Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 235

Temat: Bójki

  1. #46
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    na iś to już sam nie wiem gdzie wbijać bo zawsze 50% że jest sabot

  2. #47
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Tomi napisał

    Powracającym problemem jest głównie Wiekowy Las (ew. wspomniany Smok Mroku). Te dwie mapy można by "odbójkować". Innym rozwiązaniem (już kiedyś proponowanym) było by uzależnienie kosztu ataku od przewagi lv. Gdyby taki 50 lv miał "zapłacić" za atak 10 poziomu zamiast obecnych 3 np. 20 punktów energii to pewnie było by to skutecznym lekarstwem na bardzo niewyrównane walki, przy czym nadal były by one możliwe jak ktoś się uprze.
    To juz lepsza by byla ta zmiana a nie tak jak teraz.

  3. #48
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Co Wy się czepiacie tego medalu. Zrobiłem przynajmniej poradnik, teraz chcę spokój.

    A to ograniczenie powinno być od początku gry, teraz przynajmniej by nie było takiego bólu tyłka.

  4. #49
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    według mnie można by zrobić tak :
    1. przywrócić bójki jak były kiedyś.
    2. co update zamykać lokacje bójkowe np : jak będzie nordia to wyłączą uroczą polane z bójek albo sosnowy zagajnik.

    Plan Jest Dobry.

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Chodzi o nową osobe ktora gra a nie o kogos kto gra przez kilka lat.
    Co ma robic gracz jak wbije 65 i nie ma kasy na eq/ zdolnosci itp. Siedziec przez rok/ 2 w devos i expic codzienie to samo ? żeby potem jak zdobedzie pograc chwile powalic i tyle?. Na is nie pojdzie bo ustawione/ tvt nie powalczy bo nie ma itp.
    Jeśli gracz wbija 65 i nie ma nic, to powstaje pytanie: co robił w grze przez cały czas?

  6. #51
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Co Wy się czepiacie tego medalu. Zrobiłem przynajmniej poradnik, teraz chcę spokój.

    A to ograniczenie powinno być od początku gry, teraz przynajmniej by nie było takiego bólu tyłka.
    ja nie wiem ale ty myślisz że jak napisałeś poradnik to jesteś jakiś super ? każdy może takie coś napisać . więc wiesz

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    ja nie wiem ale ty myślisz że jak napisałeś poradnik to jesteś jakiś super ? każdy może takie coś napisać . więc wiesz
    No to napisz. I to jest najlepszy plan.

  8. #53
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dorek Zobacz post
    ja nie wiem ale ty myślisz że jak napisałeś poradnik to jesteś jakiś super ? każdy może takie coś napisać . więc wiesz
    Tak, myślę, że jestem super. I gdyby nie ja to Ty i wielu innych nadal byście się głowili nad zagadkami.

  9. #54
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    No to napisz. I to jest najlepszy plan.
    okey . zrobię w takim razie poradnik do nordii. jeszcze cię zaskoczę .
    ja dodam że jak był update devos wchodzę do gry a już po 63 lv mają . . . po kilku godzinach od update. .
    sam mam limit energi 1k a wbijał 65 2 miechy a nie to co subrosa i inni w jeden dzień . .
    i potem co gracz wbija po 3 miechach 65 i dopiero robi eq a inni gracze już z 67-66 eq +6/7/8

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Tak, myślę, że jestem super. I gdyby nie ja to Ty i wielu innych nadal byście się głowili nad zagadkami.
    nie korzystałem z twojego poradnika ani razu . sprawdzałem tylko dropy co pisałeś . nic więcej

  10. #55
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    okey . zrobię w takim razie poradnik do nordii. jeszcze cię zaskoczę .
    Trzymam za słowo.

  11. #56
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jeśli gracz wbija 65 i nie ma nic, to powstaje pytanie: co robił w grze przez cały czas?
    Policz sobie jaką mając cene zdolnosci potrzebne do wymian mini i pvp.
    Nie licząc eq po kolei na kazdy przedzial poziomowy 30,40,50,60,65 lvl w miare srednie. ( Słabe eq = wieksze koszty w walce z moobami )
    i przenies to na czas gry np dajmy 6 miesiecy bo w takim tempie w miare wolnym mozna wbic 65 lvl.

  12. #57
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Trzymam za słowo.
    tylko zanim go zrobię ty już będziesz mieć zrobioną fabułe . spytasz dlaczego ? odpowiedź jest prosta.
    zanim ja wbije uznajmy 80 będzie limitem to ty już z 83 bedziesz latać

    - - - - - - - - - -

    bo w tej grze nie wygrywa mądrość gracza tylko MF i Kowal tyle ode mnie

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    i potem co gracz wbija po 3 miechach 65 i dopiero robi eq a inni gracze już z 67-66 eq +6/7/8
    Możesz być pewny, że nawet jeśli zdecyduje się na PvP, to i tak nie będzie musiał z nimi walczyć.

  14. #59
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    bo w tej grze nie wygrywa mądrość gracza tylko MF i Kowal tyle ode mnie

    A kto Ci broni kupić MFy? (ja większość miałem z targu)
    A kto Ci broni zrobić sobie lepsze uzbrojenie? Żetony są za walki, robisz sobie coraz lepsze uzbrojenie, więcej wygrywasz, więcej żetonów dostajesz i tak to wygląda.



  15. #60
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post

    A kto Ci broni kupić MFy? (ja większość miałem z targu)
    A kto Ci broni zrobić sobie lepsze uzbrojenie? Żetony są za walki, robisz sobie coraz lepsze uzbrojenie, więcej wygrywasz, więcej żetonów dostajesz i tak to wygląda.


    lepiej było jak każdy biegał z 30 lv. a nie teraz.
    Po co mam miliony kasy na gre dać ? na targu nie kupie bo wole zainwestować w eq.

    - - - - - - - - - -

    nawet i z 40 lv

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •