Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 235

Temat: Bójki

  1. #181
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Powiedzcie mi co jest takiego ciekawego by łapać postacią co ma 65lv łapać jakieś <30lvl?
    Nie interesuje mnie odpowiedź, że może wyjść ciekawe 4v4. Nie raz się denerowałem, bo musiałem sobie poczekać aż wyższe lvl sobie powalczą. A z 80% takich walk kończyło się śmiercią w pierwszej turze.

    Podbijam pomysł, który kiedyś się znalazł na forum, czyli taka mapa, gdzie każdy może łapać każdego, bez ograniczeń. Coś w stylu wejście za 1k u każdego mistrza areny.

    Ps: czy posty typu "jestem za" bez żadnego uzasadnienia ani innych propozycji zmian nie powinny się liczyć jako spam/nabijanie postów? Od tego macie przecież ankietę, która OP założył.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 15-07-2016 o 16:02 Powód: PS

  2. #182
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Jaaaaaaaaaaaa też jestem"ZA"

  3. #183
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ograniczenia nie zostaną zniesione, choć możliwe są pewne korekty ich zasięgu - np. w kierunku przedziałów jakie mają obowiązywać w rankingach tj. 51-65, 41-50, 31-40, 21-30 itp.

    Co do mapki-bójkowni. Pomysł wstępnie bym zaakceptował, ale jako wydarzenie cykliczne - wyznaczone na dany dzień/dni tygodnia i daną godzinę. Przy stałym dostępnie gracze będą się mijać i szybko się znudzi.

  4. #184
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Dobry pomysł, proponowałbym by było w piątki i wtorki, od godziny 18 - 22. Swoje zastrzeżenia piszcie pod tym postem

  5. #185
    wydaje mi się, że ci dla których głównie te limity istnieją nie są aktywni na forum, więc ta sonda trochę niewymierna
    chociaż rozumiem atrakcyjność niesprawiedliwości bójek

    temat tak jakby zduplikowany, więc połączę

    @down: nie, moglem w sumie polaczyc z https://forum.mfo3.pl/showthread.php?28542-B%C3%B3jki i tak zrobie, nie ma sensu śmiecić jak temat dotyczy regulacji tego samego
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 15-07-2016 o 21:53

  6. #186
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Teraz wszystko pomieszane. Odziel jeśli możesz. Pozatym podobieństwo tylko w tytule reszta to dwa inne światy.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    wydaje mi się, że ci dla których głównie te limity istnieją nie są aktywni na forum, więc ta sonda trochę niewymierna
    chociaż rozumiem atrakcyjność niesprawiedliwości bójek

    temat tak jakby zduplikowany, więc połączę

    @down: nie, moglem w sumie polaczyc z https://forum.mfo3.pl/showthread.php?28542-B%C3%B3jki i tak zrobie, nie ma sensu śmiecić jak temat dotyczy regulacji tego samego
    teraz zupełnie co inngego

  7. #187
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    można to zrobić jako nowy event tygodniowy jako iż mamy kg w środę i sobotę a iś w niedzielę proponuję dać to w piątek.
    Event wygrywała by osoba z największą ilością wygranych walk nagrodą mogłoby być wpisowe u mistrza areny.
    Oczywiście jeśli się padnie można tam wrócić event tak odpalony na 3-4h dla wszystkich.
    Bynajmniej ja tak to widzę.
    a)Przynajmniej*, ile razy ci powtarzać?! xD
    b)To ma być bójkownia, a nie kolejna napier...erm, bijatyka z nagrodami. Tutaj mają ludzie przychodzić dla samego bicia się.

  8. #188
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Event wygrywała by osoba z największą ilością wygranych walk nagrodą mogłoby być wpisowe u mistrza areny.
    To nie jest dobry pomysł. Wystarczy pomyśleć czym by to się skończyło.
    To mają być jednak zwykłe bójki, a nie kolejny wyścig po zwycięstwo.

    Ja widzę takie opcjonalne "urozmaicenia".
    1) aby zagwarantować, że każdy ryzykuje podobnie i z każdego coś jednak mamy szansę wydropić: przy wejściu sprawdzany jest nasz stan golda -> wymagane minimum. Jeśli będziemy przegrywać i spadniemy poniżej -> wywala nas na zewnątrz, ale możemy oczywiście wejść ponownie i próbować się odegrać.

    2) wszystkie walki na tej arenie premiowane są żetonami dla zwycięzców -> na zasadach z walk rankingowych

  9. #189
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To nie jest dobry pomysł. Wystarczy pomyśleć czym by to się skończyło.
    To mają być jednak zwykłe bójki, a nie kolejny wyścig po zwycięstwo.

    Ja widzę takie opcjonalne "urozmaicenia".
    1) aby zagwarantować, że każdy ryzykuje podobnie i z każdego coś jednak mamy szansę wydropić: przy wejściu sprawdzany jest nasz stan golda -> wymagane minimum. Jeśli będziemy przegrywać i spadniemy poniżej -> wywala nas na zewnątrz, ale możemy oczywiście wejść ponownie i próbować się odegrać.

    2) wszystkie walki na tej arenie premiowane są żetonami dla zwycięzców -> na zasadach z walk rankingowych
    no to już jest lepszy pomysł ja bym chodził

  10. #190
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Pomysł Tomiego jest bardzo fajny dla ludzi którzy lubią bójki i TvT , miejmy nadzieję że długo nie będziemy musieli czekać

  11. #191
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To nie jest dobry pomysł. Wystarczy pomyśleć czym by to się skończyło.
    To mają być jednak zwykłe bójki, a nie kolejny wyścig po zwycięstwo.

    Ja widzę takie opcjonalne "urozmaicenia".
    1) aby zagwarantować, że każdy ryzykuje podobnie i z każdego coś jednak mamy szansę wydropić: przy wejściu sprawdzany jest nasz stan golda -> wymagane minimum. Jeśli będziemy przegrywać i spadniemy poniżej -> wywala nas na zewnątrz, ale możemy oczywiście wejść ponownie i próbować się odegrać.

    2) wszystkie walki na tej arenie premiowane są żetonami dla zwycięzców -> na zasadach z walk rankingowych
    Jeżeli nie byłoby włażenia do walki jak na IŚ to będzie to kolejny event pvp. Nikt prawie nie brałby pomocy.. i nikt by sie pewnie nawet nie bil ;d
    Ostatnio edytowane przez Rebellious ; 16-07-2016 o 13:00

  12. #192
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Mapka powinna być dostępna cały czas a nie jak igrzyska jeden dzień na tydzień..

  13. #193
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Deevaon Zobacz post
    Mapka powinna być dostępna cały czas a nie jak igrzyska jeden dzień na tydzień..
    cały czas nie bo szybko się znudzi 2-3 dni w tygodniu byly by ok.
    co do systemu walk najlepiej dać taki jak na iś bo wtedy jak wspomniał kolega wyżej nie będzie nikt brał pomocy.

  14. #194
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    System igrzyskowy dołączania = saboty, a chyba nie o to chodzi. To już jak chcecie.
    Ja myślę, że przegrywający nie oprze się pokusie wezwania pomocy, zresztą pewnie będą tam chodziły głównie grupy.

  15. #195
    Albo taka opcja ze obie strony mogą dobrać pomoc niezależnie od przewagi, także agresor

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •