzień, daj szansę innym się pobawić i wróć za dwa tygodnie, mfo to zabawa.

  12. #12
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael [odzyskano] Zobacz post
    Dlaczego nazywacie to karą? To nie kara tylko zmiana w regulaminie.
    Czy to, że prezydent po dwóch kadencjach nie może kandydować po raz trzeci to kara za bycie prezydentem 10 lat? Nie.
    Nie nazywajcie tego karą i nie traktujcie jako coś negatywnego, po prostu.. wygrywasz kilka razy z rzędu? Odpocznij tydzień, daj szansę innym się pobawić i wróć za dwa tygodnie, mfo to zabawa.
    Hmmm, Tydzień odpoczynku od Mfo/Igrzysk jeśli wygrałeś już 7 raz? No spoko.

    No ale nie 7 miesięcy jak to napisał twórca tematu.

  13. #13
    Vejmal
    Konto usunięte
    Według tego co napisałeś Usain Bolt miałby kilka miesięcy przerwy od biegania bo jest za dobry.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Vejmal Zobacz post
    Według tego co napisałeś Usain Bolt miałby kilka miesięcy przerwy od biegania bo jest za dobry.
    Istnieje różnica między sportem zawodowym a grą przeglądarkową czyli zabawą. Sport polega na biciu rekordów i osiąganiu sukcesów, gra polega na zabawie.
    Jeżeli pewna grupka osób zdominuje igrzyska za bardzo to popsuje zabawę innym graczom. Pamiętam, że już miesiąc po wprowadzeniu Igrzysk przestałem na nie chodzić bo zrozumiałem, że nie mam szans na wygraną z osobami, które grają 24h/dobe, mają wuchtę pieniędzy i EQ na które ja nie mam szans, poza tym te grupki osób umawiały się na teamspeaki i zyskiwały przewagę. Saboty, na które tak narzekacie były odpowiedzią na tych graczy, którzy za bardzo zdominowali igrzyska. Jakiś czas "odpoczynku" od igrzysk po zwycięstwie jest dobrym i nieinwazyjnym rozwiązaniem zachęcającym innych graczy do rywalizacji w której nie będą z góry skazani na pożarcie.
    Przecież doskonale wiecie jak to teraz wygląda, grupa najlepszych graczy dogaduje się między sobą kto tym razem ma wygrać Igrzyska Śmierci, czy tak powinno być? Nie wydaje mi się.
    Prawdę mówiąc zapomniałem już, że te igrzyska nadal co tydzień się odbywają (bardzo dawno na nich nie byłem), bo zrozumiałem, że i tak zawsze wygrywają te same osoby i to w dodatku ustalone wcześniej między sobą. Po co chodzić na takie igrzyska? A może po prostu ja inaczej rozumuję pojęcie zabawy, może wam odpowiada taki system, taka gra na takich regułach. Róbcie co chcecie, ale propozycja opisana w tym temacie jest według mnie warta przemyślenia i wcale nie tak szkodliwa dla tych, którzy często wygrywają.. oczywiście oni będą się buntowali, bo to przecież ICH Igrzyska ; )

  15. #15
    Vejmal
    Konto usunięte
    Skoro gra polega na przyjemności, a pewna grupka osób coś dominuje. To ktoś kto chce wygrać igrzyska jak się postara i weźmie się w garść to wygra i wtedy dopiero mu będzie przyjemnie. W grach jak we sporcie liczy się determinacja i rywalizacja. Słabeusz zawsze odpadnie jeśli nie ogarnie się. To co Ty robisz teraz to nie wiem co ma na celu. Wiesz, w życiu o wszystko trzeba walczyć, nie ma prezentów za dwie lewe ręce A jak się igrzyska nie podobają bo wróg jest zbyt wymagający.. to można sobie zawsze odpuścić. Wybór masz w sumie zawsze


    Pomyśl że tym co robisz możesz odebrać im przyjemność i zabawę, którą dotychczas dawała im ta gra. Wszystko działa w dwie strony.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •